reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Marzec 2013

reklama
Hej

Dla wszystkich dzieci dużo uśmiechu na twarzy radości i miłości. Szczerych przyjaciół i słońca na codzień

Codziennie chodzę późno spac. Każdy chrapie a ja jak zawsze na końcu
U nas wporzadku. Ethan ma 10 zębów i widac 11:) łapie słówka co mnie cieszy i zaczyna pokazywać rogi :)) chociaż grzeczniutki z niego chłopak. Po ospie zostały jeszcze ślady ale jest już ok. Laura wciąż bez oznak choroby. Dzis bylismy na dużym placu zabaw z dziećmi i było wesoło. Najlepszy prezent dla dzieci to czas spędzony z rodzicami.
Gratuluje mysli mama które chcą zdecydować sie na drugie dziecię.
Truskafffki jak grill? Udało sie z pogoda?
Ewciulek melduje sie posłusznie :))
Zuzkon kiedy obrona?
 
Dla Wszystkich Dzieciaczków Najlepszego !!!


Ewciulek nie najgorzej, Gabrysię wirus trzymał tydzień ale w końcu odpuścił.
Weekend oczywiście szaleństwo, dzień dziecka, impreza urodzinowa mojej chrześnicy także zleciało.\
Dziś powrót do pracy, mam nadzieję że zleci ten dzień szybko.
O 5.20 usłyszałam sto lat, sto lat więc dzień zaczął się milusio.
A z nowości - Gabrysi przekłuliśmy w końcu uszka :-)
Było dużo płaczu ale na szczęście rozżalenie minęło :-)
 
Witam ;)
Artur nadal ma tylko 4 zęby :(
Aniu dobrze ze już po ospie ;)
Kaniu to ci zrobili z rana niespodziankę ;) super.
A powiem wam że myślę o drugim dziecku. Tylko się boje. Czy dam rade z dwójką maluchow. mam dobre dni na dziecko więc próbujemy a czy się uda to zobaczymy.
Pozdrawiamy serdecznie ;)
 
Hej kochane...
No ja wczoraj u ortopedy dzis alergolog juz mam dosc a za chwile za tydzien czekaja mnie dwa usg.kolana i stawu skokowego.
Któraś z Was pytała o termin obrony 16.06 godz 10.;))
Będzie dobrze wiem to
 
Żabka niejedna z Nas, która ma dwójkę czy więcej miała takie obawy, to normalne.
Ale kto jak kto, my Kobiety jesteśmy silne i ze wszystkim dajemy sobie radę, przynajmniej się staramy, próbujemy.\
A to, że los czasem płata figle to już nie od Nas zależy :-)

Zuzkon zatem trzymam kciuki za badania i obronę pracy !!!!
 
hejka :)

za nami maraton towarzyski ;) dzień dziecka nam się wydłużył :p


w sobotę grillowanie, podwórko, dzieci, zabawy, szaleństwa..
w niedziele powtórka z rozrywki, tyle że w innym gronie ;) świętowaliśmy Dzień Dziecka, prezenty dzieciakom się podobały, no i maluchy wygonione, dotlenione, wybawione...ze sobą, z nami, z psiakiem... bezcenne :)
no i wczoraj po przedszkolu wpadła do nas znajoma z córkami...na podwórku nie dało się siedzieć bo pogoda nie rozpieszczała, za to dzieciaki się wybawiły w domu..

Dni pełne wrażeń :)
efekt taki, że dziś Meluśka nie zamierzała wstać rano :p a trzeba było się ruszyć Mateuszka do przedszkola odstawić :p

teraz też śpi, a ja standardowo...objadam się truskawkami ;)

Zuzkon kciuki zaciskam, choć tak jak piszesz...dobrze będzie ;)
jeszcze niech ze zdrówkiem będzie dobrze ;)
Anka noo wiesz, w weekend pogoda mogłaby być bardziej letnia :p ale źle nie było, nie padało, w miarę ciepło..daliśmy radę ;)
ciekawe co z Laurą, w sumie..ja miałam okazję zarazić się od braci jako dziecko i nic :p teraz dzieciakom też się nie udało mamuśki zarazić :p
a Ethan to wiadomo że grzeczny chłopak od początku ;) gratki za gadanie :)
Kania pokaż ślicznotkę w kolczykach ;)
Amelka dostała złote kolczyki na roczek, ale raczej zaczekają aż sama podejmie decyzję czy chce je nosić :p
Żabka kciuki zaciskam ;) mnie się dziś śniło że w ciąży jestem :p szajba na starość chyba bije :p
spokojnie dacie radę z dwójką :) choć wiadomo chwilami lekko nie będzie, jedne problemy się skończą, inne zaczną, ot życie. Ale tak jak Kania pisze, my kobiety tak jesteśmy skonstruowane żeby udźwignąć swój mały słodki ciężar :)

wiecie.. u nas akcja "ząbkowanie" dobiega końca
:cool2: Melusi przebiły się właśnie wszystkie trójki i sobie rosną, czyli mamy komplet 1,2,3,4 ..a 5ki to chyba później wychodzą. Jakoś hurtowo poszło u nas z tymi zębami :p żadne pojedynczo nie wychodziły, tylko od razu parami, trójkami, a nawet czwórkami się pchały..
 
