reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2013

reklama
Anka26,7 to dobrze, że przeszło, a co do bety to u Nas robią ale mnie lekarka nie zleciła, powiedziała też żebym testów też już nie robiła tylko zaczekała tydzień i być może wszystko się wyjaśni.
 
Kania mi też ginek nie kazał szaleć z testami i bety nie robić...ale jak mam nie szaleć w takiej sytuacji??? :)
 
corazon juz zakupki? ja to nawet o tym jeszcze nie mysle :-) za wczas jak dla mnie.

ja bete robilam tylko raz i wiecej nie bede.
 
Corazon 3 razy już u gina byłaś???
No zakupiłaś cudne ciuszki :-)
Ja właśnie dlatego nie robię już testów, bo u mnie wyszły dwa różne.
Jeśli jest tam fasolka to się ujawni, wiem też że nic na siłę bo przecież tego się przyśpieszyć nie da.
Wiem też ze badanie bety mnie nie utwierdzi że wszystko jest w porządku (biorąc pod uwagę wcześniejsze doświadczenia)
Anka26,7 nie robię suwaczka na razie, dopóki nie będę w 100% pewna, taka moja ostrożność w temacie :-) Bo z @ wychodzi mi jakiś 6 tc ale w te kalkulatory nie do końca wierzę, przynajmniej na chwilę obecną.
 
Żabka ja już:) Nawet kołyskę zaklepałam:)
A jaki miałaś wynik bety i w którym dc?
Kania nie, normalnie byłabym...ale jakaś spokojna jestem i czekam:)
 
reklama
Corazon cierpliwosc, cierpliwosc :))) Kurcze kazda z nas czeka na usg jak na zbawienie :DByle do poniedzialku:-)

Macie rację, że ciąża uczy cierpliwości. Ja bym chciała wiedzieć wszystko już teraz, w tej chwili a tu nic... nie da się tego przyspieszyć... :) Ja wczorajj robiłam betę i wyszła mi 363 mIU i zrobię jeszcze jutro, wynik będę miała we wtorek dopiero więc znowu czekanie...
Dziewczyny a boli Was krzyż? Ja jak dłużej pochodzę coś porobię, albo nawet jak siedzę to czuję delikatny ból w krzyżu. Mam nadzieję, że to normalne :)
 
Do góry