reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mazurskie mamy !!!

Maarta.... Ty to jestes dzielna Baba!;-):tak:

Grubelku pozory, smierc dziecka jest najgorszym przezyciem dla rodziców, nie ma w swiecie wiekszego okrucieństwa i bólu. To poczucie bezsilności i niesprawiedliwości...ciężko z tego sie otrzasnąć. Alee życ trzeba dalej.... Duzo czasu mija zanim rodzice to sobie uswiadamiają i zaczynaja od nowa, chociaz od nowa nigdy sie nie zaczyna bo to dziecko zawsze jest z nami.
ja swojego Kubusia widziałam chwilke, nie zyl długo, potworny ból przezywaja rodzice Majeczki, tyle czasu z Nimi była na swiecie...Ja juz sie z tym pogodzilam, ze czasami Pan Bóg zabiera takie Aniołki, czasmi tak jest lepiej, zyjemy w okrutnym swiecie i nie w nim miejsca dla słabszych:-(

To tyle, wydusiałam to z siebie, prosze nie odpisujcie mi, bo i tak mi cięzko, Kubus skonczyłby w tym roku 6 lat.
 
reklama
marta ja cię poprostu mocno ściskam wirtulanie.... buźka

Miałam dziś ciężki dzień... jutro rezygnuję z pracy w JAKu i zmieniam na inną... ahh szkoda pisać..
idę na wpierdzielam się słodyczy to zawsze poprawia mi humor:tak:

pozdrowionka!

 
Witajcie. Ja ciągle pogrążona w książkach...
Kinga przykro mi z powodu pracy, mam nadzieje ze następna będzie lepsza :tak:
Marta ściskam Cię mocno.
Nineczko co u Ciebie?
Uściski dla wszystkich dzieci :-)
 
Witajcie.
Martusiu i ja cię całuję...i rozpisywać się więcej nie będe.
Kinga ja trzymam kciuki za następną pracę...
Natalko i u mnie stosy książek...i jak to wszystko opanować?? Do tej pory nie opracowałam żadnego patentu :)
U mnie pomalutku. Jakubek słodki i grzeczny jak zawsze :) Mąż do kńca miesiaca ma nocki :( No ale wreszcie będzie wiadomo kiedy bedzie miał urlopik i można coś zaplanować...
 
Grubelku chyba wszystkim użytkownikom BB jest ciężko. Na pewno wszyscy znają historię Majeczki... Ja wpatruję się w jej ostatnie zdjęcie, w którym Majeczka ma takie zmęczone oczka :-( `I myślę, że dobrze się stało, Maja już nie cierpi, już jej nic nie boli.
Współczuję Monice i Marcinowi, bo wiem, że jest im bardzo ciężko.
Łzy same napływają do oczu...:-:)-(
 
Oj dziewczyny, ten rok zaczął się tragicznie :no: Właśnie wróciłam z pogrzebu wujka - miał 53 lata :-( W ciągu dwóch dni przeszedł udar mózgu i 3 zawały serca :-( Ach...

Zmarzłam strasznie i w cerkwi i na cmentarzu i coś czuję, ze jutro będę chora a trzeba do pracy gonić, bo po 3 tyg pracy mam już wzięty prawie tydzień urlopu :dry:
Przejechane kilometry (ja prowadziłam, bo samochód taty w warsztacie) dały mi się w kość i strasznie boli mnie kręgosłup a Hanuta ani myśli spać :wściekła/y:
Padam na twarz dziewczyny, nawet nie czytam co u was, przepraszam, tylko melduje się, że żyję...
 
Czesc Dziewczyny!!!!


Ja mi tez ostatnio jakoś tak czas cholkerka szybko mija:szok::szok::szok::baffled:

Widze ze u Was duzo sie dzieje... i faktycznie macie racje nieciekawie zaczął nam sie ten rok :no::no::no:

Martuś ja tez nie bede sie rozpisywać jak prosisz chce Ci tylko powiedziec że naprawde dzielna z Ciebie babka. Doskonale Ciebie rozumiem bo kilka lat temu miałam podobną sytuacje...

Kingus baaaaardzo mi przykro z powodu prackina pewno znajdziesz lepsza najwazniejsze to szukac takiej która bedzie Tobie odpowiadała po co sie męczyć.

Nineczko składam Ci najszczersze kodnolencje z powodu wujka.... mam nadzieje ze faktycznie się nie rozchorujesz

Grubelku a co u Was ???? Mam nadzieje że choroba w końcu Was opuściła:confused::confused::confused:


W ogóle zateskniłam dzisiaj za słońcem taka marudna ta pogoda zupełnie jak by zawitała jesień. :cool2::cool2::cool2:

Całuje WAS dziewczynuy i ściskam cieplutko dzieciaczki. Ide sie przytulic do mojej kruszynki..


 
reklama
witam!
wpadam życzyć wam wszystkim udanego weekendu!;-)
ja od dziś zaczynam imprezowanie:-) jutro też no a w ndz to goscinki u rodziców juz na spokojnie.
Pozdrawiam!!!

 
Do góry