reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2019

Kiedy założyć wątek zamknięty?

  • 1 miesiąc

    Głosów: 5 100,0%
  • 3 miesiące

    Głosów: 0 0,0%
  • 5 miesięcy

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    5
  • Ankieta zamknięta .
Cześć dziewczyny. Witam nowe marcówki i gratuluję ciąży.
U mnie dziś 8 tydzień 6 dzień. Sa momenty że czuję jakby był już koniec mdłości ale potem wracają ze zdwojoną siła, najgorzej wieczorem.
Piasalyscie o jedzeniu ja ciągle mam smak na jajko na miękko ale przecież nie będę jadła codziennie [emoji6]. Ogólnie to na nic nie mam smaka. Wszystko mi przestaje smakować.
Wczoraj wieczorem byłam głodna ale nie mogłam znaleźć nic co bym miała ochotę zjeść. Ok 23 zobaczylam reklamę laysow i od razu pomyślałam to jest to[emoji848] zeszłam do kuchni a mąż mówi że zjadł wczoraj ostatnie i nie ma. Już myślałam że kaze mu wstać ubrać się i iść do sklepu. Pół nocy mnie ten smak męczył. A w piątek jakoś naszla mnie ochota na ogórki kiszone, zjadłam cały słoik i wypiłam cała wodę z nich, myślałam że umrę potem miałam takie mdłości.
 
reklama
Cześć dziewczyny. Witam nowe marcówki i gratuluję ciąży.
U mnie dziś 8 tydzień 6 dzień. Sa momenty że czuję jakby był już koniec mdłości ale potem wracają ze zdwojoną siła, najgorzej wieczorem.
Piasalyscie o jedzeniu ja ciągle mam smak na jajko na miękko ale przecież nie będę jadła codziennie [emoji6]. Ogólnie to na nic nie mam smaka. Wszystko mi przestaje smakować.
Wczoraj wieczorem byłam głodna ale nie mogłam znaleźć nic co bym miała ochotę zjeść. Ok 23 zobaczylam reklamę laysow i od razu pomyślałam to jest to[emoji848] zeszłam do kuchni a mąż mówi że zjadł wczoraj ostatnie i nie ma. Już myślałam że kaze mu wstać ubrać się i iść do sklepu. Pół nocy mnie ten smak męczył. A w piątek jakoś naszla mnie ochota na ogórki kiszone, zjadłam cały słoik i wypiłam cała wodę z nich, myślałam że umrę potem miałam takie mdłości.
Na kiszone to i ja mam ochotę ale wstyd mi bo teściowa ciagle mowi ze i na humory za wcześnie i na zachcianki.... wiecie spec od wszystkiego [emoji58] takze sie przy niej hamuje nawet z mówieniem czegokolwiek bo na jej widok mam podniesione ciśnienie [emoji55]
 
Na kiszone to i ja mam ochotę ale wstyd mi bo teściowa ciagle mowi ze i na humory za wcześnie i na zachcianki.... wiecie spec od wszystkiego [emoji58] takze sie przy niej hamuje nawet z mówieniem czegokolwiek bo na jej widok mam podniesione ciśnienie [emoji55]
No nie dziwie się. Moja zdziwiona że na l4 jestem i tak jakoś z pierwszym dzieckiem a jej wnukiem pytała jak się czuje i tak dalej. A teraz jak mam okropne mdłości to patrzy na mnie jak na wariata. A naprawdę czuje się sto razy gorzej niż w pierwszej ciąży a na dodatek męczą mnie zaparcia.
 
No nie dziwie się. Moja zdziwiona że na l4 jestem i tak jakoś z pierwszym dzieckiem a jej wnukiem pytała jak się czuje i tak dalej. A teraz jak mam okropne mdłości to patrzy na mnie jak na wariata. A naprawdę czuje się sto razy gorzej niż w pierwszej ciąży a na dodatek męczą mnie zaparcia.
Już pytala czy co chwila bede latać do lekarza ;) teraz dręczy nas ślubnymi przygotowaniami.
A po mnie od razu widać jaki mam humor itp. Nasze charaktery są inne i dzialaja oba na nerwy tak samo jak z teściem czy szwagierka. A z resztą rodziny narzeczonego nie mogę narzekać :)
"Szczęście" widocznie mam.
 
Na kiszone to i ja mam ochotę ale wstyd mi bo teściowa ciagle mowi ze i na humory za wcześnie i na zachcianki.... wiecie spec od wszystkiego [emoji58] takze sie przy niej hamuje nawet z mówieniem czegokolwiek bo na jej widok mam podniesione ciśnienie [emoji55]

Teściowej i tak nigdy nie dogodzisz [emoji12] także jak masz ochotę to masz i tyle
 
@AngelMum dokładnie inaczej człowiek sie zachowuje jak juz doświadczy straty, ja pamietam,ze przy pierwszej ciąży tez nie myślałam,ze może cos byc nie tak,wydawalo mi sie,ze to takie proste zachodzisz rodzisz i jest, a tu niestety zycie pokazało co innego,mimo to nie poddalam sie i nie poddaje walcze dalej oby bylo to wynagrodzone.


A ja wczoraj leze sobie ogladam tv patrze a tam pajak na scianie nie klamiac rozlozony na 6cm [emoji53] czarny blee ,gruby, z dworu pewnie przyszedl, bo otwarte okna wiecznie, ta katnik najwiekszy domowy pajak fuu...

Wczoraj pojadlam duzo,a dzis troche musze zluzowac ,bo sie przejadlam.
Tez macie takie wzdecia i wam sie odbija? Tragedia

Powiem wam,ze ja mdlosci najwieksze mam na wieczor przed snem mimo,ze staram sie lekkie kolacje jesc, to mnie meczy i usnac nie moge.

MIŁEGO DNIA , udanych wizyt.
 
Witam po weekendzie [emoji6] pewnie was nie nadrobię, a jak nawet to w połowie zapomnę co chciałam [emoji23]
Weekend ładny to wykorzystaliśmy go w całości, serio serio, dzieciaki padły wczoraj szybciej niż myślały

Wzdęcia też mam i to nie wiem po czym [emoji33] bo w sumie nic wzdymajacego nie jem, no ale są i chyba zaczęłam mniej i bardziej normalnie jeść, ale nie chwalę się [emoji6] wiecie, lepiej nie zapeszac
 
reklama
@AngelMum dokładnie inaczej człowiek sie zachowuje jak juz doświadczy straty, ja pamietam,ze przy pierwszej ciąży tez nie myślałam,ze może cos byc nie tak,wydawalo mi sie,ze to takie proste zachodzisz rodzisz i jest, a tu niestety zycie pokazało co innego,mimo to nie poddalam sie i nie poddaje walcze dalej oby bylo to wynagrodzone.


A ja wczoraj leze sobie ogladam tv patrze a tam pajak na scianie nie klamiac rozlozony na 6cm [emoji53] czarny blee ,gruby, z dworu pewnie przyszedl, bo otwarte okna wiecznie, ta katnik najwiekszy domowy pajak fuu...

Wczoraj pojadlam duzo,a dzis troche musze zluzowac ,bo sie przejadlam.
Tez macie takie wzdecia i wam sie odbija? Tragedia

Powiem wam,ze ja mdlosci najwieksze mam na wieczor przed snem mimo,ze staram sie lekkie kolacje jesc, to mnie meczy i usnac nie moge.

MIŁEGO DNIA , udanych wizyt.

Tez mam mega wzdęcia... mam duży problem teraz z żołądkiem i jelitami ale to chyba po cesarkach taki mój urok..
Trzymam kciuki za dzisiejsze wizyty!
 
Do góry