reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2013

zabka w takim razie trzymam kciuki za kolejnego maluszka.. Fajnie ze sie zdecydowaliscie. My bysmy moze i chcieli ale teraz to nie ma jak (ze wzgl na skomplikowana syt..) a cos czuje ze jak teraz to odlozymy to juz potem nam ( a przynajmniej mi) nie bedzie sie chcialo zdecydowac..
truskaffka super ze wszystkie ząbki macie juz z glowy! Amelka to w ogole wyprzedzala z tego co pamietam we wszystkim pozostale dzieciaczki. pierwsza siedziala, chodzila i nawet zeby jej pierwszej urosly? :) u nas tez juz blizej konca, mamy wszystkie 1, 2, czesc 3 i 4 powoli wychodza..
ewelinka super ze macie juz przespane noce my tez :) - zupelnie inna jakosc zycia :) Mlody spi u siebie w pokoju. rano jak wstaje (kolo 8) przytuptuje do naszego pokoju - cudne :)
agula fajnie ze sie odezwalas. Jas ma ekstra ze na codzien z dwojka rodzenstwa, na pewno duzo z tego zyskuje i sie uczy. ja widze po swoim jak mu dzieci bardzo na co dzien brakuje. a jak jestesmy na placu zabaw to juz jak jakies dziecko przyuważy to go nie odstepuje na krok ;)
Kania wakacje w Bieszczadach czy na Slowacji tez fajnie. choc z dziecmi to juz troche "inny" rodzaj wypoczynku ;)
My jedziemy w wakacje do bulgarii z druga para z dzieckiem w podobnym wieku. licze na to ze troche odpoczniemy jesli bedziemy sie wymieniac obowiazkami dzieciaczkowymi ;)
 
reklama
Hej nie mogę sie ograrnąć i zapominam wchodzic na te forum a jak juz sobie przypomne to jakos czasu mało... wygodniej byllo by na FB ?!:) moze jakas grupe uworzyć czy co?!
Dziewczyny wiem że rzadko zaglądam ale potrzebuje waszej pomocy w 2 konkurasch pewnie macie konta na FB chciałabym Was prosić o polubienie zdjęcia mojej LENY oraz mojego komentarza w zdjęciu ok 70 lajków brakuje by wygrać ale wiadomo ze lepiej wiecej...:)
link do zdjęcia
https://www.facebook.com/twojasova/...0116784668441/863632563650196/?type=3&theater
a tu należy polubić w/w komentarz
https://www.facebook.com/photo.php?...7.404256499708405&type=1&theater&notif_t=like
głosów jeszcze troche brakuje dlatego na Was liczę... jestesmy blisko wygranej Dzięki Wam może się udać! Z góry dziękujemy !
 
ylko nie wiem jak się grupę zakłada... bo fanpage mam Jesli chcecie to zapraszam Lenulkowo- Świat Lenulki...
A grupę... hmm musiałabym się dowiedzieć...
 
A moje pytanie brzmi: Czy ten facebook musi być zawsze i wszędzie? Zdaje sobie z tego sprawę, że teraz kto nie ma fb to nie istnieje, nie jest na czasie itp. (chociaż ja nie mam i źle mi z tym nie jest) ale miło by było gdyby to forum jednak przetrwało tu, a nie na fb!
Tutaj się wszystko zaczęło i może nie rezygnujmy z tego? Taka moja sugestia.
 
hejka :)

lenia dziś mam:ninja2:

