reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2019

Kiedy założyć wątek zamknięty?

  • 1 miesiąc

    Głosów: 5 100,0%
  • 3 miesiące

    Głosów: 0 0,0%
  • 5 miesięcy

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    5
  • Ankieta zamknięta .
U mnie też mdłości ale nie związane z potrzebą jedzenia czy samym jedzeniem. Pojawiają się z nienacka na chwile oprócz tego pojawiają się ci co jakiś czas bóle podbrzusza i mam nabrzmiałe i bolesne piersi. A do tego budzę się bardzo wcześnie rano...
 
reklama
U mnie też mdłości ale nie związane z potrzebą jedzenia czy samym jedzeniem. Pojawiają się z nienacka na chwile oprócz tego pojawiają się ci co jakiś czas bóle podbrzusza i mam nabrzmiałe i bolesne piersi. A do tego budzę się bardzo wcześnie rano...

Z tym budzeniem się rano to mogę podać rękę :D ja już nie śpię a poszłam spać zaledwie pare godz temu
 
Ullaa ja mam podobnie. Jak tylko robie sie glodna, to od razu mam mdlosci i zawroty glowy. Bardzo to uciazliwe.
Malo sie odzywam, bo czasu brak. Caly czas pracuje, a w domu rozrabiajacy 2 latek. No i roznica czasu 7h robi swoje.
Jak juz troche zwolnie tempo i bede mniej pracowac, to na pewno wiecej mnie tu bedzie[emoji5]
Jesli chodzi o grupe na fb to ja takze zostaje tutaj[emoji5]
 
Ja wlasnie jesc nie moge -.- schudlam 2 kg ale wygladam jakbym z 5 przybrala i juz brzucha wciagnac sie nie uda :p


Ja z corka mialam super cere od samego poczatku a teraz mnie wysypuje i to takie bolące te krostki i gleboko pod skora -.-
Też tak mam nawet nie da się ich wycisnąć. . Tylko ja więcej ich mam na dekolcie i ramionach
 
reklama
Do góry