reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2019

Kiedy założyć wątek zamknięty?

  • 1 miesiąc

    Głosów: 5 100,0%
  • 3 miesiące

    Głosów: 0 0,0%
  • 5 miesięcy

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    5
  • Ankieta zamknięta .
Ja w poniedziałek ide na bete lekarz mi kazał i dopiero jak bedzie te 1500przyjsc do niego bo niby ciałko zolte bedzie. Daj znać w poniedziałek jak tam. Ja i maz tylko wiemy nikomu nie mowie jak zawsze do minimum 3miesiąca
Pewnie ze dam znac.ja powiedzialam bo jakoś uważam że najbliżsi moi powinni wiedzieć i mnie wspierać.chce z nimi dzielić swoją ogromną radość [emoji5]
 
reklama
Ja mogłabym z lodówki nie wychodzić :szok: i właśnie zaczęłam herbatki ziołowe pić, żeby zapić nudności :frown: cieszcie się, że tego nie macie
Ja wlasnie jesc nie moge -.- schudlam 2 kg ale wygladam jakbym z 5 przybrala i juz brzucha wciagnac sie nie uda :p

Ja z synem mialam okropna to mowili ze dziewczynka bo urodę zabiera a tu syn jak czułam byl
Ja z corka mialam super cere od samego poczatku a teraz mnie wysypuje i to takie bolące te krostki i gleboko pod skora -.-
 
U mnie objawy to tylko ból piersi i to bardziej takie napięcie i przy dotyku jakbym siniaki miała
Ból brzucha bardzo rzadko i takie bardziej jakbym wzdecia miała
 
Ja wlasnie jesc nie moge -.- schudlam 2 kg ale wygladam jakbym z 5 przybrala i juz brzucha wciagnac sie nie uda [emoji14]


Ja z corka mialam super cere od samego poczatku a teraz mnie wysypuje i to takie bolące te krostki i gleboko pod skora -.-
Może woda w organizmie ci sie zatrzymala, ja niby tyle jem i tez waga poki co stoi,ale brzuch widac
 
Pewnie ze dam znac.ja powiedzialam bo jakoś uważam że najbliżsi moi powinni wiedzieć i mnie wspierać.chce z nimi dzielić swoją ogromną radość [emoji5]
Ja wiem,ale ja po tym co sie zdarzylo nie chce stresowac innych wiem jak moj tato bardzo to przezywal, teraz tesciu w szpitalu słabe serce ma na intesywnej terapii i zapalenie pluc do tego podejrzewaja takze troche sie narobilo
 
reklama
Ja wiem,ale ja po tym co sie zdarzylo nie chce stresowac innych wiem jak moj tato bardzo to przezywal, teraz tesciu w szpitalu słabe serce ma na intesywnej terapii i zapalenie pluc do tego podejrzewaja takze troche sie narobilo
A no to inna sytuacja faktycznie[emoji17] przykro mi ze takie sytuacje u Ciebie.wiem że są kobiety które nie chcą"zapeszyc" i dlatego nie mówią.Ja uważam że co ma być to będzie i nie zmieni tego to czy powiem komuś ta radosna nowine czy będę trzymała to dla siebie[emoji4]
 
Do góry