reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2013

doti... JA NAWET JAK W CIĄZY NIE BYŁA,M TO MIAŁAM TAKIE OBJAWY że rece mi sie trzesly nogi uginały kiedy nie jadłam długo... wtedy pomocny był najpierw kawałek czekolady :D a pozniej jedzonko... Ostatnio też tak miałam i na pomoc szybko zjadłam kanapeczkę z nutellą. Kiedys jak było mi tak słabo to na lezaco jadłam po kawałku kanapki z dżemem bo jak tylko glowe podnosiłam to mi sie kreciło ... nie lubie takich akcji
 
reklama
przepraszam, że sie dlugo nie odzywałam ale nasza córa znowu zapalenie płuc złapała, ostatnio z ciężkim leżała w szpitalu troche czasu a teraz znowu :( odkąd poszła do przedszkola ciągle choruje, już mi ręce opadają. Najlepsze jest to, że w ciągu 4 dni osłuchiwało ją dwóch pediatrów bo tylko lekki kaszelek miała, i obydwoje powiedzieli , że nic nie słysza więc tylko jakies lekkie leki. Ale coś mi nie dawało spokoju i pojechalam do szpitala, zrobili jej rtg i co? zapalenie płuc. :(
 
Malutki po kontroli, oskrzela czyste!:-D:-D:-D Antybol widac zrobil swoje. Po raz pierwszy od tygodnia byl na spacerku i usmiech nie schodzi mu z pyszczka:-)

Asinka, odpoczywaj zatem!

Monisia, wielkie gratulacje zdowego bobaska!!!! Cieszym sie razem z Toba!

Kiniusia,
u mnie tez czerwony barszczyk:-) nawet malutki go ladnie wsuwa

Doti, ja wczoraj omal nie zemdlalam - robilam duzo rzeczy i nie zjadlam na czas... Ciagl jestem glodna:-p

Monia, biedna coreczka... Dostaliscie jakies antybiotyki? Sterdydy?
 
Witam Was :)
Ja dzisiaj byłam na bezrobociu i jestem ubezpieczona w końcu :)
Ja za USG 3/4d z płytą i opisem do lekarza będę płacić 200 zł :D
Miałam Wam coś jeszcze napisać ale skleroza ciążowa mi dokucza :p
 
14 dni to dlugo, ale zapalenie pluc nie przelewki Monia... Szczepiliscie mala na pneumokoki? Redukuje ryzyko zapalenia pluc o 80%. Nasz maly byl w szpitalu na sali pelnej dzieciakow z zapaleniami pluc i nie dostal, mimo oslabienia.

Zabka, a widzisz? Dzieci tez musza byc w nastroju do brykania.

moje dziecie znowu nogami w dol i laduje po szyjce i pecherzu, ajjjjjjj:eek:
 
Dziękuję dziewczyny za rady. Agula wczoraj napisałam przyjaciółce że mnie złapało a dziś o 10 rano już była u mnie właśnie z tym syropem co piszesz :) Przyniosła też jakies niemieckie herbatki ziołowe, pytała w aptece i mogę je pić także już dziś herbat mam dość :) Piję też sok z cebuli . Basieniak a tantum verde można? Jest bezpieczny? Już jakby mi trochę lepiej, przynajmniej już tego kaszlu okropnego tak nie mam jak wczoraj. No i na szczęście malutka co jakiś czas daje mi o sobie znać więc uspokaja mnie na maxa :) A do tego zauważyłam już od kilku dni, że najbardziej aktywna jest między 17 a 19 godziną. Chociaż dzisiaj i rano się sporo rozpychała. :)
 
reklama
Do góry