reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2013

basiatoja nie bój się, ja już właśnie odstawiłam tabletki i staram się nie myśleć o tym, co może się stać. Chcę żeby organizm się wyczyścił z tych leków przed porodem, jedyne co to dziś jestem tak senna, że masakra. Może przez to, że ciśnienie wraca do normy:dry: Udanego wypadu do kina, mam nadzieję że film nie zawiedzie;-)
Kania mamy dziś to samo na obiad heh:-) A co do tej kolki to właśnie dlatego pytałam, czy jesteś pewna, że to to, bo słyszałam tak, jak kociatka że wielu kobietom od tego zaczyna się poród, ale już nie chciałam Cię straszyć;-) I nie przejmuj się, bo ja też kiepsko wyglądam na tej końcówce ciąży:-( Nawet mój "kochany" teść mi powiedział, że zrobiłam się brzydka:wściekła/y: Dobrze, że mój mąż i synek mnie chociaż pocieszają, a synek to już w ogóle mówi, że jestem najpiękniejsza pod słońcem:-D Dobrze mieć takiego komplemenciarza, szkoda tylko że kiedyś z tego wyrośnie:-(


Te nasze 4 latki takie teksty kochane mają, antoś mówi że jestem najkochańszą mamą na świecie i że jestem piękna ale trochę gruba... Szczerość :)
 
reklama
Wybrałam się do Lidla (dwie przecznice od domu) w ramach popołudniowego spaceru i ledwo przylazłam. Młodej akurat podczas spacerku zachciało się dokazywać ile wlezie, więc co 3-4 kroki miałam przymusowy przystanek, bo ostatnio kopie mnie dość nisko...
Anka, ja tam z opisu Twego dzisiejszego dnia nie dopatrzyłam się symptomów lenistwa :-p.
Kaniu, mam nadzieję, że czujesz się już trochę lepiej... Ja w ostatnich dniach czułam taki ból, jakby mi ktoś zawiązał jelito na supeł (ucisk, gniecenie) + zaburzenie trawienia i kompletny brak apetytu - po zjedzeniu czegokolwiek czułam się jakbym obaliła wielki obiad. Czy to te dolegliwości można nazwać kolką?
Betinko, czy Ty choć jeden ciążowy dzień przesiedziałaś w całości w domu?:-D Podziwiam i zazdroszczę kondycji :)
Natalia, i jak tam prasowanie?
Roksaa, ja bym bardziej wierzyła synkowi niż teściowi :-D
 
kania - gdzie tam się starzejesz, mójdziadek mówi, że prawdziwe życie zaczyna się po 90 :D także niewiem kiedy człowiek zaczyna się starzeć:p dobrze, że minapisałaś, że też tak miałaś, bo już się bałam, że jestemjakaś dzika i ze moje dziecko będzie miało koszmary :)


basiatoja - czasami od odstawieniatabletek do porodu długa droga. Ja dostawałam leki dożylnie, potemtabletki, teraz nie biorę juz niczego i nic się nie dzieje:|widocznie Groszek stwierdził, że zrobi mi na złość, skoro niechciałam go wypuścić jak chciał wyjść:p
Udanego wypadu do kina:)


roksaa - jak wyszkolić tak syna?:p mamnadzieję, ze to nie kwestia genów, bo jak tak, to mój Groszekbędzie po mamuśce strasznie wredny :)


makunia - poprasowałam to co wyschłoi wstawiłam następne :) ale napisałam kolejne 6 stron pracy,planuję dzisiaj dokończyć teorie:| Młody kopie nisko - to jak onjest ułożony? Nogami w dół? Czy rączkami walił?:p

Najadłam się ananasa, może podziała i pojadę na porodówkę:D hihi:)
 
Makunia mam bardzo podobnie, że niby krótkie wycieczki a ja idę, idę i dojść nie mogę;-)

Dezzi jak tylko trochę gruba to nie szkodzi:p Jak się pytam Gabrysia jkai mam brzuch to łapie się za głowę i mówi duuuuuzi:-D

A ja dziś jestem masakrycznie śpiąca i najchętniej wskoczyłabym pod kołdrę i przespała cały dzień...stan jak po 3 imprezach a ja grzecznie w domu siedziałam:p
 
