reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2019

Kiedy założyć wątek zamknięty?

  • 1 miesiąc

    Głosów: 5 100,0%
  • 3 miesiące

    Głosów: 0 0,0%
  • 5 miesięcy

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    5
  • Ankieta zamknięta .
Dziewczyny sprobujcie pic 1 dziennie herbate z pokrzywy. Dziala lepiej niz tabletki z zelazem. Na innym watku niejedna uniknela a inne powychodzily z anemii w ciazy dzieki temu.
 
reklama
Mi też objawy zaczęły przechodzić jakoś od środy. W piątek miałam usg i wszystko jest ok. Polozna powiedziała że to już 3 miesiąc i mogą już powoli przechodzić to pierwsze objawy.
Ja gdzieś wyczytałam że do końca trzeciego mogą sie pojawiać, ale cieszę się że już są mniejsze i tak nie dają w kość bo bardzo mnie to męczyło.... i najważniejsze że wyniki są dobre:)
 
Zazdroszczę. Mi przejście na butlę idzie jak po grudzie. Wybieram się do lekarza. Niech coś poradzi.
A Twoja mała zna butelkę?
Moje dziewczyny nigdy butelki w ustach nie miały :)
Po kp przeszłam na bidon i doidy, teraz też najmłodsza bidon ma opanowany, więc u nas po cycu będzie to, co zna i lubi :)
 
Dziewczyny sprobujcie pic 1 dziennie herbate z pokrzywy. Dziala lepiej niz tabletki z zelazem. Na innym watku niejedna uniknela a inne powychodzily z anemii w ciazy dzieki temu.
Pokrzywa dobrze uzupełnia żelazo.
Herbatę można pić, ale lepsze efekty daje sok skoncentrowany z pokrzywy do kupienia w aptece.

Choć mi akurat nic nie pomaga - zawsze mam anemie generowaną ciążą, więc czego bym nie tknęła, to efekty marne, tylko tabsy na mnie działają. Zależy od organizmu widać :)
 
Ja juz blisko moja 5 wizyta w piatek lekki stresik juz dopada.

Dzis wchodzę na wage ,a tak 57.8 ,albo mnie ciaza zaczęła wsysac,albo leki. W ogole taka brzydka sie zrobilam [emoji22]
 
reklama
@Jaasna a pilas od poczatku ciazy? O tyle tez warto, ze pokrzywa sciaga nadmiar wody z organizmu. Podzielilabym sie z toba swoja hemoglobina. Ja mam wysoka cala ciaze, ale tez biore femibion, a on ma zelazo dosc latwe do przyswojenia. To jedyne witaminy, ktore toleruje moja watroba poza vibovitem
 
Do góry