reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2013

Co do wagi to tez zamierzam sie pilnowac. Jakiegos batonika, ciasteczko jadlam ostatnio 3miesiace temu, ale dzisiaj dalam sie skusic na na dwie sztuki pryncypalek :) zle mi z tym.....i teraz bede miala glupia wyrzuty sumienia, ze dalam sie skusic.
Jesli chodzi o jedzenie, to jem tyle co wczesniej- czyli bardzo malo. Nawet jak jestem glodna to rzuce cos "na zab" zeby tylko glod zabic, ale sie nie najadac. Np. jakas marchewka, albo jablko. Waga stoi w miejscu.
Wazne jest, zeby duzo sie ruszac. Mimo, ze u mnie za oknem zaledwie 12-15 stopni i pada deszcz to zaraz sie ubieram i ide na jakis 30-40 minutowy spacer, zeby sie troszke poruszac i powdychac swiezego powietrza.

A i jeszcze jedna istotna sprawa na ktora chyba nie mamy wiekszego wplywu to to, ze w organizmie moze nam sie zatrzymywac woda. Slyszalam, zeby podobno nie uzywac soli...ale wyobrazacie sobie zjesc kanapke z pomidorem bez soli, albo ziemniaki nieposolone ze schabowym? Ja niestety nie....potrafie nawet szynke posolic, jak mi sie wydaje niesłona!
 
reklama
Ewcik moja też od września do starszej grupy ma iść, ale chyba zostanie jak będzie możliwość to wróci do tego co teraz chodzi, bo bliżej naszego miejsca zamieszkania a poza tym bardziej jej się tutaj podoba. Widzę po niej, jak wraca do domu. Jest dużo spokojniejsza, mniej w nocy przeżywa. Tam miała fazy co jakiś czas że nie pójdzie i już. Był ryk i odrywanie odemnie a teraz wchodzi sama na salę, nawet na mnie nie spojrzy. Zawsze żegnamy się przed wejściem na salę :-) Upały to dopiero idą...
 
Omg ale mam zaległości :-p

Corazon trzymam kciuki za wizyte :happy2:

Ja sama dziś mam o 15 35 :szok: Troche sie stresuje ale licze ze dzidzia juz bedzie i bedzie wszystko pięknie!!!
 
Corazon będzie dobrze! Musisz być silna żeby dać sił swojej Kropeczce!

A ja jestem płaczliwa. Od rana chodze i rycze bez powodu. Nie mam żadnych objawów oprócz senności i bóli piersi nocą. Może to mnie tak nastraja... Mój gin na urlopie od dziś a ja ostatnie USG miałam dwa tygodnie temu i następne za niecałe 2 tygodnie. Eh... Nie będę Wam smęcić, idę pod kocyk...

Witam nowe mamy :)
 
Corazon musisz być dobrej myśli, bety nie kazał Ci kontrolować?
Przeciwzakrzepowe leki/zastrzyki powodują lepszy przepływ krwi, żeby nie robiły się skrzepy, zatory.
 
Pewnie że tak w tamim momencie kasa przestaje być ważna. Jest ważna jeśli jej brakuje ale na dziecku oszczedzac nie mam zamiaru ...
Crazon Maluszek ma byc zdrowy i juz...
Moja siostra w ciąży poszła tak dosatkowo (prywatnie) na usg i babka stwierdziła jej żecoś słabo słyszy sece maluszka... i ze chyba ma wade serca ...moja siostra wróciła z płaczem..zrobiła ponownie usg ale na nfz i bylo wsyztsko ok. w tej chwili dzieciak ma 8,5 roku :d bez problemów zdrowowtnych :)
 
reklama
Hej dziewczyny mogę do was dołączyć??

Dwie kreski ujrzałam w sobotę to moja druga ciąża mam jeszcze 3 letnia córeczkę.:)

 
Do góry