reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2013

Hej. Dołączam do marcówek :) z moich wyliczen termin na 04 marca (urodziny i imieniny teściowej :)) chciałabym dziewuszkę bo synka już mam. a co do plamień też miałam tydzień po spodziewanej @ i lekarz dał mi duphaston... niestety nie mój lekarz bo jest na urlopie i wraca dopiero 16. ale jak kazał to biorę :)
 
reklama
Gosha witaj :-) miałaś już usg? powiedział Ci dr skąd te plamienia?
Ile Twój synek ma latek czy miesięcy?
 
czesc wszystkim :-) szefo mnie dzis z pracy wypedzil do domu wiec teraz bede na bierzaco. co ja bede w chacie robic:baffled:nauczona jestem ze ciagle w pracy a teraz lezakowanie w domu:confused:musze znalezc sobie jakies tworcze zajecie :-D

szczebiotko tak mi kalkulator pokazal termin na 5 marca. ale to sie jeszcze moze zmienic. zobaczymy po usg,ide 19 zobaczyc co i jak bo nie wytrzymam dluzej.prawie sie bedzie zaczynal 7 tyd.
 
Kania78 właśnie lekarz był jakiś małomówny i nic nie powiedział. jedynie że to normalne bo to nie było taką świeżą krwią tylko taką jasno różową. a mojego nie było bo jest na urlopie. usg też mi nie zrobił bo stwierdził że nie jest potrzebne. 16 mój gin już wróci i mam nadzieje że wszystko zrobi jak trzeba.
a synuś we wrześniu skończy dwa latka. i jak mu mówię że w brzuszku jest dzidziuś to patrzy na mnie dziwnie i powtarza "nie nie" :)
 
Gosha to Twoj syn starszy od mojej córci tylko miesiąc :-)
Trzymam kciuki, by wszystko było w porządku i jak wróci dr niech konkretami Cię zasypie.

Żabka kolorowych, śpij ile chcesz i potrzebujesz :-)

Zmykam do domu, miłego popołudnia Wam życzę.
 
Ostatnia edycja:
Witamy wśród marcówek Gosha :)
A ja jestem już po wizycie! Kurczę powiem wam że się stresowałam jak nie wiem, bo przede wszystkim pierwszy raz byłam u tej pani dr, ale wrażenia mega pozytywne :) delikatna, miła, wszystko mi opowiadała co robi, co widać... kazała mi nie mówić w recepcji że robiłyśmy usg żebym nie musiała płacić za to. Byłam w szoku :-p
No ale przechodząc do rzeczy wszystko jest w jak najlepszym porządku. Widziałam moją fasolkę i jak bije serduszko! Niesamowite przeżycie... Ma 4,2 mm także pani dr stwierdziła że jest to około 6 tydzień i 1 dzień.
Następna wizyta 8 sierpnia.
Chyba nie wytrzymam tak jak mówiłam i powiem rodzicom w najbliższym czasie :happy:
 
reklama
Do góry