reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2019

Kiedy założyć wątek zamknięty?

  • 1 miesiąc

    Głosów: 5 100,0%
  • 3 miesiące

    Głosów: 0 0,0%
  • 5 miesięcy

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    5
  • Ankieta zamknięta .
Jest dobrze :) :) :) serduszko już bije :) normalnie jak powiedzial mi to to się poplakalam ze szczescia. Kolejna wizyta w piatek 20 .
Kolejne wspaniałe wieści [emoji3]

Mi się dziś sniło, że urodziłam dwóch chłopców, nie wiedziałam jak im dać na imię, jakaś nieogarnięta byłam i prawie nic nie miałam dla nich he he. Aaa i cycki pełne mleka
 
reklama
Wiecie co przed chwilą zadzwonili do mnie. Moja krew zamiast do Katowic pojechała do Warszawy teraz ją lokalizują i uwaga- MOŻE dziś będzie wynik. No już śmiać mi się chce
 
Wiecie co przed chwilą zadzwonili do mnie. Moja krew zamiast do Katowic pojechała do Warszawy teraz ją lokalizują i uwaga- MOŻE dziś będzie wynik. No już śmiać mi się chce
Masakra po prostu. Weź złóż reklamację żeby Ci kasę oddali. Wiadomo pomyłki się zdarzają ale trzeba za nie brać odpowiedzialność!
 
Kolejne wspaniałe wieści [emoji3]

Mi się dziś sniło, że urodziłam dwóch chłopców, nie wiedziałam jak im dać na imię, jakaś nieogarnięta byłam i prawie nic nie miałam dla nich he he. Aaa i cycki pełne mleka
Haha to miałaś dużo dla nich jak cycki pełne mleka :p im więcej do szczęścia nie potrzeba. Może jeszcze fura pampersow :p
 
reklama
Do góry