reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mazurskie mamy !!!

No to Aga nieciekawie u Was,mam nadzieje ze goraczka szybko zejdzie, zdrówka zyczymy!!!!

Dzięki Marta:)Ja też mam taką nadzieję że gorączka szybko minie ale jak na razie utrzymuje się już 3 dzień a od wczoraj nie schodzi poniżej 40stu :-( lekarz powiedział że wszystko jest ok ale niepokoi mnie tak wysoka gorączka i teraz nie wiem jak u nas będą wyglądały Święta,jeśli Alan będzie leżał plackiem to nawet radości ze Świąt i prezentów nie będzie...ale zobaczymy jak będzie.

A jak się czuje Piotruś?właśnie spojrzałam na suwaczek a On ma już ponad 2 tygodnie:)jak ten czas szybko leci:)

Ja dziś sprzątam cały dom :cool2:
 
reklama
To długo już ta gorączkę ma:-( Bidulek.

A Piotrus dobrze, ciagle tylko je i spi i tak na zmiane, złote dziecko;-) Antek też od samego początku dużo spał i tak mu zostało, mam nadzieję, ze Piotrus pójdzie w slady starszego brata:-)
 
dziekuje wam za życzenia dla synka! :)) miło bardzo.

u nas okej... :)

Aga zdrówka dla synusia! oby do świat wyzdrowiał
marta100 fajnie że Piotruś taki grzeczny :happy:

Pozdrawiam was wszystkie !
 
A Piotrus dobrze, ciagle tylko je i spi i tak na zmiane, złote dziecko;-) Antek też od samego początku dużo spał i tak mu zostało, mam nadzieję, ze Piotrus pójdzie w slady starszego brata:-)

To fajnie że Piotruś tak sypia,tylko pozazdrościć bo mój Alan to przeciwieństwo Piotrusia :tak::-D


Właśnie skończyłam sprzątać dom,jeszcze tylko muszę wyprać dywan w przedpokoju i będzie ok,wieczorem wybieram się na zakupy spożywczo-Świąteczne bo czas już po woli coś przygotowywać:tak:
 
Gdy pierwsza gwiazdka na niebie zabłyśnie niech Cię Aniołek ode mnie uściśnie. Na wigilijnym stole opłatek położy i w moim imieniu życzenia złoży.
WESOŁYCH ŚWIĄT !

$$$$$$$$
$$$$$$$$$$$$
$$$$$$$$$$$$$$$$
$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$
$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$
._$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$____$$
.___$$$$$$$$$$$$$$$________$$
____$$$$$$$$$$$$________$$
______$$$$$$$$__________$$
______$$$$$$__#¦#¦____$$
______$$$$$$__##¦#__$$
________$$________$$
________$$____$$$$
________$$$$$$
 
Ja już porządki świateczne mam za sobą :) Poza tym nas nie będzie w wigilię w domu. Tylko 25go bedą wszyscy u nas bo moj M ma urodziny :)
 
witam
Właśnie zaczynam przygotowania kulinarno-świąteczne:)
Od dziś mam 2 tygodnie urlopu i to na dodatek płatnego heh jak się cieszę :happy::rofl2::-D
Kinga wiem że każde Święta są wyjątkowe dla każdej rodziny to przecież oczywiste ale Ja miałam na myśli coś innego :cool2: @ mi się spóźnia i to dość długo już i sama nie wiem co z tego będzie...
...jak na razie czekamy :confused:

pozdrawiam was dziewczyny
 
reklama
Jestem po wizycie u pediatry, dostalismy skierowanie do szpitala bo Piotruś ma wysoka bilrubinę,:-( watrobowe wyniki tez złe wyszły Ryczec mi sie chce.... na wadze nie przybrał ale to z winy żółtaczki, ide sie pakować...
Dobrze ze poszłam dzisiaj do pediatry...
Pozdrawiam!
 
Do góry