reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2013

reklama
U Nas od rana padało a teraz się wypogadza...
Madziaa21 w ciąży mdłości nawet po 12 tc są normą więc czemu w 11 miałoby ich nie być?
U mnie nadal są i też głównie gdy nadchodzi pora jedzenia...czyli z głodu hahah:-) a wymioty głównie wieczorne, raz może dwa z rana się zdarzyły.
Noelka szczerze to powiem Ci że ja bym nie pracowała w takim stanie, zwłaszcza jak jest zagrożenie. Ale to Ty o tym decydujesz.
Szczebiotka ja chętnie poczytałabym więc jak możesz to wyślij mi, podam Ci na PW meila. Z góry dziękuję :-)
 
Moja siostra wymiotowała do 4 miesiąca ciąży. A znam taki przypadek że dziewczyna całą ciążę wymiotowała i leżała w szpitalu bo jej organizm traktował ciążę jak jakiegoś pasożyta...
 
Kania no ja tak samo wieczorem wymiotuje, raz tylko zdarzyło mi sie rano. Wieczorem najgorzej mnie łapie a z rana raczej wcale.
ryszka to przechlapane, aż mnienie strasz że to sie jeszcze może nasilić bo wieczorem to nie wiem co z sobą robić już :-p
Patrycja u mnie aż tak źle nie jest, współczuje tej dziewczynie masakra jakaś
 
Kania książki wysłane, jak przeczytasz daj znać bo chyba mam więcej na starym laptopie

Co do pogody to u nas do południa beznadziejna, leje, chmury itp dobrze, że po południu słonczeko wychodzi, mam nadzieję że dzisiaj też się rozpogodzi.
Współczuję dziewczyny mdłości i wymiotów, u mnie się poprawia choć apetyt nadal marny, momentami martwi mnie to ale pocieszam się, że w pierwszej ciąży prawie wcale objawów nie miałam i było dobrze.

U nas kolejna beznadziejna nocka i marudny dzień:-(Synkowi 3jki wychodzą chyba, do tej pory ząbkowanie bez większych problemów a teraz 3 dzień temperatura powyżej 38st
 
Szczebiotka dziękuję, zaraz luknę. Współczuję ząbkującego Synka, oby szybko wyszły i temp spadła. Moja córka nigdy bezobjawowo tego nie przechodziła, zostały jej ostatnie dwie 5 więc czekamy i mam nadzieję że spokój na jakiś czas będzie.
Madziaa21 takie uroki ciąży, musimy to przetrwać.
A co do jedzenia, to ja mam apetyt ale częściej niż co 3 h staram się nie jeść.
Nie wiem czy wiecie ale przerwa między posiłkami u kobiety w ciąży nie powinna być dłuższa niż 6 h.
 
madziaa pewnie, że to normalne, ja w poprzedniej ciąży do końca 4 miesiąca wymiotowałam... Co prawda było coraz lepiaj ale jednak...
szczebiotka współczuję ząbków ale u nas chyba też się coś dzieje. Wiki zawsze jest bardzo grzecznym dzieckiem a coś ostatnio strasznie marudna, i do tego kiepsko je i w nocy się częściej niż zawsze z krzykiem budzi... tylko że jakoś nie za bardzo widać żeby coś tam wychodziło... no nie wiem... jednak dentinox na noc pozwala przespać 4-5 godz bez pobudki więc chyba jednak to zęby...
agula no to na pewno gdzieś się już kiedyś przypadkiem widziałyśmy;)
 
Królowa - to co Ty robisz z tego mango?? może przepis dasz ;)
a co do 2 trymestru - to wyczytałam, że skończone 13 tygodni... bo to właściwie 3 miesiące od OM, którą miałam 26 maja ;)
więc od soboty mam nadzieje zacznę 2 trymestr :-)

Szczebiotka - współczuję ząbków Szczepka... te trójki to najbardziej wredne są - Maja też płakała i gorączkowała... Adam jakoś lepiej to znosił.... trzymajcie się... ale moze jak gorączka nie przejdzie to go lekarzowi pokaż na wszelki wypadek??
co do naszego wyjazdu, to Mm był teraz w lipcu w Lutton - tam mieli spotkanie i bardzo dużo Polaków tam pracowało... drugie miejsce gdzie pewnie bedzie latał w przyszłym roku to Manchester, tam jest też siedziba tamtej firmy....
no to jak mogę pytac, to powiedz mi ile wydajesz na takie normalne tygodniowe zakupy dla Was - o ile takie robicie?? i ile płacicie za dom za wynajęcie?? bo chyba jakiś spory macie z tego co pisałaś??
i skąd u Was ta Walia? Twój M miała tam jakąś pracę nagraną?

madziaa - ja nadal mam mdłości, w obu poprzednich ciążach tez mnie długo męczyły... jak masz pecha to Cię dłużej trzyma po prostu.... mnie tak dzisiaj rano wyszarpało po sniadaniu, ze myślałam, że żołądek wypluję....
ale moja koleżanka w swoich obu ciązach wcale nie miała mdłości i dzieci zdrowe urodziła....

kiniusia - ja dzisiaj 2 razy wstawałam, a już dłuższy czas mialam tak, ze tylko raz po piątej....
a u Rodziców masz neta?? jak masz siedziec sama, to pewnie, ze jedź, ja tam uważam, że ciężarna powinna przede wszystkim psychicznie sie dobrze czuć ;) a Rodzice nie pracują już??

betina - ja tez mam faze na spanie ;) odwożę dzieciaki do przedszkola i kłade sie jeszcze do łóżka troche pospać ;)

Noelka - no ciekawa jestem co tez ci angielscy lekarze wymyślą.... a na zwolnieniu pracodawca coś Ci płaci??

u nas rano lało, ale było dość ciepło... dałam dzieciakom pełne buty do przedszkola, a teraz słońce świecie i chyba ze 26 stopni jest.... oszaleć można z ta pogodą...

basieniak - ale ten świat maly ;) może spotkamy sie kiedyś na jakies ploteczki?? może jeszcze Królowa do nas dołączy ;)
 
Agula tak oczywiście jest internet u moich rodziców. Mam do nich 200 km ponad, ale lepiej będę się czuć z kimś w domu niż tyle czasu sama z psem. Mój tata pracuje, mama nie. Moi rodzice jeszcze młodzi są ;) Mama ma 43 lata, a tata 45, mam też dwóch młodszych braci jeden 10 lat drugi 18 lat więc zawsze ktoś się po domu kręci.

A mojemu M. przesunęli wyjazd na czwartek ;) więc zyskaliśmy dodatkowy dzień razem ;)
 
reklama
Do góry