reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Marzec 2013

Aniulkas ja straciłam jedno dziecko wiem zrobię wszystko żeby los się nie powtórzył.Ryzykować nie będę.Wiem jak łatwo może do tego dojść.Łatwiej jest zapobiegać niż.....
Ty oczywiście możesz zrobić po swojemu...
Znam dziewczynę która starciła dziecko przez palenie papierosów.Do dzisiaj nie moze do siebie dojść.
Jednemu się uda drugiemu nie.Po co ryzykowac?
 
reklama
Hej!!
Ja dzisiaj mam wizytę na 12, stresior nieziemski, więc proszę trzymajcie kciukasy za nas :zawstydzona/y:

Ja tak jak Natalia unikam wszystkiego co niezdrowe, mimo tego, że zachcianki mam na same fastfood'y to sobie na nic takiego nie pozwalam. Te 37 tygodni (o ile szczęśliwi dobrniemy do końca) wytrzymam. Zostało mi jeszcze 30 tygodni :szok: nie powiem, bo lubię chipsy cole, fstfoody, ale dla dobra mojej kropki odpuszczam. Po stracie Zuzi wolę chuchać na zimne.
 
Rozumiem Was ze po stracie inaczej podchodzicei do kolejnej ciąży.

:(

Będzie dobrze dziewczyny :)

Ale czy strata dzidziusia zalezy od jedzenia ?:( na pewno postracie wmawia się wszytsko ze mogłobyć inaczej i inaczej mozna bylo postepować... Ale poprostu tak musiałobyć...
tez sie martwie o malenstwo ze wzgledu na moja grupe krwi i te przeciwciała anty D :/ niby moga zwalczac płód jako cos obcego :(
 
Kiniusia - trzymam kciukasy i od razu jak wrócisz daj znać :) Chyba Wszystkie mamy Aniołków przy kolejnej ciąży mają takie lęki... Ja do ostatniego USG codziennie rano sprawdzałam czy nie plamię, teraz też mi się zdarza, ale już rzadziej... Staram się więcej cieszyć a mnie martwić - dlatego codziennie gadam do brzucha, żeby nie próbował mi nawet numeru odstawiać, że ma się rozwijać i rosnąć szybko, i wierzgać nogami tak, żeby mama jak najszybciej poczuła :D
 
Też staram się cieszyć każdym dniem, ale strach jest ogromny..
Nic nie biorę sobie za pewnik, jak w poprzedniej ciąży, to było takie logiczne, jestem w ciąży- to w lipcu urodzę i będę spacerować z wózkiem, wszystko skończyło się na maju. :(
Aniulkas jest wiele powodów strat dzieci, ale strata może być uzależniona od witamin, a witaminy jak wiadomo organizm pobiera z jedzenia właśnie, nie wszystko dostarczymy kapsułkami. Np: Przedwczesne odklejenie się łożyska- przez niedobór kwasu foliowego..
Każda robi to co w zgodzie z jej sumieniem i to najważniejsze. :)
 
Nie było mnie jeden dzień a tu tyle stron powstało że szok :szok::szok::szok:
Corazon strasznie mi przykro :*****
Ryszka
witaj.
Noelka jedyne co Ci teraz jest wskazane to leżeć i nie robić nic, cieszę się, że dane Ci było uslyszeć serduszko fasolki.
Ulkan kurczę niedobrze że taki wysoki ten cukier, a poza wcześniejszą ciążą mialaś problemy z nim? Badałaś sobie?
Mru super wieści nam przynosisz :-)
Natalia88 energia jeszcze do mnie nie dotarła, nie wiem gdzie się po drodze zawieruszyła? Udanych zakupów :-)
Jotka, Roksaa trzymam kciuki za dzisiejszą wizytę.
Aniulkas to dobrze, ze ten żyrandol dało się wymienić:-) oszczędzaj siły, wierzę że leżenie może być uciązliwe i nudne ale jak trzeba to trzeba !!!
Betina to super, ze urlop się udał :-)
Kociatka ja też wody z miodem nie wypiję, od razu bym rozmawiała z muszlą ;-) woda z cytryną na razie z rana dwie szklanki pomaga ale na jak długo? Ogromnie się cieszę że łożysko się przykleiło na dobre :-)
Kiniusia trzymam mocno kciukasy za wizytę.
 
Ostatnia edycja:
co do coli to czytalam ze trzeba pic umiarkowanie z uwagi na kofeine. cukier mam niski, nie sadze by mogl mi zaszkodzic. zdrowo odzywiac sie trzeba ale nie kazda niezdrowa potrawa musi od razu szkodzic.
lekarz mi powiedzial, ze nie jest wcale tak latwo poronic (nie chodzi oczywiscie o wady genetyczne, puste jaja plodowe czy jakies problemy z organizmem kobiety) bo tyle kobiet ktore nie chca byc wciazy robia wszystko by stracic i sie nie udaje wlasnie dlatego ze takie metody nie dzialaja. oczywiscie trzeba uwazac na siebie itd ale nie ma co unikac wszystkiego i jesc same owoce i warzywa bo zdrowe. powiedzial ze produkty zabronione to produlty ktore moga przeniesc bakterie. oczywiscie alko i papierosy tez.
 
reklama
Królowa Dramatu - poronić jest łatwo - o czym świadczą świeczki przy podpisach znacznej części mam na forum. I to z różnych powodów.... Powiem szczerze, że ostatnio częściej słyszę, że nie jest łatwo zajść w ciąże i z tym się zgodzę, bo im bardziej sie chce, tym mniej się udaje. I nie jest tak, że my jemy same owoce i warzywa... Po prostu staramy się nie jeść tego co może zaszkodzić dziecku (nie zrezygnowałam z panierki na kotletach, chociaż jest niezdrowa). Wiem, że Tobie, to trudno zrozumieć, ale chyba każda mama Aniołka rozumie dlaczego zachowujemy się tak a nie inaczej...

Dobra, idę na te zakupy, bo nigdy się nie wybiorę ;) buzzzzziaki :D
 
Do góry