reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2013

Różni są lekarze i różne mają podejście. Z tego co piszecie, to ja z mojego jestem bardzo zadowolona - za wizytę z usg bierze 60 zł, sama wizyta trwa zazwyczaj 30 - 45 minut (szczegółowo bada). Minus jest taki, że nie zapisuje na godziny, więc nieraz w poczekalni trzeba wysiecieć 4,5 godziny;/ doświadczyłam tego w poprzedniej ciąży, kiedy to w 6 miesiącu czekałam na swoją kolej od 19 do 23.30!!! Myślałam, że zwariuje. No ale nie można mieć wszystkiego.

Z doświadczenia powiem, że takie nie bardzo mocne bóle brzucha są normalne - jak wam to dokucza, to możecie wziąć no-spę, bo ją w ciąży wolno. Szczególnie teraz i w okolicach 7, 8 miesiąca, kiedy pojawiają się skurcze przepowiadające B-H (ale to jeszcze przed nami;)).

Ja dziś idę do lekarza. Pewnie jeszcze nie usłyszę serduszka, bo będzie za wcześnie, ale może zobaczymy już pęcherzyk;)
 
reklama
O kurcze ile stron do nadrobienia, już przeczytałam ale mało co już pamiętam.

Na pewno, Jotka, gratulacje, super że wszystko w porządku i że mogłaś usłyszeć serduszko :-):-)

żabka o matko to dzień ci sie wydłuży pewnie, ja strasznie nie lubie tak wstawać ..właśnie przez to że wolniej wydaje sie że czas leci

Maryjka 4 tydzien faktycznie za wcześnie, na pewno na nastepnym będzie już oki :tak:

sunshine no ja sie zdziwiłam jak ta babka do ktorej poszłam nie wzieła W OGÓLE za usg, myślałam że tak jak za wizyte 80zł a tu szok. Dla mnie lepiej, ale jak by zawołała to też bym dała i nie marudziła bym.

Ulkan trzymam kciuki z usg :-)


A ja dzis znowu cały dzień sie obijam, dokończe sprzątanie, zrobie zakupy i tyle co mam na dziś do zrobienia...;-)
 
kania ja tez ranny ptaszek :)

ulkan a mozesz mi powiedziec jak nazywa sie twoj lekarz? nie duzo bierze za wizyte.

bylam na zakupach i wracajac szlam sobie przez park i zwymiotowalam pod drzewem :eek: dobrze ze nikt nie widzial :-) moze dlatego ze nic nie jadlam rano.nie wiem

madziu ja tez sie obijam;-)
 
zabka :-) wybacz ale rozbawiło mnie to, hehehe, akcja niezła, dobrze ze nikt nie widzial:-p

teraz ja ide na zakupy ( rowniez na glodnego ) hahaha...dobrze ze po drodze nie ma drzewa :-)
 
corazon, jasne :tak:

już wymyśliłam co zrobie po sprzataniu, zrobie z soba porzadek bo paznokcie mam juz okropne, brwi krzaczaste, wiec zajme sie tym zeby jakos wygladac, mimo ze z domu nie wychodze, ale bede sie czuc moze lepiej
 
zabka... no to nieźle... ja nie mam jeszcze objawów nawet cycuszki przestały mnie boleć... ale moze to wczesnie jeszcze. Mooja teściowa jak byla w ciazy z moim mezem to opowiadała ze wymiotowala dużo i najczesciej jak wychodzila na dwor i sie smieje ze wszytskie drzewa byly jej :D
 
Kania to były zastrzyki Proluton Depot czyli progesteron. Wtedy jeszcze nie wiedziałam ze mam podwyższone lipoproteiny. Badania genetyczne robią po 3 poronieniach. Natomiast brałam wtedy aspiryne a ona rozrzedza krew i dzięki temu udało się. Teraz mam zastrzyki faxapiryna na rozrzedzenie nie plamie wiec nie dostałam progesteronu.

Gratuluje nowej mamie i życzę spokojnych miesięcy

Zabka dobra jesteś hihihi


Pogoda pod psem wiec wybieramy się na sale zabaw. Laura w przedszkolu wiec może posprzatam?:)

Któraś pytała o L4 - wskazane od początku :))
 
reklama
czesc corazon :-)

aniu nie bylo wyjscia, lepiej pod drzewem niz w autobusie :-)

aniulkas to tez nie miala lekko tesciowa twoja.
 
Do góry