Hej Kobietki.
Widze ze nie tylko ja mam ciezki dzien. Normalnie ledwo funkcjonuje dzisiaj. Czuje sie tak jak by mi ktos w glowe przywalil. Spac mi sie chce, glowa wczesniej bolala i kszatam sie po domu w niewiadomym celu. Po jedna rzecz potrafie isc kilka razy a w rezultacie i tak zapominam co mialam zrobic czy przyniesc. Jeszcze mnie dzisiaj babcia wkurzyla. Stwierdzila ze wszystkie jej wnuki jak im sie urodza dzieci i wracaja ze szpitala to wstepuja do niej pokazac dziecko i ona sobie zyczy zebym ja ze swoja tez przyjechala prosto ze szpitala. No niepowazna kobieta jest. Tylko nie patrzy ze w jednym domu ile ich mieszka bo mieszkaja razem ze swoja corka, jej mezem i dziecmi ( czyli rodzicami wlasnie tych jej wnukow co przyjezdzali dziecmi sie pochwalic). Wiec moze nie tyle nawet przyjezdzali do niej tylko do rodzicow czyli wychodzi ze ja jak wyjde ze szpitala to po drodze musze jechac do prababci Laury no i wypada wtedy tez do dziadkow czyli do tesciowej, moich rodzicow i dopiero do domu. Zeby sie nie zdziwila jak polece tam do niej. Jakby pozniej nie bylo czasu na odwiedziny. Moja siostra cioteczna urodzila w lipcu wiec sobie pojechala ale to inna byla pogoda, a z reszta i tak mi sie nie podoba jak ona latala z ta mala po wszystkich od 1 dnia jak ze szpitala wyszly i nie patrzyla czy dzieci w domu i duzo ludzi tylko tak od domu do domu. Wydaje mi sie ze nawet pomimo ze to lato bylo to powinna te pare dni sobie darowac wizyt u innych, no ale oczywiscie babcia zachwycona wszystkim co jej starsza wnuczka robi i caly czas mnie do niej porownuje i zawsze ja bylam ta gorsza. Oj ale ponarzekalam ale musialam to z siebie wyrzucic.
 
Witam :)


u nas miły dzień :) przyjechała przyjaciółka z Madzią, Matika wcześniej odebrałam ze przedszkola i posiedzieliśmy sobie :)
teraz buszuję po allegro :p kupuję butelki avent natural, dużo dobrego o nich słyszałam :)


doczytałam że wczorajszy dzień udany ;)
Kociatka Kolejnych Pełnych Miłości Leci życzę :D

byczcie się ..bo byczenie jest fajne hehe ja też korzystam ile mogę :p

mam pytanie
Wiecie coś konkretnego o tym urlopie macierzyńskim rocznym?? Jest/nie ma?
Ja w sumie nie zakładam że uda się dotrwać do 18go, ale z drugiej strony termin mam na 30go..i nie wiem co mam robić? czy wcześniej -kiedy ewentualnie-mam coś składać do Zusu o ten macierzyński? Orientowała się któraś z was jak to wygląda?



 
Kania ja tak jak Kociątka raz na ruski rok jak mnie większe skurcze złapią, nie biorę zapobiegawczo..

Betina też bym wybyła chętnie ale taki ból w spojeniu,że ledwo chodzę:(

Natalia a próbowali zobaczyć na usg co w tych Twoich nerkach siedzi??

Basiatoja korzystaj te siedem dni bo później kto wie jak szybko się akcja rozwinie...

Takich placków po węgiersku to bym wchłonęła, w przyszłym tyg sobie koniecznie zrobię:D

Makunia ja właśnie mam to samo:( spacery w ogóle odpadają ze względu na szyjkę ale mam problem do łazienki dojść:(

Ala ja dzisiaj popołudniową drzemkę musiałam zaliczyć, strasznie senna i niedorobiona byłam...

Chciałam do Smyka podjechać bo jeszcze przyszedł sms's z kodem na -20% na rzeczy przecenione także całkiem fajne ceny to robi ale odpuszczę i rano pojadę chyba bo ledwo chodzę...
 
Daga warto sie wygadac, tak zawsze troszke lzej;-)
Makunia lenistwo bylo i to blogi bo spalam prawie 2h:tak:
Basiatoja milego wieczorku. Oczywiscie czekamy na relacje z filmu. Ja ogolnie z tych placzacycz na filmach wiec tez zawsze sie rozczulam i mam popuchniete oczka:sorry2:
Truskaffka ja rowniez polecam butelki Avent:tak:

Sorki za te placki, ale byly pycha :))
Teraz zrobilam sledzie w jogurcie naturalnym
Jak maz wroci bedziemy palaszowali sushi -no ja nie, ale sledzika jak najbardziej.
 
reklama
Podczytuję Was cały dzień, ale nie mam weny do pisania :-( jestem mega niewyspana i już zmęczona tą ciążą. Odezwę się po weekendzie bo jutro wybywam z domu aż do poniedziałku.

Trzymajcie się!!! I proszę mi tutaj nie rodzić :-) jak wrócę to liczę na to, że wszystkie będziemy jeszcze w dwupaku :-)
Całuski!
 
Do góry