reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2019

Kiedy założyć wątek zamknięty?

  • 1 miesiąc

    Głosów: 5 100,0%
  • 3 miesiące

    Głosów: 0 0,0%
  • 5 miesięcy

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    5
  • Ankieta zamknięta .
Ja mialam zawsze mocne mi nigdy nie wypadaly a teraz tragedia

Ja mam wszystko na odwrót [emoji23] przed ciążą miałam tłustą cerę i włosy bardzo się przetłuszczały, a teraz już mniej a cera bardzo mi się poprawiła i trądzik zniknął, bo wcześniej się jeszcze pojawiał :) ale zobaczymy co będzie później, hormony są nieprzewidywalne :)
 
reklama
Ja mam wszystko na odwrót [emoji23] przed ciążą miałam tłustą cerę i włosy bardzo się przetłuszczały, a teraz już mniej a cera bardzo mi się poprawiła i trądzik zniknął, bo wcześniej się jeszcze pojawiał :) ale zobaczymy co będzie później, hormony są nieprzewidywalne :)
Tradziku nie mam póki co,za to z synem mialam wysyp,a piekne włosy
 
Mam wreszcie ten wynik i tak jak przypuszczałam jest źle. W czwartek beta 2035, w poniedziałek tylko 3953 Po 19-tej mam się pojawić w szpitalu u mojej ginekolog
 
Mam wreszcie ten wynik i tak jak przypuszczałam jest źle. W czwartek beta 2035, w poniedziałek tylko 3953 Po 19-tej mam się pojawić w szpitalu u mojej ginekolog
Nie wierz tej becie skoro ona tak dlugo szla nie wiadomo czy ja od razu badali, a leboratorium to samo, bo skoro wysylaja to moze jak i u mnie raz do jednego raz do drugiego. Oby było dobrze nie trac nadziei, daj znac po wizycie ,trzymam kciuki
 
Dziewczyny też tak macie że w ogóle nie macie siły ani ręką ani noga ruszyć dziś to już w ogóle budzę się wstaje pochodze kładę i zasypiam :/ dla mnie to nowość w pierwszej ciąży nie miałam tak . Fakt że dziś byłam krew pobrać może trochę osłabienie sama nie wiem
 
reklama
Dziewczyny też tak macie że w ogóle nie macie siły ani ręką ani noga ruszyć dziś to już w ogóle budzę się wstaje pochodze kładę i zasypiam :/ dla mnie to nowość w pierwszej ciąży nie miałam tak . Fakt że dziś byłam krew pobrać może trochę osłabienie sama nie wiem
Ja dziś czuje się fatalnie. Głowa mnie boli, mdli mnie od samego rana, lodówki nie mogę otwierać bo jak poczuje jakiś zapach to tragedia, najchętniej bym nie wychodziła z łóżka przez cały dzień, ale niestety dziecko nie pozwala. Odliczam tylko godziny do powrotu męża z pracy to wtedy sobie odpocznę ;)
 
Do góry