reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mazurskie mamy !!!

Witajcie!!
Wróciliśmy wczoraj wieczorkiem... Wypoczynek się udał :) Jeszcze cieszę się ostatnimi dniami "wolności". Chociaż jutro i pojutrze uczelnia mnie czeka...

Pozdrawiam!
 
reklama
Witajcie!!
Wróciliśmy wczoraj wieczorkiem... Wypoczynek się udał :) Jeszcze cieszę się ostatnimi dniami "wolności". Chociaż jutro i pojutrze uczelnia mnie czeka...

Pozdrawiam!
marta witaj urlopowiczko :-D i jak tam na urlopie odpoczęłaś trochę?


Ja jeszcze dziś pracuję a potem kilka dni wolnego.Bank holiday przed nami :happy2:
Jutro ruszamy na wielkie zakupy :-) Obiad na mieście i jedziemy do koleżanki na kawkę i ciacho :tak: a dziś przed pracą mykam po kolejny obraz ale tym razem do sypialni,muszę wybrać coś romantiko :-D:-D


Pozdrawiam !
 
Witajcie!
Ja ostatnio mało zaglądam na bb... Nie mam czasu porządnie głębszego oddechu wziąć. W domu praktycznie nie siadam do laptopa. Jedynie fb i gg w telefonie czasem przejrzę i odbiorę pocztę. Niedługo kończę podyplomówkę i czas skończyć pracę i się obronić. Ostatnia sesja przede mną... Do tego być może zmiana pracy i kolejny remont... W pracy ciężko. Sezon urlopowy się zaczął więc praktycznie za dwie osoby ciągle pracuję. Dobrze, że weekendy wolne, to trochę wypoczywamy poza domem. Wyjeżdżamy w soboty z rana wracamy w niedziele wieczorkami. Ale i to niedługo się skończy, bo mąż kończy swój miesięczny urlop. Każdą wolną chwilkę poświęcam więc dzieciom, bo aż wstyd ale mają bardzo mało mamy na codzień :(

No to wpadłam i napisałam o sobie tylko (aż wstyd)
Buziaki kochane!
 
Aga daję radę, daję :) Tylko czas mi się dłuży jakoś tak...
A pogoda straszna...zimno i pochmurno... Tylko zaszyć się w domu pod kocem :)
 
reklama
3mja się marta!
a jak dzieciaczki,zdrowe?

Starałam się nie narzekać na pogodę ale niestety chyba już nie wytrzymałam...
Koszmar!Jest połowa maja a ja z rana piec włączam bo mi zimno :dry:
Podobno od czerwca ma być ładnie.Zobaczymy...
 
Do góry