reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2013

noelka wiem że jest ciężko... sama leżałąm ponad 2 miesiące i miałam już serdecznie dosyć ale uwierz, że to na prawdę ważne żeby leżeć nie siedzieć a absolutnie nie jeździć (co z tego co pamiętam musiałbyś robić jeżdżąc do pracy) bo wtedy trzęsie itp... Jest ciężko ale na prawdę nie kombinuj tylko leż jak trzeba... A z pracą z tego co widać jest dobrze więc tym bardziej... Dbaj o maluszka...
 
reklama
Noela wcale Ci się nie dziwię, że na głowe dostajesz ale basieniak ma rację, jak każą to leż, jak lubisz czytać nadrabiaj zaległości, jak chcesz mam ebooki z książkami Szwaji mogę przysłać na maila (możesz mi adres mailowy w prywatnej wiadomości wysłać), jak lubisz oglądać seriale polecam stronkę Project Free TV - Watch all your favorite tv shows and movies online free
Pisz jak możemy pomóc Ci przetrwać ale słuchaj lekarza z tym leżeniem, zwłaszcza jeśli z pracą tak dobrze się ułożyło. Kiedy w ogóle masz kolejny skan?
 
Królowa - ciekawe czy się kiedyś spotkamy w Tesco - bo ja tam mam na piechotę ;)
i pojechałas po to mango?? ;)

Szczebiotka - dzięki za tak wyczerpujące info :-)
to juz mam trochę pojęcie co i jak ;) chociaż chetnie bym podpytała jeszcze o parę rzeczy, ale nie chce nadwyrężać Twojej uprzejmości ;)

Noelka - nie kombinuj kochana - poczekaj na razie do czw - bo chyba wtedy masz scan, co??
dziecko najwazniejsze teraz.....

a ja już sie mialam pochwalić, ze już tydzień bez wymiotów, a tu znowu dzisiaj.... ale ogólnie rzeczywiście mi sie poprawia....
czego i wszystkim życzę :-D
 
Hej Dziewczyny,
niestety urlop dobiegł końca:( wszystko co dobre szybko się kończy:( Ważne, że trochę odpoczęliśmy:)
Co do Aniołków to nawet nie wiem co napisać:(:(:(:(Współczuje Mamom:(Ślę pozytywne fluidy.....
Co do lekarzy z nfz i nie z nfz. Ja w Wawie płacę za wizytę 100zł z usg, a mam dodatkowo pakiet w Medicover i mam za free badania.
W 1 ciąży chodziłam do Lekarza prywatnie i za każdą wizytę bez USG palciłam 150zł plus za USG 240zł - za każdym razem 3D.
Także kosztowało to słono...i wcale nie wiem do końca czy warto było wydawać tyle kasy.
Za to wiem jak wygląda w moich przychodniach lekarz z nfz. Zapisują Cię na godzinę a w poczekalni czekasz po 5 h na swoją kolej, nie zawsze trafiasz do swojego lekarza, badania są okrojone i sa 3 usg albo 2, zalezy od regionu, więc ja bym umarła nie wiedzac co sie dzieje przez pierwsze 12 tygodni...
Lecę spać:)Wam radzę to samo i do jutra:)
 
agula, oczywiście że pojechałam :)))) wyszło pysznie! jutro powtórka! Też jestem często w tesco, zwłaszcza w takich godzinach :)
my tu gadu gadu a tu widzę, że Ty się wielkimi krokami do 13 tc zbliżasz! Od kiedy zaczyna się drugi trymestr?? Chyba jakoś niedługo?

noelka, ściskam Ciebie mocno! Domyślam się, że z musu to ciężko tyle leżeć, choć ja uwielbiam spać :) trzymam kciuki by krwiak wchłonął się szybko!

boli Was jeszcze brzuch? Mnie już nie bolał a dzisiaj znowu... do tego mam wzdęcia :szok: ....no i ten cholerny bark no ale to to już raczej nie od ciąży ;)
 
Agula pytaj śmiało, jak będę umiała odpowiedzieć to chętnie pomogę, jak nie chcesz pisać na forum ślij prywatną wiadomość:-) W ogóle o której części anglii myślicie?

Ja generalnie też się lepiej czuje, chwilami mnie to martwi ale postanowiłam nie panikować i czekać cierpliwie do piątku.
Póki co dodatkowe siły są jak najbardziej wskazane bo od wczoraj Synek mi gorączkuje, chyba ząbki mu idą ale do tej pory nigdy się tak nie męczył a teraz muszę mu syropki podawać bo jak nie to od razu temperatura skacze do 38,5st:-(
 
aleśmy pospali... ;) wczoraj mnie tak zmogło że spałam bez przerwy od 19 do teraz :)

Królowa_Dramatu z tym II trymestrem to sama juz nie wiem jak to jest bo raz czytam ze od 13 tc raz ze od 14.
 
szczebiotka scan mam w czwartek, ale nie spodziewam sie cudow, jak pisalam wczesniej lekarze mowili, ze krwiak moze sie wchlaniac bardzo dlugo.
co do nastepnego zwolnienia na przyszly tydzien to juz chyba nie dostane, ale moze napisza mi jakies wytyczne co moge robic a co nie w pracy, wiem, ze bedzie ciezko z dojazdami, ale wierze, ze musi byc ok, kruszynka musi byc silna:)
dziekuje za oferte ksiazek szczebiotka:) ja jestem molem ksiazkowym i mam duza biblioteczke do nadrobienia, jakby mi sie zapasy skonczyly to na pewno sie do ciebie odezwe:)

cos mnie dzis juz mdli od rana, a zawsze byly tylko wieczorne mdlosci;/
 
Hej ;)
Co za noc, normalnie szok, 3 razy wstawałam na siku :szok: skąd to się tyle w nocy naprodukuje to ja nie wiem.
Jutro mój mężuś wyjeżdża więc dzisiaj cały dzień wspólnego obijania i cieszenia się sobą. A ja jutro chyba uderzę w podróż do rodziców co by samej nie siedzieć do 10 września w mieszkaniu, a wrócę na wizytę 6 września. Zobaczymy.
 
reklama
Hej dziewczyny, u was też pogoda deszczowa?? U mnie dzieki Bogu bo te upały były dobijające, lubie ciepło ale nie skwar...

Btw mam pytanie do was , czy mdłosci w 11 tyg są normalne? Bo sie martwie że może nie powinnam już mieć a mam wieczorami, szczególnie jak robie sie głodna ale nie tylko wtedy.
I czy od wymiotowania wam też pękają naczynka tak okrutnie ? Ja zawsze po mam całą popękaną twarz, nawet dobry fluid tego nie kryje, ok za 2-3 dni znika ale nie wiem czemu mi sie tak robi w ogóle...martwie sie

Dziś policzyłam z ja do wizyty mam jeszcze 2 tygodnie, ile czekania jej...
 
Do góry