reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2013

Hej Dziewczyny

u nas czas tak szybko leci... Ale Gabrysia nadal daje się wyspać, zaleta nie do przecenienia :)

Wczoraj się werandowaliśmy a dziś mam w planach pierwszy spacer.. I pytanie - jak ubieracie swoje dzieciątka na spacerki? Moja mama upiera się, żeby ją ubrać w polarowy śpiworek (które jest notabene 2 rozmiary za duzy)...ale w takim razie co pod spód? Jeszcze jakas lekka bluza? Nie chcę przegrzać Małej, ale też trochę boję się, że się przeziębi....
 
reklama
hej:)
ja tez planuje dzis pierwszy maly spacerek. zaraz ma byc polozna na wizyte patronazowa. maly ma kolki niestety.:(wiec dostaje kropelki. pozatym dostaje pol na pol moje i modyfikowane. zobaczymy jak ti bedzie. zobaczymy co powie p. polozna. po glosie z rozmowy telefoniecznej wydaje sie ze to osoba mloda ale bardzo mila. napisze po wizycie co i jak:)

Makuniu ja zaloze body spodenki polarowy kombinezon czepeczke i w wozku kocem przykryje:) no i oczywiscie skarpety
 
dzień dobry :)

słonecznie, wiosennie, aż chce się żyć:-)
wczoraj wreszcie udało sie zaliczyć pierwszy rodzinny spacer, młodej służy:tak: pospała, na chwile sie przebudziła popatrzyła na świat i dalej do spania, a potem w gondoli ją przenieśliśmy do domu i dospała jeszcze dwie godzinki :)
Mati się wybiegał, w piłkę z tatą pograł, miło dzień zleciał :)

Za to wieczorem małą męczył brzuszek :( w końcu po pierdziochach i dwóch kupkach zasnęła.

Betina zdrówka!! Oby cię nie rozłożyło
Zuzkon biedny Kubuś :( mam nadzieję że kolki szybko odpuszczą
i czekamy na relacje z wizyty położnej :)

co do ubierania, ja Amelii zakładam np body, pajaca, czapkę i takiego miśka (przejściowy kombinezon)
przykrywam ją też kocem

Miłego Dnia :)
 
u nas tez wiosna pelna geba :-) nie mam czasu na forum niestety... napisze tylko ze moj pulpet wazy juz 4200. jest w gornej granicy, heh. wazy super, bo miala tylko 3150 przy urodzeniu. trzyma glowke wysoko, az pielegniarka byla w szoku ze taka silna jest...

zycze wam dziewoje udanego dnia i mam nadzieje ze bede czesciej na forum jak mala bardziej sie ureguluje, a starsza da odetchnac :sorry2:
 
hej laseczki

U nas piekne pogody wiec korzystamy i nie siedzimy w domku
Dlateg tez nie zagaldalam na forum
Wczoraj cudowne 20st a dzis to samo
Makunia to zalezy jaka pogoda. Jak bylo zimno czyli jakies 5st to zakladalam body na dlugi i dresik a na to kombinezon polarowy. Wczoraj body na krotki i dresik

U nas byla polozna i Ethan wazy 5820g:szok: jest co nosic:happy2:
Je co 4h po 180ml w nocy robi pobudke kolo 3 badz 4 w zaleznosci o ktorej wypije wieczorne mleczko ale robi porzerwe 6h wiec daje sie wyspac.
Laura niegrzeczna nie slucha wcale ale juz kare zastosowalam i mam nadzieje ze pomoze:-D
Zauwazylam ze synus lubi patrzec i spac na prawa strone wiec zaczelam sama przekrecac mu glowke co by uniknac plaskacza:baffled:
 
polozna super:) siedziała i rozmawiala ze prawie ponad 1,5h:) mloda ale super. nie wiem ile Kuba wazy bo wagi nie przyniosla. ale kuba jest zdrowy.bardzo silny. powiedziala ze nigdy nie widziała aby dziecko tak spalo. w taki ulozeniu..:D
potem na spacer wlozony do wozka zasnal. caly czas spal az do momentu powrotu. tylko weszlismy a tu pobudka...ale zasnal szybciutko:)

odebralam wyniki badan krwi z soboty. morfologia ok ale crp nie:(.
 
my dzis dluugi spacer z inna wozkowa kolezanka zaliczylismy, i kawke na miescie
pogoda super ale po mnie dalej przeziebienie chodzi.. oby mlody si trzymal..

wiecie co mozna brac na gardlo i przeziebienie jak sie karmi?
 
reklama
Betina na gardło jak najbardziej można Tantum Verde(tabletki albo spray) albo *spam*.

Ja też walczę z przeziębieniem... Ninka dzisiaj ważona, zaczęła w końcu przybierać, ale karmiona yylko moim mlekiem, bo modyfikowanym i butelką gardzi. Waży 4600g, czyli w miesiąc przybrała 550g. Nie za dużo... A ile w miesiąc przybrały Wasze dzieci? Od wagi od wyjścia ze szpitala.
 
Do góry