reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2019

Kiedy założyć wątek zamknięty?

  • 1 miesiąc

    Głosów: 5 100,0%
  • 3 miesiące

    Głosów: 0 0,0%
  • 5 miesięcy

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    5
  • Ankieta zamknięta .
Oj od jednego razu nic sie nie stanie, widocznie chciał sprawdzić może mial potrzebe.

Niestety ze mną ciężki temat, bo po wypadku jestem i się śmieje, że lekarz chyba się martwi tak samo jak ja. Po pierwszym badaniu powiedział mi o ciąży, ale ze smutkiem powiedział o ryzyku poronienia. Wysłał na badania, wszystko wytłumaczył jakie powinny wyjść wyniki i że jak wyjdą złe to mam się zgłosić do szpitala, bo jechał na urlop. Wrócił z urlopu sprawdził wyniki i zrobił badania i widziałam że się tak samo cieszy jak ja że jednak wszystko w porządku :) Więc myślę, że nie chciałby zaszkodzić dziecku
 
reklama
zaraz zacznę o tym czytać, aż się przestraszyłam. Mam nadzieję, że to nie zaszkodzi
Pisze o szkodliwosci,ale mysle,ze dobrze wykonane raz na rusi czas nie zaszkodzi po cos jest. Jeśli lekarz chce byc pewny serduszka musi je usłyszeć ,zbadac.
Screenshot_20180827-110837.jpg
 

Załączniki

  • Screenshot_20180827-110837.jpg
    Screenshot_20180827-110837.jpg
    85,3 KB · Wyświetleń: 219
Niestety ze mną ciężki temat, bo po wypadku jestem i się śmieje, że lekarz chyba się martwi tak samo jak ja. Po pierwszym badaniu powiedział mi o ciąży, ale ze smutkiem powiedział o ryzyku poronienia. Wysłał na badania, wszystko wytłumaczył jakie powinny wyjść wyniki i że jak wyjdą złe to mam się zgłosić do szpitala, bo jechał na urlop. Wrócił z urlopu sprawdził wyniki i zrobił badania i widziałam że się tak samo cieszy jak ja że jednak wszystko w porządku :) Więc myślę, że nie chciałby zaszkodzić dziecku
Mysle,ze dlatego miał wskazania ku temu zeby podsluchac serce,a nie zrobił tego tak sobie
 
U mnie dziś znów zaczyna się wysyp brzydkich wyprysków na całej twarzy - a już miałam nadzieję, że to koniec... :-((

Dziewczyny, które mają również taki problem - smarujecie się czymś? Jest na to jakiś sposób? Wiem, że w ciąży nie wszystkiego można używać ale może macie jakieś sposoby, by się tego pozbyć ?

Na mnie zadzialala pasta do zębów :d ale miałam jedno wielkie coś na czole xD
 
U mnie dziś znów zaczyna się wysyp brzydkich wyprysków na całej twarzy - a już miałam nadzieję, że to koniec... :-((

Dziewczyny, które mają również taki problem - smarujecie się czymś? Jest na to jakiś sposób? Wiem, że w ciąży nie wszystkiego można używać ale może macie jakieś sposoby, by się tego pozbyć ?
Pasta do zębów, pasta cynkowa
 
zaraz zacznę o tym czytać, aż się przestraszyłam. Mam nadzieję, że to nie zaszkodzi
Nie zaszkodzi. Chyba że robisz co tydzień i słuchasz tego nie wiadomo ile... Do 8 tygodnia się nie powinno, ale lata robiło się dopplerem i jakoś się udawało. U mnie na pierwszym było MMode, potem krótko doppler - kilka sekund, ale dzidzia miała już 10 tygodni :)
 
reklama
Łooo chwilę mnie nie było a to już kilka płci się ujawniło, super bardzo się cieszę, że wszystko w porządku..ja też w sumie idę na ostatnią chwilę po 13+2 dziś u nas ale tak mnie Pani w recepcji rejestrowala, więc nie chciałam się wykłócać. I sugerowałam się tygodniem z ostatniego usg bo z OM wychodzi strasza ciąża
Trzymam kciuki za wizytę, ciekawe czy poznasz płeć?
 
Do góry