reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2013

reklama
zuzkon to ja zawsze słyszałam żeby karmić dalej bo dzieciak dostaje przeciwciała... I parę razy przy Wiki byłam przeziębiona i nigdy nic ode mnie nie złapała. Wiadomo bardziej dbać o higienę, niektórzy zalecają nawet noszenie maski ale to chyba przy porządnym kaszlu czy katarze ale pierwsze słyszę żeby nie karmić.
 
betina apap mozna, probuj domowych metod i jak najbardziej karm! ja przy wszystkich moich przeziebieniach karmilam. dziecko dostaje przeciwciala ciagle od Ciebie. tylko przy goraczce nie powinno sie, ale nawet jesli bylabys na antybiotyku i goraczka spadnie to mozna
 
bylam u lek, dostalam cala liste do wykupienia na moje przezieibienie. oby przeszlo szybko. synek wczoraj od 19 do 6 rano spal z jedna tylko przerwa na karmienie. kochany dal sie wyspac chorej mamie ;)

ale sie tu pusto zrobilo. hop hop jest tam kto?? :rofl2:
 
betina 79 hop hop ja jestem. a powiedz mi karmisz piersia czy butelka, moj skrzat robi pobudke najwyzej co 4h. Uwielbia mamy cycek jednym slowem :-)
 
Betina nie zazdroszcze bidulo!!

ja się nie odzywam bo słabo z czasem - mała nie śpi w dzień za wiele i domaga się ciągłej uwagi - a jak nie to płacze okropnie:( je co 1h-2h, dobrze, że w nocy śpi w miarę!! ja psychicznie już wysiadam:( siedzę z laktatorem to odpisuje ale to moja jedyna chwila dla "siebie" - nawet pranie nie powieszone w pralce - mam nadzieję, że zdążę i zciągnąć mleko i pranie powiesić, nastawić następne i coś z obiadem ogarnąć bo mam dość kanapek..

Powietrze w Krk dzisiaj okropne:( nawet jej na spacer nie brałam bo większość wskaźników przekroczone normy:(

o chyba pospane bo coś kwęka w wózku...
 
marynka piersia
trytytka szkoda ze takie beznadziejne to powietrze w kr, bo pogoda super

lezy sobie teraz w lozeczku, idzie karuzela a on do niej gada. to moze mama sie zdrzemnie.. ;)
 
witam się i ja...ciągle coś się u nas dzieje więc rzadko zaglądam na forum. Dużo częściej jestem na fb:-)

Teraz nadrabiam bo Gabin nam się pochorował i mam dwu dniowy sz;laban na spacery:wściekła/y:Ale już jutro ruszamy w świat:))

Gabin nadal rozrabia jakpijany zając,ma dni pełne wielkiej miłości do Neli ,a czasami potrafi jej specjalnie zabrać kocyk albo zabawkę:/ Nelka natomiast to oaza spokoju...rozpieściliśmy ją ciągłym przytulanie i całowanie ,ale nie potrafię się powstrzymać. Zresztą z Gabim mam tak samo:-D Jedyne czego wymaga od nas to faktu , żebyśmy byli obok. W dzień śpi bardzo mało ale leży sobie na macie, w hustawce lub obok mnie na kocyku i gada do siebie. Aaaa od kilku dni już tak cudownie świadomie się uśmiecha. Bezzębny uśmiech bezcenny:)
 
Hej dziewczyny dostalam dzisiaj na kolki dla synka lek z Niemiec sab simplex 69,19 mg/ml niestety z ulotka w jezyku niemieckim. Czy ktoras z Was moze mi pomoc i napisac jak mam go podac?
 
reklama
Hejka, ja mam to samo co trytytka - moja córcia potrzebuje nieustannie uwagi, najchętniej przy cycusiu i na dniu mało co śpi, chyba że na spacerze, dlatego dużo czasu na podwórku spędzamy. Dziś jedynie popołudnie w domu, bo jesteśmy po szczepieniu i niunia niespokojna i płacze:-( Poza tym ok, rośnie i przybiera ładnie, teraz przez tydzień prawie 300g przybrała. Uśmiecha się pięknie i tym uśmiechem odpędza wszystkie zmartwienia. Tak jak Ala-84 zacałowujemy ją i rozpieszczamy;-) Mąż poszedł z synem na Wesołe Miasteczko, a my w domciu. Dobrze, że pogoda cudowna to aż chce się żyć:-). Pozdrowionka dla wszystkich mamuś i dzieciaczków:-)
 
Do góry