reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2019

Kiedy założyć wątek zamknięty?

  • 1 miesiąc

    Głosów: 5 100,0%
  • 3 miesiące

    Głosów: 0 0,0%
  • 5 miesięcy

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    5
  • Ankieta zamknięta .
Jak ja 27 stopni w domu [emoji23] jak tu jesc obiad. Pamiętam,ze teraz to i tak pikus jak mieszkalam kiedys gdzie indziej to bylo 31 w domu,ale kiedys za to noce byly burzowe wiec chlodzilo. Mi sie jeszcze zachcialo zupe serowo pieczarkowa,a synowi rosol, na ogrodku wczoraj byłam wieczorem po warzywa, bo stwierdzilam,ze w pieklo nie bede szla
Ja mialam rosol zrobic ale wloszczyzny nie mam -.-
A u mnie w domu 32.. na balkonie ponad 40 ale mamy teraz na nim slonce -.-
 
reklama
Ja mialam rosol zrobic ale wloszczyzny nie mam -.-
A u mnie w domu 32.. na balkonie ponad 40 ale mamy teraz na nim slonce -.-
To masz te klimaty co ja rok temu, okna chce na noc pootwierac to nie moge za bardzo, bo myszy sie pchają, wiec przyslaniam roletami i zostawiam lekkie dziurki, ale to malo co daje, rano wstaje o 5 i otwieram szeroko drzwi tarasowe okna i siedze [emoji23] to stopien spada wtedy najlepiej sie spi do 9 ,bo pozniej już znowu ogien
 
Czy któraś z Was mogłaby mi pomóc bo już sama się zgubiłam... ostatnia miesiączka 10.06 cykl co 32 dni każdy kalkulator pokazuję co innego... jeden 6 tydzień, inny 7 a jeszcze inny 8... a ja już muszę umówić się na prenatalne bo już ostatnie miejsca... a nie wiem na kiedy !!
Ja miałam om 11 czerwca też cykl 32 i mi wychodzi według USG dziś 6 tydzień 5 dni
 
Ja mialam rosol zrobic ale wloszczyzny nie mam -.-
A u mnie w domu 32.. na balkonie ponad 40 ale mamy teraz na nim slonce -.-
A przestancie, ledwo co wyjdę na dwór a już mokra jestem, leje się ze mnie ciurkiem. Jeszcze popsuła nam się pompa od basenu i woda syf!!!! Nie ma gdzie się schłodzić no chyba że pod prysznicem, ale tam jest ok dopoki się nie wytre bo później znowu mokra jestem od potu!!!
 
A przestancie, ledwo co wyjdę na dwór a już mokra jestem, leje się ze mnie ciurkiem. Jeszcze popsuła nam się pompa od basenu i woda syf!!!! Nie ma gdzie się schłodzić no chyba że pod prysznicem, ale tam jest ok dopoki się nie wytre bo później znowu mokra jestem od potu!!!
Ja mam basen ,prócz pompy regularnie tabletki daje,a dobry sposób na glony to wsypac 10kg soli [emoji6] ja nie kapie sie boje sie o to,ze infekcje dostane w pochwie od chloru
 
Ja mam klimę w pracy na 24 stopnie i siedzę w bluzce z długim rękawem :) Ale za to potem wracam 30 min autobusem - jak w piekarniku - i potem z godzinę zdycham!!!
Nienawidzę upałów i nie umiem funkcjonować w taką pogodę - gorąco i wilgotno (w domu pokazuje 70% wilgotności). Masakra :(
 
Ja mam klimę w pracy na 24 stopnie i siedzę w bluzce z długim rękawem :) Ale za to potem wracam 30 min autobusem - jak w piekarniku - i potem z godzinę zdycham!!!
Nienawidzę upałów i nie umiem funkcjonować w taką pogodę - gorąco i wilgotno (w domu pokazuje 70% wilgotności). Masakra :(
U mnie 62% takie cos najgorsze z chłodniejszego na upał. Ja lubie temp na dworze maks 26 dlatego na wakacje z dzieckiem jezdze w czerwcu jest idealnie znosnie mozna lezec człowiek sie nie meczy,a piasek nie parzy.
 
reklama
Do góry