Hej dziewczyny :-) stęskniłam się za Wami, więc postanowiłam poczytać co u Was i napisać co u nas.

Z takich większych wydarzeń to to, że Emilka sama zrezygnowała z piersi. Nareszcie ładnie śpi w nocy (pomijając dni kiedy zęby jej dokuczają)
jest radosnym dzieckiem, ale już nie takim grzecznym jak kiedyś :-D zaczyna rządzić, rzucać się na podłogę i płakać jak jej nie chcę czegoś dać, ale to chyba norma u dzieci. Jak wyrzuci z szuflady jakieś pierdoły to mówię jej żeby posprzątała i nawet się nie buntuje tylko sprząta po sobie :-) uwielbia tańczyć....i przytulać mój brzuszek- taki jest rytuał jej zasypiania....z głową na moim brzuchu :-)

Kania78 doczytałam, że Gabrysia już nie płacze zostając w przedszkolu....często o niej myślałam jak sobie daje radę bez Ciebie:-) ciesze się, że w końcu polubiła przedszkole....czy jak tam wolisz żłobek :-) myślałam o kolczykach dla Emilki, ale jeszcze poczekamy bo uwielbia się za uszy łapać, więc jak nagle zobaczy coś nowego na uchu to podejrzewam, że zacznie szarpać.

zabka powodzenia w staraniach o kolejnego bobasa :-)
zuzkon powodzenia na obronie! pewnie, że wszystko będzie dobrze!

Moja pociecha wstała, więc pędzę do niej....odezwę się jeszcze :-) pozdrawiam!!!! i myślę o Was bardzo często!

EDIT: wróciłam.
Muszę jeszcze dodać, że Emilka to ksero tatusia...zarówno wygląd jak i zachowanie! Już faza na tatę jej przeszła, ale nadal bardzo lubi z nim czas spędzać. Nie wiem czy pamiętacie, ale moja siostra była w ciąży bliźniaczej i miała termin na połowę lipca, a urodziła 21 maja.....dziewczynki dostały po 10 pkt. apgar, ważyły zaledwie 1,9 ale wszystko z nimi ok :-) dzisiaj wyszły do domu.
 
Ostatnia edycja:
Alergolog wyniki beda dopiero za dwa tygodnie.miała dzis spirometrie i rtg klatki piersiowej.
Ortopeda wczoraj stwierdził zapalenie pochewek mm.strzalkowych przepisał leki i dwa usg zarówno kostki jak i kolana ze względu na dawne uszkodzenie wiezadel.
dzięki ze trzymacie kciuki
Ewelinka to super ze są zdrowie choć tak wcześnie się urodziły ;)zdrowia i szczęścia dla całej Rodzinki ;)brawo ze Emilka juz nie na piersi.. Kuba tez zazwyczaj ładnie mi przesypia ;)Truskafffka u nas podobnie tylko wieksOac na dole
 
reklama
Hej kochane....
Ja ostatnio zamiast wracać z pracy o 22.30 to wracam o 1 w nocy:( system komputerowy nam padł i siedzimy dłużej :( co z tego ,że nam super za to płacą, ale moje zmęczenie sięga zenitu:( Nikusia ząbkuje więc znowu się budzi w nocy, ledwo się położe, a zaraz muszę do niej wstać, dodatkowo wstaje rano , a i jej drzemka w dzień też trwa krócej .....niech już te 3-ki się wreszcie przebiją......
Ostatnio Nika jak jej czegoś zabronie, klapnie mnie rączką :szok: muszę się wziąść za nią , bo im dalej tym będzie gorzej, znam tego przyczynę BABCIA , która z nią ostatnio więcej siedzi i rozpieszcza, na nic me prośby....:-(
Truskafffka moje najszczersze gratulacje,że na tym etapie zakończyliście ząbkowanie i że w miarę łagodnie:) Melka jako pierwsza z forum w pełni uzębiona:)
zuzkon powodzenia na obronie:)
Ewelinka gratulacje dla Twojej siostry:) z mojej Niki też tancerka , ręka w górę i wywija pupką słodko:) i gratki dla młodej,że sama zrezygnowała z piersi:) no kochana to teraz poszalejesz z jedzeniem i %%%%%%% "_
 
Do góry