reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mazurskie mamy !!!

Witajcie:) rzadko tu ostatnio się udzielam ale podczytuję Was sobie :) sama nie piszę bo jakoś ostatnio brak sił. Aguśka bardzo mi miło się zrobiło że o mnie pamiętasz:) Co do moich chłopaków to ten najmniejszy skarb ok szalony nie usiedzi na miejscu no i wdał się w brata gada jak najęty :) A Pawełek mój biedulek właśnie przechodzi kolejne zapalenie oskrzeli :( tak mi go szkoda choć energii nawet w choróbsku mu nie brakuje :)
Aguśka brawa dla Bartusia że się w dzień pozbył pieluchy:tak: mój jeszcze nie chce się z nią rozstać choć grubsze sprawy robi na kibelku :-D
Aniaa mam nadzieję że Lenka czuję się już lepiej zdrówka dla Niej i dla Ciebie bo wyczytałam na fb że biedulko na ciebie przeszło choróbsko
Agnieszka udanego urlopu!!! Też tak bym chciała :tak:
Kinga a Ty gdzie się podziewasz? Jak Twój mały rowerzysta? Rower kupiony ?
Młoda pozdrowienia dla Aleksa:)
Teśka jak Twoja księżniczka:) Buziaki
Pozostałe mamusie pozdrawiam :) i dobranoc bo już późno ;-)
 
reklama
Ja mam konto na fb nareszcie:-):-D więc jak któraś chce to na PW napiszcie tak będziemy miały bezpośredni kontakt;-)

necia oj zdróweczka dla Pawełka.A dla Adasia gratki za mówienie mojemu to nadal ciężko idzie:sorry2: ale jakoś idzie do przodu:-)
 
Witajcie
Necia zdrowka dla synka ...wiem co czujesz bo neidawno0 to samo przechodzilam czlowiek nie wie jak pomoc wlasnemu dziecku...
Jeszcze raz zdrowka
Agnieszka widzialam ze urlop sie udal,super,foteczki piekne :)Z hotelu byliscie zadowoleni?jak cos to pisz na prv :)

Pozdrawiam :)
 
Cześć!

aguśka fajnie że jesteś na fb:)
wysłałam Ci pw z namiarami :tak:

Aniu dziękuje :tak:
Urlop jak najbardziej udany.Majorka to prześliczna wyspa.Polecam!
Hotel ok.Jak na 3 gwizdki to nie mam zastrzeżeń.
Wybieracie się na Majorkę może ?

Necia wszystkiego najlepszego z okazji 7dmej rocznicy ślubu ;-)
Pozdrawiam!
 
Aguska glosy oddane az 5 takze jutro kolejne :)
Agnieszka wiesz narazie nie planujemy bo niedawno bylismy a powiedz mi duzo zwiedzaliscie ,duzo jest do zwiedzania wiesz my to tak lubimy intesywnie na plazy gora dwa dni a reszta to wycieczki zwiedzanie tak tez bylo jak bylismy w Salou :tak:
 
reklama
aguśka zagłosowane :tak:
Jutro oddam kolejny głosik.
Dzięki za zaproszenie na fb:)
Wytrwałości przy synku życzę :-)

Agnieszka wiesz narazie nie planujemy bo niedawno bylismy a powiedz mi duzo zwiedzaliscie ,duzo jest do zwiedzania wiesz my to tak lubimy intesywnie na plazy gora dwa dni a reszta to wycieczki zwiedzanie tak tez bylo jak bylismy w Salou :tak:
Ania Cales to nie wielka mieścina więc jak chcesz zobaczyć więcej to musisz wyjechać za miasto i my tak właśnie robiliśmy.Byliśmy w 3 innych miasta nie daleko Cales,przemieszczaliśmy się coś typu autobusy podmiejskie więc spoko,wygodna jazda a i cena biletu tania więc ok.
Jak będziesz zainteresowana to pisz na pw napiszę Ci dokładnie gdzie my byliśmy i co zwiedzaliśmy:)

Necia pozdrawiam również ;-)
 
Do góry