reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2013

reklama
Hej Laski:)
moja Zośka zdrowa jak ryba, ale tak upiorna że nie wiem co:D Rozpuściła się w tej chorobie jak dziadowski bicz;)
Za to jutro mam o 12:20 wizytę. Serducho już widziałam, ale co się ucieszyłam, że wszystko ok, to w którą stronę się nie spojrzę to jakieś poronienie....i znów stres...bosze kiedy ten 12 tydzień nadejdzie:)
Do Dziewczyn, które nie mają żadnych objawów- nie stresujcie się, ja w 1 ciąży nie miałam nawet pół objawu ciążowego a urodziłam piękną, zdrową i mądrą córkę:) ale od urodzenia rozpieszczoną;)
Pozdrawiam Was ciepło i idę na zasłużony odpoczynek:D
 
Maryjka, nawet nie wiesz jak dobrze to słyszeć, mnie brak objawów początkowo martwił bardzo, teraz po prostu martwi :)


Dziewczyny trzymajcie za mnie kciuki jutro na wizycie. Dam znać wieczorem.
 
Bry...nie śpię dziś od 4.40, mój szanowny królik mnie zdarł z łóżka naparzając ząbkami w klatkę :-( więc już nie zasnęłam, leżę w łóżku i dochodzę do siebie, temp spadła całkiem ale słabiutka jestem.
A co do peelingu to też stosuję.
 
reklama
Do góry