reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2013

Hejka!
Mała coś nie wiele przybrała w tym tyg.ale to może wina tych upałów, a w sumie wydaje mi się też jakaś dłuższa. Waży 5940g. Naobkupowałam się w Rossmannie, bo miałam te kupony. Zapas słoiczków jest. Ninka śpi, zjadła kaszkę i zapiła cycem :-)Tymcio na szczęście też już śpi, więc mam chwilę dla siebie. Sz.zaraz z pracy wróci. Uff gorąco :-/
 
reklama
ff uff upały :p

ale dzień owocny :) znaleźliśmy miejscówkę na wakacyjny wypad-pod Czorsztynem :) i w niedziele jedziemy, a razem z nami znajomi z rówieśniczką Matika i dwumiesięcznym kolegą Melki :)
my tylko na 3 dni jedziemy, bo D ma sajgon w pracy, urlopu nie dostanie...ehh

Dziś popołudniu wyszliśmy na podwórko, basen, grillowanie, wylegiwanie się ...cudnie:-) i wróciliśmy do domu wieczorem na kąpanie dzieciakow;-) Melka też się pomoczyła w basenie, póki woda nagrzana to "posiedziała", pochlapała się. Ale jak chłopaki dolali wody i się zimna zrobiła to podkówka na buźce i już w wodzie siedzieć nie chciała mała księżniczka:-p za to odbiła sobie w kąpieli w domu:-p
I...ta mała zmorka nasza kolejne podboje ruchowe robi, opiera się na dłoniach, tyłek do góry, na kolanka...i normalnie pozycja jak do raczkowania..i kiwa się w tył, przód, pełza do tyłu.. szalona bestia:-p

Kania gratki dla małego gryzonia za zębiska :)
spokojnej nocki dla dziewczynek i Ciebie ;)
Trytyka ooo tak gołe dupki w takie upały to to co tygryski lubią najbardziej :p
Asinka i jak u was po lekarzu?
Anka raaany bomba jaka z Ciebie laska!
aż się chce ćwiczyć dalej z Chodakowską:-D ślicznie wyglądasz:-) i jak fajnie z dzieciakami:-)
co do wagi...hehe na pocieszenie dodam, że jak małemu stuknął roczek ważył 12 kilo i to mu się dłuuugo utrzymywało, bo pędziwiatr z niego niesamowity, nie miał już czasu tyć :p
Ethan pięknie śpi, zresztą od początku tak ma hihi
ja na małą też nie narzekam, bo nocki przesypia ładnie i nie zwleka mnie o świcie, tylko sobie chrapiemy do 8ej, 9ej a czasem nawet 10ej hehe
Nimitii to pięknie mały pospał bez butli :)
z tym spinaniem nie pomogę, nie mieliśmy takich akcji. Najważniejsze że małego nie boli, może to chwilowa taka akcja.

Pozdrawiam wszystkich ;)
 
Bry...
Trytytka jeszcze do końca nie jest przesądzone czy się przekona, zwłaszcza że nawet po butli cyc musi być... Gabrysia też na golasa uwielbia leżakować :-)
Asinka ważne że chociaż troszkę przybiera, Gabrysia w dwa tyg 19 g przybrała, też niewiele ale dr twierdzi że w normie.
ANka wow ale super wyglądasz :-) Widać, że urodzinki wspaniałe :-)
Nimitii a dajesz Aleksowi coś jeszcze prócz mleka? Może to jakieś wzdęcia po innym jedzeniu?
Truskaffka to my podobnie, weekendowe wyjazdy tylko wchodzą w grę :-) Gratuluję Amelce nowych umiejętności :-) A moczenie w basenie u Nas też wczoraj było, Gabi szczęśliwa, wieczorem w wanience już cuda mi wyprawia :-) A nocka znów nie należała do spokojnych. Panienka też upodobała sobie teraz spanie na boczku i brzuchu, tylko to ją wybudza non stop...Ułożyć się nie może czy co ;-)

U Nas dziś upał ma zelżeć i nawet jakiś deszczyk zapowiadają...
Popołudniu może zabierzemy dzieciaczki i pojedziemy do rodziców na działkę i zostaniemy tam do piątku. Zobaczymy ;-)
 
Truskafffka u nas to samo. Ninka na czworakach i wygląda jakby chciała już ruszyć :-) a wczoraj pani dr była w ciężkim szoku, że Mała się bezbłędnie obraca w każdą stronę :tak: powiedziała, że fenomen, a ona tak już chyba od miesiąca :p super, że wyjazd już na dniach zawsze coś wypoczniecie. My 13.08.wyjeżdżamy na Mazury :-):-)
Kania to też nie za dużo. Ninka przybrała 30g za tydzień i jest na 10 centylu, ale równo z nim idzie. Gratulację ząbków!! A masz może jeszcze ważną tą receptę na Azalię?
 
u nas ząbkowanie na całego!!
kupiłam tą maść co Deizzi polecała, niestety u mlodego pomogła tylko na chwile :(
oby zębiska się szybko wykluły! ;)
 
Asinka przykro mi, ale już nie ważna.
10 centyl to nie jest źle :-)
Betina79 łączę się w bólu, u Gabi też ząbkowanie na tapecie.
My za tydzień w Bieszczady a dziś pakuję Nas na działkę, spontan :-)
 
asinka no 10 centyl jest ok... każde dziecko inne... a jak to nasz lekarz mówił - ważne, żeby dziecko jakoś w tych siatkach nie zaczęło lecieć w dół (co u nas było) a jak się utrzymuje to i 10 dobra:) super, że już lepiej u Was z tym:)
betina no niestety wszystkie maści działają chwilowo tylko niestety... U nas przy Wiki się to sprawdza bo smaruję jej przed spaniem i pozwala jej to zasnąć.
 
Basieniak tylko, że Ninka zaczynała o 75 i spadła aż na 10. O to się rozchodzi. Długo była na 50, a potem nagle zaczęła spadać. Teraz się normuje. A mówiłam Wam, że dostałam skierowanie na te próby wątrobowe z racji tej felernej szczepionki? Muszę iść jutro zrobić, bo w pt.szczepienie.
 
reklama
asinka ja dobrze wiem, ale chodziło mi o to, że dobrze, że już teraz może szaleństwa z wagą nie ma, ale ważne, że w końcu nie spada w tych siatkach...
 
Do góry