reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2013

reklama
Jutro z rana wyjeżdzamy do moich rodziców, więc pewnie nie będzie potem już czasu żeby zajrzeć na BB, więc
wszystkim Marcowym mamusią życzę zdrowych i bardzo wesołych Świąt Bożego Narodzenia, spędzonych w ciepłej rodzinnej atmosferze, pachnących choinką, bogatego Mikołaja oraz wielu pyszności na świątecznym stole:)
 
Witam się i ja :) mam termin na początek marca/koniec lutego, więc popiszę sobie z wami, nie macie nic przeciwko? :) mam już córeczkę, a teraz spodziewam się drugiej, chyba że będzie niespodzianka, bo jak dotąd skutecznie maluszek się zasłania :)
mru, Ewelinka, dołączam się z wami w boleściach ;/ a nie macie przypadkiem nisko brzuszka??
 
Wszystkim Cudownych Pełnych Radosnych Chwil Świąt Bożego Narodzenia , Oraz Spełnienia Marzeń w Nowym Roku. Ja dzielnie walczę z cukkrem , jak na razie glukometr idieta , pozbyłam się chleba z diety i cukier znacznie spadł, jem Wasę pełnoziarnistą, po nowym roku idziemy do kontroli więc zobaczymy czy sama dieta wystarczy . Maluszek rozwija się prawidłowo 28 będziemy do niego zaglądac zobaczymy czy mój skarb nadal w dobrej formie . Pozdrawiam serdecznie i duzo zdrówka życzę .
 
Hey dziewczyny,

W piatek mialam zwariowany dzien, nie zdazylam wejsc na internet i sie z Wami pozegnac do siego roku. Pisze z Polski, dojechalismy szczesliwie i w miare szybko ;-) okazalo sie, ze nie mam ani cukrzycy ani bialaczki (noc wczesniej dreczyly mnie okropne koszmary) ;-) Tak wiec dziewczyny jeszczeraz Zdrowych, spokojnych Swiat w rodzinnej atmosferze, Udanego Sylwestra i Szczesliwego Nowego Roku!

Odezwe sie w nowym roku.
 
hej dziewczyny, tak się zaczęłam zastanawiać... mam ZUS ZLA - tą zieloną kopię którą wydaje się pacjentowi. Są na niej oryginalne pieczątki lekarza i placówki medycznej ale podpis lekarza nie jest oryginalny (jest kalką z oryginału). Czy tak jest poprawnie?
 
Mnie święta roztroiły totalnie :(...znowu brzmią kolędą dla nieobecnych..

Ale Wam kobietki życzę wesołych świąt- bynajmniej weselszych niż moje.
[FONT=Trebuchet MS, Helvetica, Jamrul, sans-serif]Pogody ducha i pociechy z dzieci, oraz oczywiście [/FONT][FONT=Trebuchet MS, Helvetica, Jamrul, sans-serif]szczęśliwych[/FONT][FONT=Trebuchet MS, Helvetica, Jamrul, sans-serif] rozwiązań w marcu! [/FONT]
 
hej dziewczyny, tak się zaczęłam zastanawiać... mam ZUS ZLA - tą zieloną kopię którą wydaje się pacjentowi. Są na niej oryginalne pieczątki lekarza i placówki medycznej ale podpis lekarza nie jest oryginalny (jest kalką z oryginału). Czy tak jest poprawnie?

Tak, bo najważniejsze są oryginały pieczątek, przynajmniej mi nigdy nikt nie zwrócił uwagi... Przynajmniej to mi się tak wydaje, podpisuje raz, potem stawia piecząchę na trzech, z tego jedno mi daje.
 
reklama
Do góry