Agula tak pracuję, w administracji szkoły językowej :) ale nie na cały etat, bo po pierwsze -nie mam opieki do dzieci na 5 dni w tygodniu, po drugie.. bo tak chcę :p lubię wyjść do pracy, ludzi,..ale lubię jednocześnie mieć możliwość spędzania czasu z dzieciakami i "zabawę" w kurę domową :p
Mela teraz głównie na boska, nawet na podwórku po trawie lata boso i uwielbia to :D tupie, biega, bawi się "chodzeniem":-) przezabawna jest:-)
a w chłodniejsze dni w domu latała w bucikach, bo u nas wszędzie płytki albo panele :) no i chciałam też żeby się przyzwyczaiła do bucików, bo Matiko od początku latał boso i potem bieda mu była założyć buty :eek:
Kania też nie narzekam na pogodę, zmarzluch jestem:-p
my też do południa się chowamy w domu, a potem jak Matiko wraca z przedszkola to włóczymy się po znajomych po wsi, albo u nas na podwórku siedzimy :) Młodego wczoraj siłą z basenu wyciągałam..o 19:00:eek: bo przecież nadal ciepło jasno, taki mój wodny stwór!:sorry:
Betina jak Mati był mały, też miałam dylematy, pracę dopiero zaczynałam.. a czasem zwyczajnie nie chciało mi się myśleć o drugim, potem Mati coraz bardziej samodzielny, my coraz więcej luzu.. ale przyszedł czas kiedy instynkt zaczął walić w mojej głowie i co było robić?... sruu do sypialni i tttttaaadddaaam:-):-p:-)
polecam :-)
powiem Ci że cieszę się że z zębiskami mamy z górki, bo młodą trochę wymęczyły. Zwłaszcza nocami, jak tylko pojawiały się częste pobudki to wiedziałam że zęby w natarciu:confused2: teraz nadal rosną, ale już przebite więc już spokojniej jest :)
a Wasz synuś też ma już pięknie zapełnioną buźkę:cool2:
I dziękuję, fakt Melka sporo rzeczy wcześnie robiła, raczkowała przed ukończeniem pół roku, szybko z raczków nauczyła się siadać, na 7 miechów wstawała i wkrótce zaczęła stawiać pierwsze kroczki przy meblach.. ale tu nastał zastój:-D Bo Panna Amelka delikatna i ostrożna kobietka:-D nie miała odwagi się puścić i iść w świat na dwóch nóżkach, jakieś pojedyncze kroki były jakoś w 11 miesiącu, a chodzić pełną gębą zaczęła na roczek:-)
Co do wakacji, na pewno będziecie zadowoleni :) My odkąd Mati się urodził tylko w grupach jeździliśmy, dorośli + dzieci...dzieciak miały raj bo miały siebie, a my mieliśmy raj bo dzieciaki zajmowały się wspólną zabawą:-p
wiadomo że przy takich małych jeszcze kupa roboty tak czy siak, ale zawsze lżej "w kupie" :-p
My właściwie w tym roku pierwszy raz od lat jedziemy SAMI haha ciekawa jestem jak nam to wyjdzie:-p
Aniulkas zaraz lajka dołożę ;)

mnie wszystko jedno gdzie... ale fajnie by było żebyśmy przetrwali :)
jestem i na fb i tutaj :)
 
reklama
Hejka:)
I ja podczytuję ale jakoś nie ma kiedy odpisać, a jak raz już miałam to coś się na forum powaliło i tak z czasem coraz trudniej;) Ale pojawienie się Aguli po naszym spotkaniu mnie zmobilizowało;)
My właśnie wyszliśmy z choróbsk i pierwszych antybiotyków (Wiki zapalenie ucha a Piotruś paciorkowiec). Mam nadzieję, że nic nie złapią zanim się wzmocnią.
Piotruś jest przesłodkim przytulakiem. Nadal porusza się tylko przy meblach. Ale Wiki też zaczęła chodzić dopiero kończąc rok i 4 miesiące a generalnie ruchowo rozwijają się podobnie więc spokojnie czekam. Natomiast Wiki po woli zaczyna coraz więcej mówić. Chodzimy do logopedy i widać postępy:)
A od września ruszamy z przedszkolem i ze żłobkiem... Po odwołaniach udało nam się dostać i do jednego i do drugiego państwowo więc jestem bardzo szczęśliwa i mam nadzieję, że dzieciaczki się zaaklimatyzują... choć bardzo boję się tego września bo jeszcze mam do pracy w połowie wracać... ale takie życie;)
Jeżeli chodzi o nocnik to ja tam myślę, że mały za mały i spokojnie czekam. Wiki też późno załapała ale jak już się za to wzięliśmy to poszło bez problemów i przynajmniej nie mieliśmy całego mieszkania zasikanego;)
Truskawka uzębienia małej gratuluję;) Ma już tyle zębów co moja Wiki;) A jak wyprzedzi ją z 5 to się nie zdziwię;) Piotrusiowi za to 1 wyszły szybko, 3 dwójki też (i bezbólowo) a ostatnia dwójka od 2 miesięcy walczy a ostatnio nie daje nam spać:( ale już zaczęła się przebijać:) Ale spokojnie... wyrosną;)
Jeżeli chodzi o fb to ja nie za bardzo powinnam się wypowiadać bo za rzadko tu bywam;) Ale ja jak Ewelinka wolę forum. Ale z doświadczenia wiem, że po założeniu grupy tu po woli wszystko wymiera:(
 
Do góry