reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2013

marti_ka no nie pocieszyłąś mnie bo mam fajny wózek i chciałabym go dalej używać... jeszcze mam nosidełko więc może j=najwyżej tam będę starszą pakować... zobaczymy... Jak trzeba będzie to się kupi podwójny...
 
reklama
ja pije kawe ale 1 dziennie, rozpuszczalna z 1 lyzeczki.

dziewczyny chodzicie na depilacje??? ja zawsze robilam wosk (ostatnio tez) ale przeczytalam ze sa rozbiezne opinie. glownir dlatego ze skora bardziej sklonna do podraznien. maszynka bikini nie moge robic a do ginekologa nie poszlabym zarosnieta ;)
 
Zaczyna mnie mdlić :szok:
A myślałam, że mnie to ominie :no:

marti_ka mi lekarz wczoraj powiedział, że jeżeli przechodziłam ospę w dzieciństwie to mam wytworzone przeciwciała i półpasiec nie zagraża dziecku :tak:
Internet też przewetowałam i pisało to samo ;-)
Ale bardzo dziekuję za troskę :zawstydzona/y:
 
Ostatnia edycja:
marti_ka no nie pocieszyłąś mnie bo mam fajny wózek i chciałabym go dalej używać... jeszcze mam nosidełko więc może j=najwyżej tam będę starszą pakować... zobaczymy... Jak trzeba będzie to się kupi podwójny...
przepraszam ;-)ale moze twoja coreczka, bedzie dzielna i bedzie stala na dostawce bez jeczenia, ze nozki ja bola i chce usiasc ;-)jak masz duzy kosz na zakupy, to ewentualnie mala moze usiasc na dostawce z nozkami w koszyku, jak to moja czasem sobie wymyslala;-)
 
Królowa dramatu...
podobno ciepłego wosku nie można gdzies tak ostatnio czytałam...ze jakoś na krażenie wpływa...
ja ogólnie narazie maszynka dopuki nie musze do lekarza isc i nie wyjezdzam na urlop ale przed pewnie zrobie wosk na zimno...kupiłam tez krem do depilacji ogolnie nie uzywałam bo uwazałam ze są kiepskie...ale chyba bede musiala sie przemuc by pozniej sobie życie uławic :)
 
Jak tylko dowiedzialam sie, ze jestem w ciazy to maz zabronil mi pic kawy.....nawet rozpuszczalnej. Stwierdzil, ze nie bede dziecku co dnia dostarczala kofeiny do krwiobiegu :) a ja maaaaam taka ochotke na kawusie z mleczkiem. Wczoraj wypilam jedna bo bylam po piatej nocce i juz ledwo na oczy widzialam :) kawa dziala na mnie przeczyszczajaco, wiec jak bede miala problem z zaparciem, to bede siegac po jedna filizanke z rana raz na jakis czas. Zaraz ide do sklepu poszukac kawy zbozowej. Inki raczej w Norwegii nie znajde, ale moze Caro bedzie.

Kawa zbozowa ponoc jest bardzo zdrowa i zalecana jest nawet malym dzieciom, a tym bardziej kobietom w ciazy :) tak wiec..... :)

Co do golenia, to ja od zawsze uzywam zwyklej jednorazowej maszynki :) inne sposoby golenia sa mi obce.
 
ja pije kawe ale 1 dziennie, rozpuszczalna z 1 lyzeczki.

dziewczyny chodzicie na depilacje??? ja zawsze robilam wosk (ostatnio tez) ale przeczytalam ze sa rozbiezne opinie. glownir dlatego ze skora bardziej sklonna do podraznien. maszynka bikini nie moge robic a do ginekologa nie poszlabym zarosnieta ;)
Ja robiłam przed pierwszą ciążą...potem nie...a jak chciałam robić znowu wosk po porodzie to się okazało, że nie mogę...skóra po mianach hormonalnych przewrażliwiona...daję radę maszynką. Musisz zapytać ginka i kosmetyczki.
 
reklama
Melduję się, że żyję ale mam się kiepsko.
Nie nadrobię weekendowych zaległości gdyż praca mi na to nie pozwala ale postaram się być z Wami na bieżąco.
Ogólnie u mnie weekend szybko zleciał, noce za krótkie a dni za długie.
Upały nie dają się tak we znaki jak mdłości, których mam już powyżej uszu.
Przeleciałam u Wa poobieżnie, ale dotarła do mnie info że u Corazon wszystko się wyjaśniło, co b. mnie cieszy :-)
Co do kawy to oczywiście piję, nie funkcjonuję bez niej, zbożowej nie cierpię bleee na samą myśl o niej już mi niedobrze.
 
Do góry