reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2013

Dziewczyny spokojnie :) wszystko bedzie dobrze :) bole podbrzusza sa zupelnie normalne.
Jak tam poniedzialkowe nastroje?
Krolowa super wiesci :) mozliwe, ze juz w przyszlym tygodniu uslyszysz serduszko :) tego Ci zycze!
Na Twoim miejscu posłuchałabym lekarza i odstawila leki. Tym bardziej, ze masz dobre wyniki :) ale zrobisz jak uwazasz.

Co myslicie o tym, zeby zrobic liste marcowych mam? Wiem, ze juz jest taki temat zalozony, ale chodzi mi o to zeby nas zliczyc i podac przyblizone daty porodu? I jeszcze taka liste, ktora kiedy i o ktorej ma wizyte u lekarza?

Jest ktos chetny i "kumaty" zeby to zrobic :)?
 
Ostatnia edycja:
reklama
Kania a jakoś nie mam odwagi go wstawić;-)

Mnie dzisiaj tez zaczał pobolewać brzuch ale wiem że to naturalne i jak na razie jestem spokojna...

Królowa ja myślę że skoro masz wysoki progesteron to trzeba odstawić.Tylko ja bym nie robiła tego nagle. Najpierw pół tabletki,za kilka dni nastęone pół.I dobrze że kazał Ci powtórzuć badanie. Widać że trzyma rękę na pulsie.

Ja właśnie się zastanawiam kiedy iść do lekarza.Jutro chyba będzie za wczesnie,prawda? To będzie dopiero 34dc.
 
Ostatnia edycja:
Powiedzcie mi co stosujecie na ból głowy?? To już drugi dzień z rzędu jak mnie tak boli... Zaczęło się od głowy, a później doszły do tego zęby, oczy i uszy... Ledwo żyję. Wzięłam Apap, ale już nie daję rady :no::no:

tylko apap a jak nie przechodzi to do lekarza...

[SUB]Na mnie apap nigdy nie działał, polecam ibuprom lub nurofen forte
:-)[/SUB]

nie wolno ibuprofenu

Mi też lekarz mówił, że TYLKO paracetamol czyli apap. Na mnie też zwykle działa jedynie ibuprofen ale na najbliższe miesiące paracetamol musi wystarczyć.

Aniulkas, cudna psina! Moja też się tak przytula i też na kolana wchodzi bo jej się wydaje, że wciąż jest małym szczeniaczkiem...a waży 25 kg...
Czyli Twoja psina miała dokładnie to samo co moja - ja z nią w środku nocy do kliniki 24h jechałam bo nie wiedziałam co z nią jest. Moja też nie je nic co znajdzie (ogólnie nie jest łakoma) więc pewnie też z polizania jakiejś trawy musiało jej się to przytrafić. Jakiś miesiąc (albo wcześniej) potem znowu to miała ale już wcześniej objawy rozpoznałam i od razu do weta z nią pojechałam. Trzeba psa trochę przegłodzić a potem coś lekkostrawnego (ja kupiłam Royal Canine Intestinal w puszcze) bo nie można za długo trzymać z pustym żołądkiem bo potem będzie odruch wymiotny z głodu. Tak wet tłumaczył.



dokładnie tak królowa było--- po zastrzykach jak wróciłam zwymiotowała mi żółcią..nie jadła 1,5 dnia. Ale teraz jest ok :) bawi sie i juzżyci nie daje o 6 nas budzi...

JOARO gratuluję i Witam

Zabka253... słyszałam ze nie wolno jezdzic bo za duże wstrząsy ja na skuter tez już nie wsiadam. Jakies 2 tyg ten jezdziłam by szybciej byc na badaniach krwi :)

Corazon też mam bóle podbrzusza...

