reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2019

Kiedy założyć wątek zamknięty?

  • 1 miesiąc

    Głosów: 5 100,0%
  • 3 miesiące

    Głosów: 0 0,0%
  • 5 miesięcy

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    5
  • Ankieta zamknięta .
My właśnie wróciliśmy z plaży. Ja się nie kapie ale moje trojaczki chcą na plażę . Ja od wczoraj mam urlop. W pracy non stop stres więc trochę odetchne. Upał upał upał
 
reklama
Mojemu się rozwodu odechciało, jak się dowiedział o ciąży. Chyba zarządzana wysokość alimentów go powaliła na kolana. Nie No. Z powietrza wytrząsnąć mam wszystko dla dzieci. Ale guzik mnie obchodzą obietnice. Już się zdecydowałam.
Hehe pewnie liczy,ze jak bedzie z toba to ujdzie mu placenie luzem [emoji23]
 
Hej
Ja dzis bylam na badaniach wyniki w piatek u lekarza beda. Juz nie moge sie doczekac piatku i usg żeby zobaczyc czy wszystko dobrze
Jesli chodzi o podejscie meza to widzę ze tą ciaze traktuje inaczej niz 2 pierwsze nie wiem czy to przez to poronienie czy wiek ;) moze nie chodzi ze mna na wizyty,usg ,mało rozmawiamy na ten temat ale jest bardziej troskliwy ,martwi sie i widze ze na swoj sposób się cieszy.
A o tej luteinie i duphastonie to jak koleżanka byla w zagrozonej ciazy i lezala w szpitalu to jej kilku lekarzy mowilo to samo ze natura sama zdecyduje i ostatnio u jej meza byl kolega ginekolog i go o to pytala i potwierdził. Ja nie mam zdania jakos czuje sie bezpieczniejsza je biorąc.
Piszecie tez o cieple i basenach u nas stoi duży woda krysztal i stoi pusty nikt nie korzysta ciężko dzieci zagonic jeszcze w zeszłym roku korzystali nom stop a w tym to masakra .....juz im powiedzialam ze w przyszlym roku nie ma sensu rozkladac.
 
U mnie tez jeszcze córka i rodzina nie wie, dopiero jak będę widziała ze jest wszystko Ok i już brzuszka nie ukryje to jej powiemy a rodzinie nie wiem kiedy...
 
Hehe pewnie liczy,ze jak bedzie z toba to ujdzie mu placenie luzem [emoji23]

Pewnie dopiero się zorientował ile to jest na miesiąc. I zaproponował mi usunięcie ciąży. Pewnie myśli „zawsze to jedno mniej do płacenia”. A papiery już poszły i guzik mnie obchodzi co on chce. Dobrze się czuję ze swoją decyzją. Tylko śmiać mi się chce. Miał zacząć nowe życie „bez balastu” i chyba się nie da.
 
Jeszcze brakuje moich z jakiegoś pierwszego związku, ale na to już za późno haha

Dziewczyny, cieszcie się tymi Mdłościami i wymiotami ! : ) ja po tych krwawieniach to z chęcią bym chciała mieć wszystkie objawy oby tylko mieć pewność ze ciaza dalej jest :) bolą mnie cycki, szczególnie jak je uwalniam ze stanika- wtedy to minuta masakry ;p a poza tym może i mdłości jakieś są, ale i bez ciąży na głodniaka miałam jakieś mdłości, wiec nie wiem czy to ciążowe :) poza tym nie czuje ze jestem w ciąży...
O ja też cycki jak zdejme stanik to mam wrażenie że ze ważą 5 kg i ciągną do ziemi
 
reklama
Pewnie dopiero się zorientował ile to jest na miesiąc. I zaproponował mi usunięcie ciąży. Pewnie myśli „zawsze to jedno mniej do płacenia”. A papiery już poszły i guzik mnie obchodzi co on chce. Dobrze się czuję ze swoją decyzją. Tylko śmiać mi się chce. Miał zacząć nowe życie „bez balastu” i chyba się nie da.
Fallen ale skoro jesteś z nim w ciąży to chyba jeszcze niedawno nie było tak źle między Wami?
 
Do góry