reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mazurskie mamy !!!

Miłoszek bardzo fajniutki brzdąc :tak::happy:


A my sobie obejrzeliśmy przed chwilą baje Odlot :) Filipowi bardzo sie podobała.
zaczyna u nas znowu śnieżek padać :happy:
 
reklama
U nas -10 ale sniegu mało i nie pada.
Są dni, kiedy cieszę się, ze mieszkam w małym, cichym miasteczku ale to mija jak tylko muszę coś kupić :wściekła/y: No normalnie nedza aż piszczy! Nawet szalika bardziej eleganckiego dla kobiety w średnim wieku nie znajdę. Wczoraj udało mi się zdobyć jedyne (białe :confused2:) rękawiczki ocieplane misiem z jednym palcem dla małej. A co dam mężowi :sorry::eek: Czarna dziura w głowie.
Coś hunor mam dziś nieciekawy i marudzę.

Wczoraj ubraliśmy choinkę - Hania nie mogła się doczekać - "plosę mamo, mogę juś? plosę..." Dzielna jest - nawet ukłucia igieł jej nie zniechęcały :cool2:
 
http://www.pajacyk.pl/index.php

Drogie Mamy!
Jesli codziennie masz wlaczony komputer, kliknij tez na brzuszek pajacyka w powyzszym linku.
Nas takie klikniecie nic nie kosztuje, a kazde klikniecie to pomoc dzieciom; sponsorzy placa na rzecz pajacyka za kazda odslone i klikniecie

Pozdrawiam serdecznie i codziennie pomoz i kliknij!
 
Hej
a u nas trawją przygotowania do jutrzejszej imprezki urodzinowej Filipa:)
jestem juz zmeczona ale cóż... mam nadzieje że do jutra godz 16 nie wykituje;-)
U nas bardzo zimno -15 i bialutko:) lubie zime!
Pozdrawiam was!
:happy:
 
Co u was dziewczyny słychać,jak przygotowania do Świąt?

Ja dziś zostaje w domu,mam wolne od pracy bo mój synek jest chory,ma zapalenie górnych dróg oddechowych + gorączka 40 stopni także nie za ciekawie,byliśmy wczoraj na pogotowiu ale lekarz nie przepisał żadnego antybiotyku,gorączkę kazał zbijać paracetamolem.

Pozdrawiam i życzę miłego dnia!
 
reklama
No to Aga nieciekawie u Was,mam nadzieje ze goraczka szybko zejdzie, zdrówka zyczymy!!!!
I ja do świat sie szykuje, chodzę, sprzatam, jutro musze skonczyc i za gotowanie sie brac, w tym roku wigilia i swieta u nas w domku wiec troszke robotki mam.
A poza tym fanie, zimowo, snieg za oknem, szkoda tylko że ten mróz tak tzryma bo chetnei na spacer bym wyszła.
Pozdrawiam!!!
 
Do góry