reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2013

Kania może spróbuj jak Deizzi pisze dentinoxem troszkę posmarować. Ja też tą maść na ząbki polecam:) i osanit ale to z Niemczech sprowadzane (właśnie kombinuję jak jeszcze dostać). U mnie Wiki obecnie z takim wrzaskiem w nocy się budzi i to właśnie od ząbków więc to może rzeczywiście jakiś ból...
 
reklama
anka - najlepsze życzenia w dniu Imienin :-)

i pozdrawiamy serdecznie z Kołobrzegu ;_ pogoda przednia, hotel pełny rodzin z dziećmi, więc polecam ;)

Jasiulek już basen zaliczył, ale az takiego szału nie było... no ale pływamy ;)
w restauracji za bardzo nie lubi przebywać, za to w windzie uśmiecha sie do wszystkich :-D

a z gorszych wieści to po waszych newsach o szczepionkach sprawdziłam Jaśka i nie miał tamtej, ale za to Adam załapał sie na tego Tripacela z felernej serii - 18go wycofali, a on 18go miał szczepienie... ale jak dzwoniłam do pielęgniarki, to powiedziała, że ona by złej nie podała... więc pocieszam się, że była ok - bo co mi pozostało....

i pochwalę mojego męża - zafundował mi dzisiaj pakiet "zrelaksowana mama" - z fish spa, masażem twarzy i całego ciała... bosko było ;) a starszaki miały w tym czasie zajęcia z robienia deserów lodowych :-D Jaśka uśpiłam przed pójściem, więc on miał 1,5 godz dla siebie przy piwku w barze ze śpiącym Jaśkiem w wózku :-)
a fish spa suuuper = lepszzy niż najlepszy pedicure :tak:

przesyłam nadmorskie buziaki i polecam polskie morze :tak:
 
Ostatnia edycja:
Anka Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin i imienin:) widzę że masz podobnie jak mój tata:) on wczoraj obchodził urodziny i podwójne imieniny:)

A co do maści na ząbki to też polecam Dentinox stosowaliśmy przy Jasiu:) a on bardzo ciężko przechodził ząbkowanie. Choć w zeszłym tygodniu zauważyłam że wychodzi mu pierwsza piątka:) i o dziwo nie ma płaczu, gorączki, kataru, więc może te cztery ostatnie ząbki nie będą takie straszne:).

A my jutro z samego rana jedziemy do moich rodziców, bo mój tata robi imprezkę, dziś do południa robiłam dla niego 3 ciasta, żeby trochę odciążyć moją mamę. Teraz trochę popracowałam i idę spać bo musze ok 6 zrobić chłopakom pobudkę. Ładna pogoda się zrobiła, więc chcemy uniknąć korków na trasie, niby mamy ok 60km do Pucka, ale o tej porze roku można w jedną stronę nawet z 3-4godziny jechać:), wracać pewnie będziemy dopiero w poniedziałek też z samego rana, bo mój mąż do pracy idzie na drugą zmianę.
 
ania spóźnione ale szczere życzenia imieninowe ci składam :) najlepszego! ja też jestem ciekawa, ile Ethan waży? my mamy na szczęście całą noc przespaną. Tak jak go kładziemy o 20:00 tak spi do 6:00 potem zje i śpi do 8:00 czasem 8:20

dziękuję deizzi :)

asinka ja miałam midiane, ale musiałam ją odstawić gdyż po niej garściami wypadały mi włosy. W całym domu pełno ich! a najgorzej jak widziałam że mały je wkładał do buzi! Będziesz szczepiła Ninkę mimo wszystko? wiesz ja myślę że nie będę go już szczepić na żółtaczkę tylko na krztusiec, polio, tęrzec itd itp.

wiesz zukon my też mieliśmy straszne problemy z ulewaniem. Wtedy nam powiedzieli że ma reflux. Ale patrząc z perspektywy czasu myślę, że on po prostu nie przyswajał bebilonu. Teraz je Nan i jest lepiej. Oby wam szybko minęło z ulewaniem.

basiatoja dla tego że mi bardzo włosy wypadały po nich.

agula ale ci fajnie mąż zrobił mmm :))) a co do szczepionki mnie powiedzieli lepiej, że u nich nigdy nie było wycofanej serii, do póki im nie kazałam zobaczyć w książeczkę to wtedy szok! faktycznie była ale nic przecież dziecku sie nie działo więc nie mam co sie martwić.... nasłałam na nich sanepid :)

Madzia to miłej zabawy!

a my się idziemy działkować :) miłego dnia !
 
