reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2013

Monisia okropnie mi przykro z powodu tego co się stało i tego co musieliście przejść :-( mam nadzieje, że wszystko Wam się jakoś poukłada... I dobrze, że masz Gabrysię. Dużo pozytywnych myśli Wam przesyłam i dzięki, że byłaś z Nami.
 
reklama
Ewasik to chyba nie tylko puchnięcie jak dostałaś akard??? Ja spuchłam strasznie w ciąży z Gabim,jedyne co robiłam tomoczenie nóg w misce z zimną wodą, trzymanie ich w górze oraz masaże fundowane przez męża...bolało okrutnie ale daliśmy radę:-)


Ja jutro mam swoją chwilę prawdy...ciekawa jestem co zapropnuje ostatecznie pani doktor:-)
 
Ewask ja puchlam w pierwszej ciazy i teraz tez puchne. Mimo tego nie dostalam nic z medykamentow. Jedyne co to lezenie z nogami w gorze i jak Ala radzi zimna woda.Pociesz sie ze to juz niedlugo;-)
Ala ja dzis tez mam wizyte, czekam na wiesci od Ciebie:happy2:

Mi jest tak mega niewygodnie, ze postanowilam wstac. Bol kregoslupa uniemozliwia mi spanie. Kazda pozycja jest nieodpowiednia wiec nie bede sie meczyla w lozku.
Trzeba zrobic coreczce sniadanko, musze ja szybciej zawiezc do przedszkola gdyz na 9 mam ktg.
Jestem mega zmeczona, oczy same sie zapadaja i pewnie popoludniu jak tylko wroce pojde spac:sorry2:
Na dzis nie mam sprecyzowanych planow wiec moge sobie pozwolic na lenistwo:cool2:
 
Kinajaka gratuluje :-)
Ala prosze sie pochwalic wizyta!

A ja dzisiaj wstalam po 4 i z nudow nasmazylam kotletow M do pracy, troszke posprzatalam i mialam duzo czasu napatrzec sie na drzemiacego mezulka :-D mily widok :-D po sniadaniu oddelegowalam go do pracy, a teraz leniuchowanie czas zaczac:tak:
 
Cześć dziewczynki,
Kinijaka gratulację i dużo zdrówka dla Was.
Ala lekarka powiedziała że Akard w razie czego bo żeby lepiej przepływała krew, ja jestem po stracie synka i moja lekarka teraz troche inaczej do mnie podchodzi.

Monisia trzymaj się tule Cię mocno i bardzo mi przykro, światełko dla Twojego maluszka(*)



Zdrówka dla brzuszków
 
Ewask a nie masz za wysokiego ciśnienia i problemów z tętnem?? acard mogłaś dostać też przeciwzakrzepowo - rozrzedza krew, a hydrochlorotiazyd to taki bardzo stary lek na ciśnienie a działa moczopędnie (odwadniniająco właśnie) ale nie słyszałam żeby go ginekolodzy jakoś stosowali a co druga ciężarna wodę trzyma...

Kinajaka super - czekamy na relacje z porodu!!! bo na razie przewaga cc - każda relacja z sn na wagę złota;)
 
reklama
Do góry