reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2013

no nie miala ... ale ona w ogole jest szalona... osobiscie czasem mam dosc jej ale coz nie z tesciowa zyje na szczescie ;)
 
reklama
Dzięki za przyjęcie:)

Aniulka, no tak:)
Ja narazie ustawiłam suwaczek wg terminu @.
Robiłam 3 testy, wszystkie pozytywne, beta pozytywna, dzisiaj powtarzam, żeby zobaczyć czy dobrze przyrasta i w poniedziałek powinnam mieć ginka:)
 
Żabka to Ci się zmienić może (ranne wstawanie) jak urodzisz :-)
Ja na głodniaka z domu nie wychodzę.
Madzia ale może jakieś słupy oświetleniowe są więc też możesz zaliczyć :-)
Aniulkas objawy nie zawsze są takie same jak u innych, możesz wielu nie mieć.
Ja z córą miałam od początku objawy - wyczulone zapachy, odrzucenie od mięty pod każdą postacią, zielonej herbaty, miodu i innych rzeczy. Raz tylko tak mnie zemdliło ale to z przejedzenia i musiałam porozmawiać z muszlą.
Corazon witaj :-)
Anka pytałam z ciekawości o te zastrzyki, moja siostra teraz też brała w brzuch całą ciążę. A jak tam Twój brzuch? Nadal boli?
Dużo jest Marcóweczek !!!
 
Ostatnia edycja:
Dzięki za przyjęcie:)

Aniulka, no tak:)
Ja narazie ustawiłam suwaczek wg terminu @.
Robiłam 3 testy, wszystkie pozytywne, beta pozytywna, dzisiaj powtarzam, żeby zobaczyć czy dobrze przyrasta i w poniedziałek powinnam mieć ginka:)

Ja dzis odbierm wynik bety..tez zrobilam dzis 3 test od razu 2kreski sie pojawily. chyba od razu powtorze bete dzis jutro bedzie wynik.a gin mam dopiero 10 sierpnia..pomoich urodzinach :(
 
reklama
Żabka to Ci się zmienić może (ranne wstawanie) jak urodzisz :-)
Ja na głodniaka z domu nie wychodzę.
Madzia ale może jakieś słupy oświetleniowe są więc też możesz zaliczyć :-)
Aniulkas objawy nie zawsze są takie same jak u innych, możesz wielu nie mieć.
Ja z córą miałam od początku objawy - wyczulone zapachy, odrzucenie od mięty pod każdą postacią, zielonej herbaty, miodu i innych rzeczy. Raz tylko tak mnie zemdliło ale to z przejedzenia i musiałam porozmawiać z muszlą.
Corazon witaj :-)
Anka pytałam z ciekawości o te zastrzyki, moja siostra teraz też brała w brzuch całą ciążę. A jak tam Twój brzuch? Nadal boli?
Dużo jest Marcóweczek !!!
Dziekuje za troske, na cale szczescie to byl wczoraj chwilowy bol ktory pozniej sie juz nie pojawil. Noc byla spokojna wiec i ja jestem spokojniejsza. Dzis koncze 5tc jak dotrwam w spokoju do 7 to bede usatysfakcjonowana. Chociaz zapewne jak bede w Pl to pojde na usg bo nie dotrwam do 11tc bo dopiero wtedy mam termin u swojego gina. Oczywiscie sama jestem sobie winna bo jade na urlop.
Aniulka betę zrób po 48h :)

Jeszcze jedna dziewczyna powinna dołączyć!
Zjolaaaa?:)))
nie znam :eek:
Aniulkas po 48 h robi się dla upewnienia.
Nie robiłam badań z krwi, zresztą mnie może tylko upewnić usg.
Ja nie mialam ani razu robionej Bety, dopiero jak mialam podejrzenie zachamowania wzrostu pecherzyka ciazowego. Ktore niestety sie potwierdzilo:-( Byc moze u nas sie nie praktykuje tego:cool2:
 
Do góry