reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mazurskie mamy !!!

Witamy poświątecznie :cool2:
Sylwestrowe plany dziewczęta snują widzę - u nas nuda - siedzimy w domu z Hanutem. Polenimy się, a co tam ;-)

Marta z Piotrusiem pewnie jeszcze w szpitalu...

Trochę nas ze Świąt:
 

Załączniki

  • ciastka.jpg
    ciastka.jpg
    18,3 KB · Wyświetleń: 15
  • Prezenty.jpg
    Prezenty.jpg
    35,4 KB · Wyświetleń: 19
  • c.d..jpg
    c.d..jpg
    32,8 KB · Wyświetleń: 16
reklama
Nineczko świetne zdjęcie :-)Hania jaka ładna i duża dziewczynka :tak::-)Widzę mikołaj był i Hania zadowolona :happy2:

Tak tak mi też szkoda Marty tak planowali Święta u siebie w domu,rodzina miała się zjechać a Marty i Piotrusia nie ma :-( ale zdrowie najważniejsze i trzeba o tym zawsze pamiętać i mam nadzieję że za rok odbiją sobie Święta.
 
Agnieszka a wy dzisiaj co z M porabiacie ciekawego? bo z tego co wiem to jeszcze on ma wolne.
Mój już do roboty... ale 4dni zlecą szybko i bedzie sylwek :)


Biore się za obiad
dziś rybka z warzywami :)

Miłego dnia koleżanki!


p.s. Syneczki a jak u was po świetach???
 
Wezwana do odpowiedzi melduję że w jednym kawałku wszyscy jesteśmy . Chłopcy z prezentów naprawde zadowoleni największa wojna odegrała sie w wigilię o odkurzacz w następnej kolejności rozrywany był zestaw do gotowania kolejne dni mijały w miarę spokojnie a dziś walczą o modelinę i formy :szok: człowiek dla swiętego spokoju musiał by kupować wszystko x2 :-p

Nineczko śliczne fotki:tak:
Martuś czekamy na Ciebie i Piotrusia :tak:
 
Agnieszka a wy dzisiaj co z M porabiacie ciekawego? bo z tego co wiem to jeszcze on ma wolne.

My dzisiaj byliśmy na zakupach,potem obiad i po obiadku poszliśmy do naszych sąsiadów na kawkę bo nas zaprosili a niedawno skończyliśmy oglądać matrixa :-)Dzień zleciał bardzo szybko i ciekawie.
Jutro mój M idzie już do pracy a ja wybieram się po zakupy bo muszę zakupić kilka pierdółek do domu,pościel,kolejnego żywego kwiatka itd. :-D
 
ja dziś byłam kupilam Filipowi bluzke
jutro tez mialam isc na zakupy ale tak jakoś brakuje mi natchnienia...
wogóle to dziś mam za sobą złe popołudnie :dry:
Nic mnie jakoś nie cieszy.. :-(
 
Witamy poświątecznie:tak:
Juz wszytsko w porzadku, niesttey swoje musielismy w szpitalu odleżeć, troche to przykre, lezenie w swieta, no ale nic na to nie poradzę, wypuscili nas na przepustkę na kilka godzin na wigilie i w drugi dzień świąt;-)
A ja dzisiaj ide na wyrywanie zęba, juz to miałam wczesniej zrobić, ech... tak to jest, wyrosa mi w ciąży ósemka i od razu zepsuta jest:-(
Pozdrawiam i miłego dnia zyczę!!
 
Marta - witaj! Cieszę się, że z Piotrusiem już OK.
Z powodu zęba współczuję - ósemki mają to do siebie, że wyrastają chyba tylko po to, żeby sie zaraz zepsuć :dry:
 
reklama
Marta dobrze że już z Piotrusiem jest wszystko dobrze:)
Dobrze że chociaż na parę godzin w Święta mogliście iść do domu ale wiem to nigdy nie to samo,za rok sobie odbijecie super Święta :-)
Współczuję wyrywania zęba to nic miłego,3mam się Martuś!


Miałam iść dziś na zakupy ale chyba nie pójdę bo stałam dziś o 10.30 :szok: razem z synkiem tak długo spaliśmy :szok:
Teraz popijam kawkę i biorę się za sprzątanie domu,rozbieram dziś nasze Świąteczne drzewko,zmieniam lekko wystrój domu i takie tam więc na zakupy idę jutro :tak::-)

Miłego dnia.
 
Do góry