reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2013

Betina nie dalej jak pół godziny temu myślałam właśnie czy nie urodziłaś:) Super!! Gratulujemy!!! Czekamy na opis:) Żabka dzięki za info!!

Nimitii życzę Ci żeby też Cię wzieło!! Jak by mi tak chłop powiedział to papiery rozwodowe następnego dnia w sądzie!!!

Deizzi dacie radę:) masz dwóch chłopów jeszcze w zanadrzu:p ogarniesz!!!

Banankowa, Makunia ja dalej autem jeżdże, mój M. się trochę się o mnie martwi ale wie w sumie, że wyjścia nie ma - bo np. jutro na Ktg to bym na drugi koniec miasta pewnie tramwajem i autobusem to bym z 1,5h jechała... a wracała jeszcze dłużej...

Ala czasem tak lubi się "parami" pierniczyć.. za to masz parę skarbów:D

Jakieś propozycje na obiad...?? też muszę sprawdzić torbę do szpitala- nie wiem co ta jest, może PITa rozliczę:)
 
reklama
Betinko gratulacje!!:) czekamy na dodatkowe informacje:):)

trytytko ja dziś robię zawijane tortille z kurczakiem :)
Królowo szok! nasz samochód też strasznie brudny, ale właśnie myślałam,że nie warto myć że na drugi dzień będzie znów brudny ;/ tylko jedź powoli :)
 
szczebiotko kciukasy zacisniete:)powodzenia:)
a ja mam problem,piecze mnie tam na dole jak nie wiem co:(nie wiem od czego kurde.
 
Ostatnia edycja:
Betina ogromne gratulacje, w końcu na Ciebie przyszła pora :-)
Szczebiotka kciukasy zaciśnięte bardzo mocno, mam nadzieję że już dziś będzie po wszystkim i w końcu zobaczysz Bianeczkę.
Natalia88 co u Was? Rozpakowałaś się już???

Póki co tyle doczytałam, jak Niunia pozwoli na więcej to nadrobię :-)
Przeziębienie nadal mnie trzyma, mąż też podziębiony, córka też tylko najmłodsza się trzyma i mam nadzieję że tak będzie cały czas.
 
Ostatnia edycja:
Szczebiotka kciukasy zaciśnięte!!

Żabka to może oznaka infekcji, zawijaj tam na Żeromskiego do Betiny!!! raz dwa!!
 
Gratulacje dla rozpakowanych mam :)
Kciuki zaciśnięte za te które są w szpitalu.
My z Piotrusiem czekamy na wypis w końcu. Ale ja potem przejade się na IP bo chyba mi się wody sacza i pasemka krwi się pojawia i tępy bol w plecach.
 
reklama
u mnie 17 dni zostalo. ja uwazam z moja lekarka ze to skurcze ale potwierdzenia brak:(... wiec ja czuje jako napiecie sie caaalego brzucha i bol ogolny.. trudnosci z oddychaniem wtedy i ruszaniem sie..wtedy jest mi tez strasznie niedobrze. no ale to ciekniecie to czop odchodzacy czy saczace sie wody...
aniulkas a gdzie Ty rodzisz??


Zuzkon ja na Madalińskiego mam zamiar rodzic tam tezchodziłam do lekarza.


Własnie wrociłam ze spacerku z psiakiem moim chorowitkiem... :( Musiałam wypuić receptę dla niej- okazało się ze ma chorą wątrobe, trzeba jej pomóc...i do tego rpzeziębienie...
Ale w czasie spaceru tak mnie kuło w środku ze myslałam ze nie dojdę.
Rozśmieszyła mnie pewna sprzedawczyni na bazarku, ja ide a ona do mnie krzyczy gdzie Pani się tak napompowała :D...ja mowie ze dopiero teraz wigilijne pierogi zadziałały ;) pyta się który miesiąc a ja ze tydzien został...w szoku była ze tak się kamuflowałam i nic nie widziały :) a dzis z rozpiętą kurtką szłam więc trudno nie zauwazyć :)

Betina gratuluję!!!!!!!!!!!
 
Ostatnia edycja:
Do góry