reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2013

reklama
Asinka daj koniecznie znać jak Ninka po badaniach. Kciuki wciąż trzymam mocno zaciśnięte!

Makunia pewnie przepowiadające ale u mnie są bardzo regularne :) ciekawe ile będę je miała aż się rozkręcą :) Do piątku nawet nie wiedziałam co to są skurcze.

Noc minęła bez ekscesów. Ok 7 obudziły mnie skurcze, znów regularne. Ale nie jakieś bardzo mocne więc staram się o nich nie myśleć. Po południu pojadę na ktg to zobaczę co tam moja macica wyprawia ;) Tym razem jednak pojadę po porządnym obiedzie bo jak znowu mnie tam dłużej przetrzymają to chociaż nie z pustym żołądkiem. Miłego dnia, Dziewczyny. Tak ładnie na zewnątrz, że mimo pobudki o 7 rano, humor mam doskonały :)
 
gratuluję wszystkim rozpakowanym.
u nas czasu brak na regularne udzielanie się na forum.

mam pytanie. czy któraś z was używa pasa poporodowego? możecie jakiś polecić? czas najwyższy coś kupić tylko ni emam pojęcia jaki
 
asinka trzymam mocno!!!

witam was po tygodniowej nieobecności. Jesteśmy od wczoraj w domu. Nie wiem czy powinnam wam opisać mój poród bo mam taką traumę po tym, że bałabym się którąś z was przestraszyć. Powiem wam tylko tyle, że gdyby nie wspaniała położna która była ze mną od początku do końca skończyłoby sie to dla nas nie fajnie. Nawet mój lekarz o którego chodziłam prywatnie całą ciążę olał nas jak tylko sie da.

W każdym bądź razie Alex jest z nami. Urodził się 14.03 o 17 31 ważył 3 650 ( a nie 3 800 jak wywróżył pan dr ;) ) złamali mu niestety obojczyk więc ma ciągle rączkę na temblaku ( mama ryczy ;( ) apgar 10. Pięknie chce ssać ale ja mam problemy z przystawianiem. Powiem wam że kocham tego małego człowieczka strasznie :) i ciesze sie że udało nam sie po 12h męczarni.

dziękuję każdej z was za kciuki i gratulacje :)
 
nimitti nie poddawaj sie, przystawiaj tak zeby jak najwiecej brodawki mozliwie maly bral do buzi, nie samego sutka. moj pierwszy porod rowniez byl straszny, rodzilam 26 godzin z czego 5 parlam... ale nie boje sie drugiego. czlowiek szybko zapomina. uwierz mi! najwazniejsze ze polozna super sie trafila! moja rowniez byla swietna...

kinajka pas troche rozleniwia miesnie brzucha z tego co slyszalam. ja nie uzywalam zadnego a wszystko ladnie sie skurczylo ;-)

makunia, krolowa obyscie dzis nie urodzily! 3mam kciuki

marynka nie narzekaj :-) ja tez bym gdzies dupsko ruszyla ale sil brak... a mala pipa szaleje

asinka kciuki mocno trzymam! daj znac co i jak!
 
Ostatnia edycja:
Asinka mam nadzieję, że u Niny będzie wszystko ok. Ważne, że wykryją jak coś jest i szybko wezmą się za leczenia. Ale takie błędy lekarzy po prostu strasznie mnie wkurzają... Po to przecież człowiek robi i przynosi te badania, żeby się tym zająć a nie olewać... eeeech.... tylko się zdenerwowałam...
Królowa trzymaj się już niecała doba do 18 zostałą:)
A ja właśnie skończyłam pakować torbę i za jakieś półtora godzinki jedziemy do szpitala a jutro cesarka. Tylko małej mi szkoda. Od kilku dni jej tłumaczę, że mamusia musi na kilka dni wyjechać ale bardzo ją kocha i na pewno wróci i mimo, że wydaje się, że nie rozumie to chyba jednak coś czuje... dzisiaj jak się poszłam kąpać to stałą cały czas pod łazienką i płakała:( Chyba dobrze, że będziemy ruszać jak pójdzie spać.... oj będę tęsknić...
 
u nas spokojna noc, oboje z maluszkiem jestesmy wyspani :)
zaraz bedziemy sie wazyc, synek ladnie je, wiec ciekawa jestem ile przybral
A jutro sie bedziemy werandowac po raz pierwszy :)

nimitii oby raczka synka szybko doszla do siebie
basieniak trzymam kciuki za Twoj jutrzejszy wielki dzien
asinka oczywiscie trzymamy kciuki za Ninke! Ja w szpitalu sama sie upominalam o antybiotyk bo lekarz tez by to pominał..
daga nie wiem jak bepanthen ale Lansinoh ktory stosuje nie trzeba zmywac. jest rewelacyjny!
makunia, Krolowa i pozostale mamy w dwupakch trzymam za Was kciuki zebyscie do 18.03 wytrzymaly wszystkie :)
 
Duzo zdrówka dla maluszków i ich mam:tak: Aśieńka trzymam kciuki za Was .My jak na razie razem z synkiem , skurcze lekke niereguralne mały szaleje na całego więc moze uda nam się iść planowo do szpitala czyli 20go . Pzdrawiamy.
 
reklama
Dzień dobry

u nas leniwa miła niedziela trwa, w brzuchu brak oznak porodu..czyli spokojnie czekamy ...

Asinka Kciuki zaciśnięte za Ninkę i Kubusia, trzymajcie się!!!
Nimitii ehh współczuję przeżyć :( dobrze że koszmar za wami, buziaki dla dzielnego synka
Basieniak wielki dzień coraz bliżej :) jesteśmy z Wami :) czekamy na wieści :)

pozdrawiam wszystkie i zyczę miłego dnia :)
 
Do góry