reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2013

100 Lat, 100Lat Żabko...Czesć marcóweczki , tak pogoda piękna ale wszystko co piękne szybko się kończy :-D. Ja tam uwielbiam zimę taka do -10C i ze śniegiem ...pięknie było by ale co będzie to zobaczymy.Lecę wstawić kuraka do piekarnika i "wytrzepać " sałatę :-D. Wspaniałej niedzieli dziewczyny.
 
reklama
ala cała sesja dobrze sie zapowiada. i fajnie ze w trójeczke robiliscie zdjecia. efekt bedzie na pewno super.
Ja wlasnie szukam jakiejs srednio drogiej sesji brzuszkowej. moze cos znajde i jak nie zbrzydne bardzo przez ten miesiac to pod koniec list sobie zrobimy sesje ;)
 
hejka

poooospałam dziś cudnie, a jak oczy otworzyłam znajomi dzwonili co robimy i czy mogą wpaść hehe no to mamy spontanicznie zaplanowaną niedzielę :) Mati w siódmym niebie...bo to Jego Kochana Natalka przyjeżdża :)
Częstuje zatem murzynkiem...bo potem już nie będzie czym hahahaha

u nas pogoda śliczna, słonecznie, cieplutko, powłóczymy się nieco ;)

Żabka
STO LAT

Ala pięknie :D uwielbiam wersję czarno białą, a u was tyle radości :) czekam na więcej :)
Natalia gratki dobrych wieści, niech maluch zdrowo dalej rośnie :)

Miłego Dnia :)
 
Zabka wszystkiego najlepszego!!! Sto Lat!!!

U nas 22 stopnie:-)
Obiadek zjedlismy w Dusseldorfie po czym udaliśmy sie na gofry i spacerek przy Renie:tak:
Bardzo milutko i przyjemnie wiec można spacerować.
Mnie nadal gardło boli i chyba jak bede jutro po L4 wspomne o jakimś bezpiecznym wspomagaczu
Sesje to fajna pamiątka a zdjecia z cala rodzinka cudowne:-)
 
Zabko 100lat, oby cały ten rok był dla Ciebie cudowny:-)

Truskafka, Anka super, że Wam tak fajnie dzień minął, Anka może faktycznie jakiś wspomagacz by się przydał.

Ala piękna zapowiedź, aż nie mogę doczekać się reszty:-)

Kinusia czasami taki "dzień dziecka" wskazany, mi się średnio raz na dwa miesiące zdarza cały dzień w piżamie przechodzić:-D

Natalia to, że partner odpwiedni materiał na tatę to najważniejsze,nad resztą zawsze można popracować:-)

Betina będziesz tylko ładniejsza, ewentualnie w większym rozmiarze;-):-) znam w okolicach Rzeszowa dziewczynę, która takiej sesji za groszę pewnie by się podjęła, w Warszawie niestety ceny pewnie zawrotne.

U nas dzień nawet nie wiem kiedy minął, w ogóle wczoraj do 3ciej walczyłam ze sprzątaniem a i tak wszystkiego nie zrobiłam:/ dobrze, że dziś w ciągu dnia Szczepcio pospał to mogłam odpocząć, poza tym zakupy, krótki spacerek i już wieczór. Jednak w sumie cieszę się, że dzień szybko minął bliżej wtorkowego poranka jesteśmy:-)
 
no i co tu wiele gadać :) super niedziela minęła :)
Dzieciaki boskie, uchachane, wybawiły się, super jest patrzeć na ich radość, trzymanie sie za rączki.. :-):tak::-D
fotkę kumpela strzeliła, jak się Mati tulił do mamuśki..wrzucam na grupie :)

Spokojnej nocki i do jutra :)
 
Przywitam się z rana ładnie "dzień dobry" i zaraz znikam na badania. Weekend zleciał szybko i na wyjeździe dlatego nie było kiedy poczytać co u Was, ale mam nadzieję że dziś nadrobię te zaległości sobotnio-niedzielne. Na koniec chciałam złożyć Wszystkiego Najlepszego dla Żabki z okazji urodzin. Miłego dzionka :-)
 
reklama
Zabka 100 lat!!!!!!!!!!!!!!! Spełnienia marzeń i zdróweczka dla Ciebie i rodzinki !!!

ja mam dziś usg połówkowe, serduszko bedzie sprawdzane itp także troche stresik.

jesli chodzi o zdjęcia to taka sesyjka to super pamiątka, mi chyba mąż zrobi jednak :))
 
Do góry