reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2019

Kiedy założyć wątek zamknięty?

  • 1 miesiąc

    Głosów: 5 100,0%
  • 3 miesiące

    Głosów: 0 0,0%
  • 5 miesięcy

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    5
  • Ankieta zamknięta .
reklama
A no to inna sytuacja faktycznie[emoji17] przykro mi ze takie sytuacje u Ciebie.wiem że są kobiety które nie chcą"zapeszyc" i dlatego nie mówią.Ja uważam że co ma być to będzie i nie zmieni tego to czy powiem komuś ta radosna nowine czy będę trzymała to dla siebie[emoji4]
Wiadomo ja tez nie mowie ze wzglad na prace poki serce nie bije i nie mam zaświadczenia o ciazy moga mnie zwolnić,a jak cos nie pójdzie to tez moze tak byc bo wtedy beda wiedzieć ze znow mogę chciec zajsc
 
Wiadomo ja tez nie mowie ze wzglad na prace poki serce nie bije i nie mam zaświadczenia o ciazy moga mnie zwolnić,a jak cos nie pójdzie to tez moze tak byc bo wtedy beda wiedzieć ze znow mogę chciec zajsc
To zrozumiałe.jeśli chodzi o pracę to całkiem inna sytuacja.Ja akurat opiekuje się dzieckiem jestem niania[emoji5] i muszę powiedzieć też ze jestem w ciazy.napewno cieszyc się nie będzie ale miałam wcześniejsze ciąże problemowe dlatego muszę ja poinformować.
 
A tak z innej beczki,w sobotę czeka mnie lot 4h.trochę się stresuję. Lekarz mówi, że mam lecieć i odpoczywać a jednak niepokój jest . Latała któraś z was we wczesnej ciąży ?

Ja mam podobny dylemat. Mamy zaplanowany wyjazd na początku sierpnia. To będzie dopiero 8-9tc i mam mega wątpliwości co robić. Jeszcze nie rozmawiałam z moim lekarzem, a w internecie wiadomo - można wyczytać wszystko.
 
reklama
Ja mam taki dziwny objaw że mdli mnie jak tylko jestem głodna. Przechlapane bo jak tylko poczuje głód muszę coś zjeść. Najgorzej w pracy i w nocy niestety. Bo z tym głodem i mdłościami nie zasnę.
 
Do góry