reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2019

Kiedy założyć wątek zamknięty?

  • 1 miesiąc

    Głosów: 5 100,0%
  • 3 miesiące

    Głosów: 0 0,0%
  • 5 miesięcy

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    5
  • Ankieta zamknięta .
Martenika, tym razem nie na Starynkiewicza, chociaż jutrzejsze USG idę jeszcze tam, ale już ostatni raz [emoji6] a Ty gdzie chodzisz?

Ja na razie się niczym nie smaruję, ale w pierwszej ciąży smarowalam się jak tylko zobaczyłam na teście dwie kreski [emoji3]
Teraz też czas coś kupić...
 
reklama
Martenika, tym razem nie na Starynkiewicza, chociaż jutrzejsze USG idę jeszcze tam, ale już ostatni raz [emoji6] a Ty gdzie chodzisz?

Ja na razie się niczym nie smaruję, ale w pierwszej ciąży smarowalam się jak tylko zobaczyłam na teście dwie kreski [emoji3]
Teraz też czas coś kupić...
A jak było tam wogole z CC ? ja do luxmedu na badania a resztę prywatnie.
 
Wiecie co, myślałam ze inaczej to będzie wyglądać. Że będę sie tak cieszyć i skakać w gore do nieba. A ja siedzę i się martwię. Boje się o każdy dzień. Tak bardzo chcę bć mamą, cieszę się że się udało, mimo różnych przeciwności które zapowiadali lekarze. Chciałabym już żeby był ten marzec.
Musisz być dobrej myśli. Dziecko czuję to jak Ty sie czujesz.... Musi bys dobrze:)
 
A czym konkretnie sie smarowałaś? Dało jakies efekty?
Prawda jest taka, że jeśli mają wyjść to i tam wyjdą nsiestety [emoji6] mojej kuzynce na końcówce powychodziły bo brzucho intensywnie zaczął rosnąć, a smarowała się i miała też zapas brzuszka na starcie [emoji6] jednak wiadomo zawsze fajnie zadbać o nawilżenie skóry - chociaż boję się bo nie jestem systematyczna...
 
Wiecie co, myślałam ze inaczej to będzie wyglądać. Że będę sie tak cieszyć i skakać w gore do nieba. A ja siedzę i się martwię. Boje się o każdy dzień. Tak bardzo chcę być mamą, cieszę się że się udało, mimo różnych przeciwności które zapowiadali lekarze. Chciałabym już żeby był ten marzec.
Każda z nas chce być mamą. Nie nakręcajmy się. Prawda jest taka, że każdy dzień może przynieść i wielką radością i wielki smutek. Zwariować można by było gdyby tak do tego podejść...m
Ciesz się każdym dniem. Nie wiem, czy pomoże Ci modlitwa, joga czy spotkania z koleżankami. Ale nie daj się wkręcić w myślenie pełne strachu i lęku... :) bo nie chcesz być mamuśką z nerwicą:)
 
reklama
Ja smarowałam się "byleczym", jakimś najtanszym balsamem kilka razy dziennie i nie mam rozstępów. Jak skóra się rozchodziła swędziało mocno, ale się udało. U mnie pielęgnacja pomogła, nie geny.
 
Do góry