reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2019

Kiedy założyć wątek zamknięty?

  • 1 miesiąc

    Głosów: 5 100,0%
  • 3 miesiące

    Głosów: 0 0,0%
  • 5 miesięcy

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    5
  • Ankieta zamknięta .
A chciałam sie zapytać czy już śpicie na boczku? Ja w nocy czy rano często budze sie na brzuchu myślicie że na tym etapie wczesnym ma to jakieś już znaczenie?
 
reklama
A chciałam sie zapytać czy już śpicie na boczku? Ja w nocy czy rano często budze sie na brzuchu myślicie że na tym etapie wczesnym ma to jakieś już znaczenie?
Ja spałam na brzuchu bardzo długo. A jak już mi przeszkadzał to wkladalam poduszkę na jeden bok i też prawie na brzuchu spałam. A teraz jakoś się boje. No i młody ze mną czasami śpi to nie da rady na brzuchu.

Mdłości dalej trzymają. Pół dnia przelezalam. Nie wiem co to będzie dalej.

Muszę iść po zwolnienie z pracy Ale nie wiem czy mi dadzą od tak.
 
@Jaasna twój syn tez jak burza przyswaja języki? Ha! Super! Mój w wieku dwóch lat opanował polski, angielski i hiszpański. Teraz przechodzi okres fascynacji Japonią i Chinami, także codziennie zasypuje mnie nowymi zdaniami [emoji16]
 
Właśnie babeczki macie już brzuszek? Bo u mnie jeszcze nic A już się nie mogę doczekać [emoji14] podobno w pierwszej ciąży trzeba dłużej poczekać na widoczny brzuch. Widzę że niektóre z was piszą że już widać. Ja też do najszczuplejszych nie należę i pewnie nie będzie widać aż tak szybko :(

Hej! Powiem ci ze do najszczuplejszych nie należę, ale brzuch w pierwszej ciąży dostałam na początku 8 miesiąca. A w drugiej w połowie 7. Coniektorzy nie wierzyli ze jestem w ciąży [emoji23]
 
Widzę, że mowa o warzywach. Ja naprawdę lubię wszystkie. W domu zawsze musi być kukurydza, groszek, ogórki, pomidorki, warzywka na zupę, brokuły, kalafior, czosnek, koperek, wszystko... moja roczna córeczka właśnie odkryła surowe ogórki. Uwielbia! Mamy spory ogródek warzywny i jeszcze jeden z ziołami. Właśnie miętę zamroziłam na zimę i susze bazylię. Pomidorków i ogórków tony! Z owoców nie lubię jedynie lychee, jackfruit i może czegoś tam jeszcze. Moje dzieci są bardzo warzywno-owocowe. Syn do tej pory uwielbia sałatę z dodatkami wszelkiego rodzaju.
 
O nie, nie!
Lubie kp i jestem jego wielka zwolenniczka, ale nie za dlugo.
Po roku moje starsze dzieci sie same odcycowaly, teraz widze ze mloda juz mniej cyca potrzebuje, a za dwa tyg bedzie miala rok. Na moje oko 2-3 miechy i nie bede juz jej kp :)

Zazdroszczę. Mi przejście na butlę idzie jak po grudzie. Wybieram się do lekarza. Niech coś poradzi.
 
A chciałam sie zapytać czy już śpicie na boczku? Ja w nocy czy rano często budze sie na brzuchu myślicie że na tym etapie wczesnym ma to jakieś już znaczenie?

Ja odkąd pamiętam zawsze spalam na brzuchu, myślałam że ciężko będzie mi się przyzwyczaić do spania na boku ale jest dobrze nie mam problemów z zaśnięciem, ale śpię tylko na lewym boku. prawy odpada.
 
reklama
Do góry