reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2013

reklama
Krówlowa_Dramatu bavaria ma chyba 0% ;)
Aniulkas dziewczyny mają rację weź się za siebie i zacznij oszczędzać bo to nie przelewki. A jak przez to co teraz robisz skończy się na całkowitym nakazie leżenia to uwierz mi, że wtedy to dopiero jest ciężko... Ja ostatnio przeleżałąm 2 miesiące i myślałam, że wyjdę z siebie...
 
U mnie po wizycie dobre wieści! Odklejenie łożyska praktycznie zanikło, kosmita elegancko rośnie (2,7 cm), widać jak się obraca, kopie nóżkami, macha rączkami:-) Macica twarda, więc mam nadal brać progesteron i tonę magnezu. Wyniki badań dobre, ciśnienie podwyższone (jak zawsze). Wielkie dzięki za kciuki:cool2:

Królowa Dramatu, otóż jest takie winko - piłam kiedyś. Można niekiedy kupić w eko sklepach za granicą (w PL nie widziałam). Nie jestem jednak pewna, czy byłabyś zachwycona:-p


Aniulkas, Basieniak ma rację - ja przeleżałam 4 miechy i nie wspominam najlepiej. Fikałam, pracowałam w nadgodzinach... Ależ byłam głupia. Co potem przeżywałam, to moje. Już tego więcej nie zrobię. Jestem na zwolnieniu od 7 tc, jak tylko pojawiły się jakiekolwiek problemy zrezygnowałam z aktywności (w moim przypadku praca wiąże się z delegacjami i stresem, nie będę kusić losu...). Wszystko można nadrobić potem, a co się zawali w ciąży - czasem już nie da się odkręcić:no:

Dobranoc
 
Ostatnia edycja:
basieniak, próbowałam bavarię ale nie smakuje. Chyba w związku z tym zostanę przy sokach i sprite (strasznie mi smakuje w ciąży ;) wcześniej nie lubiłam), no i jak postanowię zaszaleć - to colę wypiję ;)

kociatka, super wieści! Gratuluję!!!! Bardzo się cieszę :)
 
Ha, ha, ja też uwielbiam Królowa:-p Zamawialiśmy z M skrzynki - niespodzianki z winami z różnych winnic i rejonów świata, kosztowaliśmy, smakowaliśmy..... Byłam chyba wszędzie we Francji, gdzie robi się wino (czasem jechaliśmy wiele godzin tylko po to żeby np skosztować Burgunda u źródeł...). Rozumiem Twe bóle i rozterki:-D Ale taki lajf mamuśki, nie można i tyle. Przy karmieniu (na późniejszym etapie), to już jakaś lampeczka od czasu do czasu przejdzie, ale nie w ciąży niestety:-(

Nie umiem opisać smaku tego bezalkoholowego wina... takie PRAWIE wino. Wiesz, jak maluch to prawie samochód 4-osobowy;-)

Została mi Bavaria, która - choć nie smakuje specjalnie - pomaga mi na mdłości. Nie mogę pić wody, bo nawet jej nie przełknę, po herbacie mam zgagę... Katastrofa
 
Ostatnia edycja:
reklama
Wybieram się dziś do internisty. Od jakiegoś czasu pobolewa mnie szyja i mam powiększone węzły chłonne. Myślę że trzeba to skontrolować, bo to może oznaczać obecność jakiegoś wirusa w organizmie, a wiadomo że pewne wirusy w ciąży są niebezpieczne (np. różyczka) :(
 
Do góry