reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2019

Kiedy założyć wątek zamknięty?

  • 1 miesiąc

    Głosów: 5 100,0%
  • 3 miesiące

    Głosów: 0 0,0%
  • 5 miesięcy

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    5
  • Ankieta zamknięta .
A ja mam dopel Hertz Premium mama i pisze,ze stosowac miesiac przed zajsciem w ciaze,az do zakończenia karmienia piersia i maja dha i zgupialam teraz
Mam takie same.
One maja dobry sklad, jeden z lepszych na rynku.
Zawsze jesli masz jakies obiekcje, to nie musiszw tym trymestrze brac tych brazowych kapsulek ;) Ale co to ma szkodzic, toz to tylko dha, jak malo ryb sie je to tylko na korzysc dziala, zreszta jakis ulamek tylko sie z tego przyswaja.
 
reklama
Mam takie same.
One maja dobry sklad, jeden z lepszych na rynku.
Zawsze jesli masz jakies obiekcje, to nie musiszw tym trymestrze brac tych brazowych kapsulek ;) Ale co to ma szkodzic, toz to tylko dha, jak malo ryb sie je to tylko na korzysc dziala, zreszta jakis ulamek tylko sie z tego przyswaja.
Ja wcale ryb nie jem,bo nie lubie
 
Ja mialam anemie i prawie cala ciaze bralam zelazo.. jeeeeeej. Zaparcia gigant. No raz na tydzien jak sie wyproznilam to bylo swieto.. ani sliwki, ani picie wody.. nic nie pomagalo.
Czasem surowe jablko albo szklanka mleka na czczo mnie przeczyscila ale to sporadycznie xP dlatego mam nadzieje ze tym razem anemia mnie nie dopadnie
Aga ja zawsze mam anemie generowana ciaza od 20 tyg i bralam Tardyferon Fol i nie mialam zadnych skutkow ubocznych pod postacia zaparc. A sprawdzalam wczesniej dwa preparaty zelazowe i zle na mnie dzialaly, takze musisz poprosic lekarza jesli bedzie koniecznosc, zeby ci dobral inny lek :)
 
Haha, robilam tak samo w pierwszej ciazy! :D
Pozniej przeszlam na legginsy ;)
Ale nie wiedzialam, ze ktos jeszcze zna ten patent :D
Jakoś nie przepadam za legindami bo czuję się naga no ale na jesień zakupię kilka dłuższych bluzek i jakoś to będzie. Zawsze nie ma tego ucisku.
Ja na szczescie miałam luźne spodnie, bo schudłam , bo wazac 63kg i zakanczajac diete myślałam ,ze juz nie schudne,a tu 5kg spadlo więc musialam zwezac po bokach na czas tymczasowy
Nooo te też były luźne bo od biegania ciało całkiem inne było [emoji23][emoji23] Niestety trzy pary spodni luźnych, luźnych koleżance oddałam. Wczoraj jedne kupiłam i myślę, że do jesieni na spokojnie w nich pochodzę i w szafie jakaś para się znajdzie ( w sumie ja tak mało wychodzę, że starczy hehe). Już na jesień i zimę mam jakieś ciążowe zostawione to pod sweterkiem nie będzie widać [emoji16]
 
reklama
Do góry