reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2019

Kiedy założyć wątek zamknięty?

  • 1 miesiąc

    Głosów: 5 100,0%
  • 3 miesiące

    Głosów: 0 0,0%
  • 5 miesięcy

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    5
  • Ankieta zamknięta .
reklama
Z tego co jedna dziewczyna pisala na forum raczej nie puszczają serduszka, bo te fale moga szkodzić dziecku dlatego robią rzadko najczesciej po 13 tyg i gdy jest to konieczne
Też często o tym czytam ostatnio. Mnie na pierwszej wizycie lekarz pokazał tylko pikające serduszko - nie włączał dopplera.
Z córami pierwsze usg w 13 tyg, także serce posłuchałam, a z synem prywatnie, to w kółko mi dawali do posłuchania bicia serca - do 13 tyg chyba ze 4 razy. Na szczęście nic się nie stało, ale skoro teraz tak o tym piszą, nawet mamaginekolog, to moze coś w tym jest...
 
Też często o tym czytam ostatnio. Mnie na pierwszej wizycie lekarz pokazał tylko pikające serduszko - nie włączał dopplera.
Z córami pierwsze usg w 13 tyg, także serce posłuchałam, a z synem prywatnie, to w kółko mi dawali do posłuchania bicia serca - do 13 tyg chyba ze 4 razy. Na szczęście nic się nie stało, ale skoro teraz tak o tym piszą, nawet mamaginekolog, to moze coś w tym jest...
Jakos ostatnio na bb bylo o usg nie u nas tylko ktoś zalozyl watek czy bezpiecznie, samo usg nie jest zle,ale jakaś polozna już o doplerze pisala,ze moze szkodzić wiadomo nic sie pewnie nie stanie od razu, czasem wrecz lekarze musza zbadac i sprawdzic
 
Łooo chwilę mnie nie było a to już kilka płci się ujawniło, super bardzo się cieszę, że wszystko w porządku..ja też w sumie idę na ostatnią chwilę po 13+2 dziś u nas ale tak mnie Pani w recepcji rejestrowala, więc nie chciałam się wykłócać. I sugerowałam się tygodniem z ostatniego usg bo z OM wychodzi strasza ciąża
 
U mnie dziś znów zaczyna się wysyp brzydkich wyprysków na całej twarzy - a już miałam nadzieję, że to koniec... :-((

Dziewczyny, które mają również taki problem - smarujecie się czymś? Jest na to jakiś sposób? Wiem, że w ciąży nie wszystkiego można używać ale może macie jakieś sposoby, by się tego pozbyć ?
 
Jakos ostatnio na bb bylo o usg nie u nas tylko ktoś zalozyl watek czy bezpiecznie, samo usg nie jest zle,ale jakaś polozna już o doplerze pisala,ze moze szkodzić wiadomo nic sie pewnie nie stanie od razu, czasem wrecz lekarze musza zbadac i sprawdzic


zaraz zacznę o tym czytać, aż się przestraszyłam. Mam nadzieję, że to nie zaszkodzi
 
reklama
U mnie dziś znów zaczyna się wysyp brzydkich wyprysków na całej twarzy - a już miałam nadzieję, że to koniec... :-((

Dziewczyny, które mają również taki problem - smarujecie się czymś? Jest na to jakiś sposób? Wiem, że w ciąży nie wszystkiego można używać ale może macie jakieś sposoby, by się tego pozbyć ?
Mam to samo ! Co róż coś nowego mi wyskakuje,to na czole, to na brodzie :unsure:.. ja niczym nie smaruje
 
Do góry