reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2019

Kiedy założyć wątek zamknięty?

  • 1 miesiąc

    Głosów: 5 100,0%
  • 3 miesiące

    Głosów: 0 0,0%
  • 5 miesięcy

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    5
  • Ankieta zamknięta .
Witam Was :) Ja dziś skończyłam 11 tydzień ciąży zaczyna mi się 12, czuje się dobrze ja akurat od samego początku mogłam wszystko jeść i mnie nie mdlilo ani nie wymiotowalam więc bardzo się cieszę z tego powodu :) właśnie czekam w kolejce u ginekolog muszę jej pokazać zdjęcia i opis z usg mam nadzieję , że dostanę l4 od piątku:) dziś mam trochę spraw do załatwienia przede wszystkim muszę iść do mojego dziecięcego ortopedy żeby mi skserowali całą moją kartę i dali mi zdjęcia z usg kręgosłupa, później jadę do żłobka z l4 które mam nadzieję dostanę. Muszę jeszcze jechać na uczelnie oddać dzienniczek praktyk i oddać książki do biblioteki :p zalatany poniedziałek :D

Dziewczyny mam pytanie czy któraś z Was zamawiala sobie leginsy ciążowe że strony pięknamama.pl ? Są w fajnej cenie ja sobie zamówiłam grafitowe i czarne na jesień i na zimę czarne ocieplane. Jestem ciekawa czy materiał jest fajny i jak ta rozmiarowka :blink:
 
reklama
No u mnie niestety były plamienia i krwiak widoczny na USG, nie robię bety dla własnej ciekawości ...

Mogę napisać jak wyglądała u mnie sytuacja pierwsze USG. Według OM 6 tyg 0 dni widoczny pęcherzyk 10 mm i zarodek 2 mm brak akcji serca według USG 5 tyg 1 dzień i do tego krwiak 1,7 cm i odklejona kosmówka na długości 2,5 cm. Leżenie dwa tygodnie plus luteina nospa lekkie plamienia kolejne usg po 15 dniach dzidzia 1,6 cm serce bije według OM 7 tyg 6dni i według USG 8 tygodni 0 dni po krwiaku pozostał cień ledwo widoczny także bądź dobrej myśli trzeba wierzyć mi powiedzieli 50 na 50 szanse ale cały czas wierzyłam i jest. Trzymaj się
 
Ja tez to doceniam, ze mam dom. Mieszkalam do 19 r zycia w bloku zawsze mowilam,ze nie chce na wies, a tu proszę spodobalo mi sie tym bardziej jeśli ma sie dzieci, ja sobie cos porobie syn sie bawi mam go na oku, a w bloku musiałabym typowo poswiecic tylko czas na wyjscie na dwor.
Ja tez marze o domku ale jak dzieci będą większe. Teraz doceniam to ze mam pod blokiem duzo sklepów a dwa kroki dalej na placu cała ferajne dzieci no i pkole za rogiem. Ale to jak ze wszystkim sa plusy i minusy.
 
Cześć. Pracujące dziewczyny, kiedy powiedzialyscie w pracy o ciąży? Wg usg jestem w 10t2d, wg om 10t4d. Myślę o yym by powiedzieć jakos za 3 tygodnie jak będę juz po prenatalnych badaniach. Ale czuję sie z tym słabo, jestem zastępca kierowniczki, akurat każe mi iść na szkolenie za dwa tygodnie, jestem wdrażana w nowe rzeczy cały czas. Sama nie wiem co robić, ale chyba poczekam do tego 13 tygodnia. Czuję, że dobrze tego nie przyjmie ;)
 
reklama
Cześć. Pracujące dziewczyny, kiedy powiedzialyscie w pracy o ciąży? Wg usg jestem w 10t2d, wg om 10t4d. Myślę o yym by powiedzieć jakos za 3 tygodnie jak będę juz po prenatalnych badaniach. Ale czuję sie z tym słabo, jestem zastępca kierowniczki, akurat każe mi iść na szkolenie za dwa tygodnie, jestem wdrażana w nowe rzeczy cały czas. Sama nie wiem co robić, ale chyba poczekam do tego 13 tygodnia. Czuję, że dobrze tego nie przyjmie ;)
Ja wysłałam w pt zaświadczenie do kadr a w tym tygodniu powiem szefowi chce żeby mieli czas znaleźć zastępstwo. U mnie dzis 10+3
 
Do góry