reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mazurskie mamy !!!

atra fajnie z truskawkami macie:) ja sie cały wekend objadłam wiec mamy przerwe he.
Jakub śpi a Filip nawet nie chce sie położyć, teraz bajki ogląda.
Miłego grilowania wieczorem!!;-)

Ja dziś do 21 sama....:confused2:
 
reklama
Witam:tak: Przepraszam za nieobecność ale netu nie miałam:-( w końcu się zlitowali....

U mnieoki, chociaż nie najlepiej się czuję:-( no ale leże i odpoczywam...

Lece czytać bo widzę, ze sporo napisałyście:-)
 
maarta100 zastanawiam sie od kilku dni gdzie my się spotkałyśmy i za chiny ludowe nie mogę sobie skojarzyć, a moze to były staraczki jakś końcem zeszłego roku? juz sama nie wiem...
 
Melduje się! my niedawno wróciliśmy z dworu:) Filip wybiegał się i wybawił troche.
Wykąpałam go już. Teraz wcina kolację i zaraz pojdzie spać:tak:
Mamusia odpocznie...
no i bede czekała na mężyka mojego...
 
Kiniuś to tak jak u nas kolacja zaliczona Amadeuszek wypluskany w piżamke wskoczył i oddałam go mężowi aktualnie jest usypiany od kiedy mały pojawił się na świecie to rola męża z nikim innym nie chce nawet zasnąć jeżeli tata jest w domu ;-) a ja zaraz pakuje Oliwierka do wanny po czym kremik i piżamka i pierworodny tez odleci w błogi sen :-p
 
reklama
Do góry