Czasem mnie mdli tak ze az słabo się robi ale przechodzi wiec do wymiotów mnie nie doprowadza jeszcze... Nie znosze papierosów a teraz mnie az kręci nie moge stac kolo osoby palacej bo mnie sciska w gardle :(
Wszytsko mnie strasznie denerwuje..np. nadopiekunczosc ..szybko mnie wszytsko wyprowadza z równowagi :( wczoraj az sie poplakałam z niemocy :(

JUż za 2 dni mam pierwsze usg mam nadzieje ze bedzie widać i bąbelek i serduszko bijące i bedzie wszytsko ok...tak sie martwie...czasem sie zastanawiam czy to na pewno prawda...czy testy sie nie pomyliły..ale pozniej na potwierdzenie sobie dodaje przeciez zrobiłam bete wyszły dobrey wyniki no i 3 tyg nie mam @ to chyb ajednak prawda :D

Ewelinka liste porodów fajnie zrobić...To zaczynami ja podaję a wy się dopisujcie i kopjujemy :)



Kania 78 mója psinka już zdecydowanie lepiej... :) dziękuje :)

Lista marcówek :) Dopisujcie sie i kopjujcie dalej :)
Aniulkas---------- 18-03-2013
 
Gosiulek też jeszcze nie mam, poczekam do czwartku.
Aniulkas dopiszę się w czwartek jak coś więcej się dowiem na wizycie :-)
No i cieszę się, że Twoja psinka czuje się lepiej.
A ja jestem znerwicowana, i jakieś totalne dołki mnie łapią z byle powodu.
 
Ostatnia edycja:
Cześć dziewczyny :)
U mnie "pracowity" weekend, bo Szymek obchodził roczek. Ja się oszczędzałam jak najwięcej, a dużo obowiązków przejął mąż :) impreza udana, a nasz roczniak chyba nie bardzo wiedział co się dzieje, tak się wybiegał, że padł o 19.40 :)
heledorka - a jak u Ciebie po imprezce?

A ja dziś z samego rana byłam u lekarza. Chodzę co tydzień w poniedziałek, bo kontrolujemy co się dzieje z tym dużym krwiaczkiem. No i niestety dalej jest taki jak był i nie chce się zmniejszyć. Ale mimo tego, maluszek jakoś sobie radzi i ma już 1,7 cm :-) także oby tak dalej sobie świetnie radził/radziła :-D
poza tym ja nie mam żadnych objawów dalej i może już tak zostanie ;-)
 
ktr to witam w klubie :) ja tez nie mam zadnych objawow i mam nadzieje, ze tak pozostanie do konca ciazy :) ale to dopiero 5 tydzien wiec jeszcze wszystko moze sie wywrocic do gory nogami.

Jak patrzycie na swoj brzuch z gory to jest on rowny? Juz tlumacze o co mi chodzi....ja jak zerkam na swoj, to mam tak delikatnie bardziej "spuchniety?" "wystajacy?" z prawej strony.
Tez tak macie?
 
Witam :-)
Intensywny dzień wczoraj z mężem mieliśmy. Moja mama porwała Tymka, a my mieliśmy cały dzień wolny dla siebie. Pojechaliśmy na Czantorię, a później na małe zakupy i do kona na "Prometeusza". Film nie specjalny, ale dało się oglądnąć... Ale znowu nawiedził mnie ogromny ból głowy :-( Trzymał mnie całą noc, że nie mogłam spać... Apap na mnie nie działa. Miałam dzisiaj rano jechać na badania, ale nie dałam rady... Gadałam z moją ciotką pielęgniarką i powiedziała, żebym zmierzyła ciśnienie,a tu 140/90 :no: Biorę Duphaston, a tu na ulotce czytam, że często powoduję migreny/ból głowy, więc przyczyna chyba odnaleziona. Mój gin na urlopie i teraz decyzja czy odstawić i zobaczyć czy to przez to czy brać i męczyć się dalej... wymiękam!!
Ktr 100 buziaków dla synka z okazji urodzin. Mój miał 17 czerwca :-) oby krwiak się szybko wchłonął :-)
Martuska i Szczebiotka ja też styczniowa, 4 styczeń :-)
 
reklama
Do góry