reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2019

Kiedy założyć wątek zamknięty?

  • 1 miesiąc

    Głosów: 5 100,0%
  • 3 miesiące

    Głosów: 0 0,0%
  • 5 miesięcy

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    5
  • Ankieta zamknięta .
Ja tez to doceniam, ze mam dom. Mieszkalam do 19 r zycia w bloku zawsze mowilam,ze nie chce na wies, a tu proszę spodobalo mi sie tym bardziej jeśli ma sie dzieci, ja sobie cos porobie syn sie bawi mam go na oku, a w bloku musiałabym typowo poswiecic tylko czas na wyjscie na dwor.

Tak. Kawałek ziemi pod domem to jest to. Dzieci mam na oku. Zwłaszcza teraz. Starsze bawi się w ogrodzie. Widzę go przez szklane drzwi tarasowe lub okno w kuchni. Młodsze w tym czasie spi. Ja gotuję.
 
reklama
Może , któraś z was miała podobną sytuację . Jestem w 6 tygodniu . Miałam wizytę w piątek . Nie było widać zarodka . Ginekolog kazała mi zrobić betę w piątek i niedzielę . Moje wyniki :

Piątkowy : 94728.1

Niedzielny : 112342.5

Czytałam, że przy tak wysokiej becie przyrost może nie być już duży ...

Mam mieć jeszcze nadzieję ?
 
Może , któraś z was miała podobną sytuację . Jestem w 6 tygodniu . Miałam wizytę w piątek . Nie było widać zarodka . Ginekolog kazała mi zrobić betę w piątek i niedzielę . Moje wyniki :

Piątkowy : 94728.1

Niedzielny : 112342.5

Czytałam, że przy tak wysokiej becie przyrost może nie być już duży ...

Mam mieć jeszcze nadzieję ?
Jak dla mnie przyrasta. Gdzieś czytałam że zarodek widać dopiero jak beta jest powyżej 100tys. Myślę że jest nadzieja.
 
Ostatnia edycja:
Ale tu już jest beta 94tys i 112 tys. A kiedy kazała przyjść na następną wizytę? W 6tc może nie być jeszcze widać zarodka. Ja miałam bete 16tys ale byłam w 7+0rowno na usg i było widać zarodek i serduszko.
 
Podejrzewam że tylko kolejne usg np za tydzień może coś powiedzieć wiecej. Bo ogólnie beta wysoka bardzo nawet bym powiedziała.
Może jak masz możliwość skontaktuj się z tą lekarką i powiedz jakie masz wyniki.
 
A ja nie wiem co się ze mną dzieje. Objadam się samymi niezdrowymi rzeczami. Dzisiaj przeszłam samą siebie, frytki z McDonalda, lodowe marzenie i kilka łykow coca coli. Odbiło mi. Już nie będę tak jadla, mam mega wyrzuty sumienia, że moze to wpłynąć na rozwój maluszka.
Ja tez taki moment mialam.. pizza/kebab/mcdonald.. teraz na sama mysl mi niedobrze. Wole domowe obiadki xD
 
Nie strasz bo ja dziś miałam trochę mniejsze o się też ucieszyłem [emoji12] może chwilowo?
Oby bo cały dzień się męczę. Już mi się płakać chce z tego wszystkiego... myślałam że już to mam za sobą. Ale z drugiej strony to wiem że coś tam się dzieje :). Bo jakc objawy ustały to z kolei się martwilam że coś jest nie tak. I tak źle i tak niedobrze [emoji14]
 
reklama
Oby bo cały dzień się męczę. Już mi się płakać chce z tego wszystkiego... myślałam że już to mam za sobą. Ale z drugiej strony to wiem że coś tam się dzieje :). Bo jakc objawy ustały to z kolei się martwilam że coś jest nie tak. I tak źle i tak niedobrze [emoji14]
Ja na początku też nie miałam objawów i ciagle myślałam czy wszystko oki. Potem przychodzą mdłości niecierpisz ich ale przybajmiej wiesz że do nastepnej wozyty jest ok. Najgorszy jest ten czas niczym sie zacznie czuć te ruchy.
 
Do góry