reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2019

Kiedy założyć wątek zamknięty?

  • 1 miesiąc

    Głosów: 5 100,0%
  • 3 miesiące

    Głosów: 0 0,0%
  • 5 miesięcy

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    5
  • Ankieta zamknięta .
Mam wreszcie ten wynik i tak jak przypuszczałam jest źle. W czwartek beta 2035, w poniedziałek tylko 3953 Po 19-tej mam się pojawić w szpitalu u mojej ginekolog
Może faktycznie przez to błądzenie krwi coś nie tak z wynikiem, czekamyna wieści.

Ja dziś też spadek formy....cały czas w łóżku,niedobrze mi,nie wiem co mam jeść...
 
reklama
Dziewczyny też tak macie że w ogóle nie macie siły ani ręką ani noga ruszyć dziś to już w ogóle budzę się wstaje pochodze kładę i zasypiam :/ dla mnie to nowość w pierwszej ciąży nie miałam tak . Fakt że dziś byłam krew pobrać może trochę osłabienie sama nie wiem
ja to mam mega przypływ energi- w weekend przejechaliśmy z mężem i małym 16 km na rowerach, ciągle bym coś robiła, tylko w pracy sie nie chce :p
 
Dziewczyny też tak macie że w ogóle nie macie siły ani ręką ani noga ruszyć dziś to już w ogóle budzę się wstaje pochodze kładę i zasypiam :/ dla mnie to nowość w pierwszej ciąży nie miałam tak . Fakt że dziś byłam krew pobrać może trochę osłabienie sama nie wiem
Ja tez mogłabym spac tylko
 
Ja tam problemu z jedzeniem poki co nie mam, ale burzowo u nas to moglabym nie wychodzić z lozka, wlasnie szykuje spagethii.

Spaghetti mówisz ? To ja wpadam hehe
Od początku makarony to jedyne na co mam ochotę mogła bym ciągle jeść jedyne od czego mnie nie odrzuca i mdłości przy tym nie przeszkadzają mniam
 
Spaghetti mówisz ? To ja wpadam hehe
Od początku makarony to jedyne na co mam ochotę mogła bym ciągle jeść jedyne od czego mnie nie odrzuca i mdłości przy tym nie przeszkadzają mniam
Mozesz makarony zrobić tez z jagodami z jakimiś owocami ,albo carbonara. A tak wpadaj,bo jest nie do przejedzenia [emoji846]
 
reklama
Do góry