reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2019

Kiedy założyć wątek zamknięty?

  • 1 miesiąc

    Głosów: 5 100,0%
  • 3 miesiące

    Głosów: 0 0,0%
  • 5 miesięcy

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    5
  • Ankieta zamknięta .
reklama
Widzę że piszecie o tym czym się smarować. Ja predyspozycje genetyczne do rozstępów niestety też mam ale w 1 ciąży używałam 2x dziennie BioOil i naprawdę świetny jest. Nie miałam żadnego rozstępu tam gdzie smarowalam, zapomniałam jedynie o piersiach i na nich się pojawiły ale brzusio uda i pupa nic, także bardzo polecam. Teraz też się przymierzam już żeby kupić
 
Ja sie w poprzedniej ciąży niczym nie smarowałam i rostępy mi sie nie pojawiły. Nienawidze balsamow a oliwek to już w ogóle. Smaruje czasem tylko nogi.
Ja niestety też z tych martwiących cały czas wsumie byłam nawet spokojna a od 2dni mam jakies czarne myśli że cos nie tak. A tu 2tyg do usg... Porażka jak długo.

Mnie głowa tez ostatnio boli. Po wczorajszych urodzinach córki zmęczona. A jeszcze byliśmy w ikei oglądać łóżko dla młodej czas żeby opuściła łóżeczko. Nic mi sie nie podobało niestety.
 
ehh ... czytam Was a jakoś czasu brak , żeby się odezwać .
Przestańmy się martwić dziewczęta - teraz trzeba tylko się cieszyć każdym dniem - tutaj raczej się powinniśmy wspierać a nie nawzajem zamartwiać , bo zauważyłam , że tutaj jak coś idzie to falą co jest przykre . Dołączyłam do Was dopiero w 12 tygodniu , kiedyś uczestniczyłam w foru i strasznie przeżywałam jak dziewczyny odchodziły w końcu przyszedł czas na mnie , Teraz jak już t tygodnie przybywają cieszmy się , bo naprawdę zmalała szansa na poronienie :)

Co do prenatalnych dziwi mnie to co piszecie - ja miałam pobieraną krew do 13 tygodnia a USG mam 14-15 tydzien , z tego co rozumiem to macie pobieraną krew razem z USG ? tego samego dnia ?

Czym smarujecie brzuszki ? Ja słyszałam , że zwykła oliwka dla dzieci jest OK , więc nie będę się bawić w specyfiki bo z tego co wiem troszkę kosztują a też nie na każdego działaj

Jeszcze zapytanie do Was ? Miewacie często bóle podbrzusza ? Takie dziwne kłucia , dzisiaj cały dzień mi doskwierają nasiliły się po stosunku i nie wiem czy się martwić , bo są dość uciążliwe :(((
Krew i usg miałam tego samego dnia.
@asicazg u mnie najpierw spotkanie z genetykiem, który wyznacza datę usg i badań, ale z tego, co pisze mamaginekolog.pl musi całość odbyć się do końca 14 tygodnia (dzidzia ma mieć do 84 mm) - czyli u mnie pewnie pierwszy tydzień września.

Tak, boli mnie czasem mocno, takie ala skurcze? Jakbym za długo posiedziała czy po prostu :)
No mnie w tym tygodniu bolało i to dość często w jednym miejscu,takie kłucie takie ala skurcze. Lekarz uspokoił, że to się wszystki rozciąga. Wydaje mi się,że dzidzia też coś naciska bo po usg mniej pobolewa.
Martwię się jutrzejszym usg :(

Mam takiego stresa ze to szok
Spokojnie, będzie dobrze !!! [emoji6] też stresuję się każdym usg więc rozumiem [emoji6]
 
reklama
Do góry