Nimitii w sumie nie wiem co dalej z tym szczepionkami... Pójdę w pon.do pediatry z wynikami, to pogadam z nią na ten temat. Nie wiem czy w trakcie można zrezygnować i czy ma to jakiś sens wtedy, bo już kilka poszło. Zastanawiam się nad tymi płatnymi skoro takie cyrki. Mi też strasznie włosy wypadają, ale nie skojarzyłam to z tabletkami. Byłam nawet dzisiaj u fryzjera podciąć włosy z takich do pachy na takie do ramion i jest mi o wiele lepiej teraz. Zobaczymy co mąż powie, bo śpi po nocce.
 
Włosy nie wypadają od tabletek. Jest to normalne po ciąży. Wiąże się z tym, że w trakcie ciąży miałyśmy całe mnóstwo hormonow, które "dbały" o nasze włosy i nie pozwalały im wypadać, a teraz gdy hormony spadły wypadają te włosy które przez 9 miesiecy nie wypadały i wydaje nam się że jest to bardzo dużo.
 
hejka

pierworodnego mi brat zwinął do siebie, młoda śpi, D musiał do biura podjechać..no to ja z kawką zasiadam i łapie relaks w przerwie szorowania chaty :p

oo widzicie to i mnie naszło myślenie.. ostatnio właśnie strasznie mi włosy lecą, ale nie skojarzyłam tego z tabletkami... ehhh zobaczymy czy przejdzie, jak nie, to i ja będę musiała pomyśleć o zmianie. A mam teraz sylvie 30.
Deizzi no widzisz, to co piszesz wiem, ale może jednak tabletki też mają swój udział? bo np u mnie to aż dziwne, że właśnie teraz- jak zaczęłam brać tabletki to włosy zaczęły garściami wychodzić.. nie wiem czy to zbieg okoliczności..
tak czy siak mam tabletek jeszcze na dwa miechy, będę je brać i zobaczymy czy w tym czasie sytuacja z włosami się poprawi

Asinka mężowi się spodoba ;)
Madzia udanej imprezki!
Agula jak pięknie :) zazdroszczę :)
i brawo dla męża, można powiedzieć że zrobił dobrze i tobie i sobie hehe
a i dzieciaki mają super atrakcje :)

miłego dnia :)

aaaaa my dziś 4 miechy świętujemy :-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Hejka

Dziewczyny napisalam na innym watku wiec sie powtorze:-D
Ethan wazy 8650g:szok::szok:Laura wazyla majac 2,5mc wiecej 8540g:-D miala 72cm nie wiem ile Ethan ma bo go nie mierzyli. Muze sama sprawdzic:-p

Dziekuje Wam za zyczenia
WQczorajszy wypad z dziewczynami mega udany. Wrocilam o 3 i na szczescie dzieci pozwolily mi spac do 10. Laura wstala o 10:30:szok:Mam kochane spioszki w domu co mi bardzo odpowiada:-D

Deizzi mi nie wypadaja ale po Laurze to mialam masakre. Mi raz do roku leca wlosy ale nie wiem od czego to zalezy:confused:a od tabletek hmmm nie wiem bo nigdy nie bralam:-D
Asinka w lato faktycznie dlugosc wlosow ma znaczenie wczoraj jak mialam rozpuszczone myslalam ze sie zagotuje, dzies bylam u frzyjera zrobic fryzurke i na szczescie upielam wszystko w gore bo upal niesamowity
Nimitii udanego wypadu na dzialke!!! A synus widze ze daje ci pospac:tak:
Madzia dziekuje i najlepsze zyczenia dla Taty:happy2:
 
Do góry